Nanchang Challenger 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Barcelona
ATP: Budapest
ATP: Francavilla Challenger
ATP: Leon Challenger
ATP: Nanchang Challenger
ATP: Tallahassee Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Bucaramanga
ATP: M15 Cairo
ATP: M15 Cancun
ATP: M15 Tabarka
ATP: M25 Andijan
ATP: M25 Angers
ATP: M25 Santa Margherita
ATP: M25+H Abuja
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Nanchang Challenger live, $54K+H
Nanchang Challenger
sety
1
2
3
4
5
28.04.19
finále
Andrej Martin
2
6
1
6
H2H
Jordan Thompson
1
4
6
3
27.04.19
semifinále
Andrej Martin
2
6
6
H2H
Nikola Milojevic
0
0
4
27.04.19
semifinále
Jordan Thompson
2
7
6
H2H
Ramkumar Ramanathan
0
6
2
3
26.04.19
štvrťfinále
Andrej Martin
2
6
7
H2H
Ben Patael
0
2
5
26.04.19
štvrťfinále
Jordan Thompson
2
6
6
6
H2H
Go Soeda
1
7
4
4
3
26.04.19
štvrťfinále
Nikola Milojevic
2
6
4
6
H2H
Andrew Harris
1
2
6
0
26.04.19
štvrťfinále
Ramkumar Ramanathan
2
6
6
H2H
Zhizhen Zhang
0
3
0
25.04.19
3. kolo
Go Soeda
2
7
6
H2H
James Duckworth
0
5
1
25.04.19
3. kolo
Andrej Martin
2
6
6
H2H
Goncalo Oliveira
0
4
2
25.04.19
3. kolo
Andrew Harris
2
6
4
6
H2H
Adam Pavlasek
1
3
6
3
25.04.19
3. kolo
Jordan Thompson
2
6
6
H2H
Vaclav Safranek
0
2
1
25.04.19
3. kolo
Nikola Milojevic
2
7
7
H2H
Akira Santillan
0
6
2
6
5
25.04.19
3. kolo
Ramkumar Ramanathan
2
6
6
H2H
Kaichi Uchida
0
2
3
25.04.19
3. kolo
Zhizhen Zhang
2
6
6
H2H
Enrique Lopez-Perez
0
2
4
25.04.19
3. kolo
Ben Patael
2
6
7
H2H
Jay Clarke
0
3
5
23.04.19
2. kolo
James Duckworth
2
7
6
H2H
Di Wu
0
6
9
3
23.04.19
2. kolo
Enrique Lopez-Perez
2
6
6
H2H
Makoto Ochi
0
3
0
23.04.19
2. kolo
Nikola Milojevic
2
6
6
H2H
Mukund Sasikumar
0
2
4
23.04.19
2. kolo
Adam Pavlasek
2
6
6
H2H
Yunseong Chung
0
3
2
23.04.19
2. kolo
Akira Santillan
2
6
4
7
H2H
Aleksandr Nedovyesov
1
4
6
5
23.04.19
2. kolo
Ben Patael
2
6
4
7
H2H
Jason Murray Kubler
1
1
6
5
24.04.19
2. kolo
Go Soeda
2
6
6
H2H
N.Sriram Balaji
0
4
4
24.04.19
2. kolo
Andrej Martin
2
6
6
H2H
Alex Bolt
0
2
4
24.04.19
2. kolo
Kaichi Uchida
2
6
2
6
H2H
Teimuraz Gabashvili
1
4
6
3
24.04.19
2. kolo
Andrew Harris
2
6
6
H2H
Vishnu Vardhan
0
2
3
24.04.19
2. kolo
Jordan Thompson
2
6
4
6
H2H
Jacob Grills
1
3
6
1
24.04.19
2. kolo
Ramkumar Ramanathan
2
6
6
H2H
Rigele Te
0
3
2
24.04.19
2. kolo
Vaclav Safranek
2
7
6
H2H
Uladzimir Ignatik
0
6
6
4
24.04.19
2. kolo
Zhizhen Zhang
1
7
5
2
H2H
Maxime Janvier
skreč
0
6
1
24.04.19
2. kolo
Goncalo Oliveira
2
6
6
H2H
Duckhee Lee
0
3
2
24.04.19
2. kolo
Jay Clarke
2
7
6
H2H
Max Purcell
0
6
2
3
22.04.19
1. kolo
Andrej Martin
2
6
6
H2H
Tristan Lamasine
0
2
2
22.04.19
1. kolo
N.Sriram Balaji
2
2
6
7
H2H
Yan Bai
1
6
2
6
4
22.04.19
1. kolo
Di Wu
2
6
6
H2H
Jie Cui
0
1
2
22.04.19
1. kolo
Goncalo Oliveira
2
6
6
H2H
Maverick Banes
0
4
3
22.04.19
1. kolo
Akira Santillan
2
6
6
H2H
Chien-Hsun Lo
0
1
2
22.04.19
1. kolo
Mukund Sasikumar
1
6
3
H2H
Renta Tokuda
skreč
0
1
1
22.04.19
1. kolo
Yunseong Chung
2
6
6
H2H
Rio Noguchi
0
4
3
22.04.19
1. kolo
Ben Patael
2
6
6
H2H
Xin Gao
0
1
4
22.04.19
1. kolo
Makoto Ochi
2
6
6
H2H
Tung-Lin Wu
0
3
2
22.04.19
1. kolo
Rigele Te
2
6
6
H2H
Fajing Sun
0
4
4
23.04.19
1. kolo
Teimuraz Gabashvili
2
6
7
H2H
Zihao Xia
0
2
5
23.04.19
1. kolo
Andrew Harris
2
6
6
H2H
Luca Margaroli
0
1
2
23.04.19
1. kolo
Vaclav Safranek
2
3
6
6
H2H
Hao Wu
1
6
1
3
23.04.19
1. kolo
Jacob Grills
2
6
6
H2H
Luke Saville
0
3
4
23.04.19
1. kolo
Zhizhen Zhang
2
6
6
H2H
Saketh-Sai Myneni
0
4
4
23.04.19
1. kolo
Max Purcell
2
7
6
H2H
Yecong He
0
6
2
2
22.04.19
kvalifik.
Luca Margaroli
2
6
6
H2H
Ivan Kosec
0
2
3
22.04.19
kvalifik.
Hao Wu
2
6
6
H2H
Chukang Wang
0
2
2
Nanchang Challenger
sety
1
2
3
4
5
27.04.19
finále
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn
2
6
6
H2H
Alex Bolt/Akira Santillan
0
2
4
26.04.19
semifinále
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn
2
6
6
H2H
David Pel/Hans Podlipnik-Castillo
0
4
2
26.04.19
semifinále
Alex Bolt/Akira Santillan
2
6
4
10
H2H
Max Purcell/Luke Saville
1
4
6
7
25.04.19
štvrťfinále
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn
2
6
6
H2H
Maverick Banes/Jacob Grills
0
3
3
25.04.19
štvrťfinále
Alex Bolt/Akira Santillan
2
6
6
H2H
N.Sriram Balaji/James Cerretani
0
4
3
25.04.19
štvrťfinále
Max Purcell/Luke Saville
2
6
3
14
H2H
Andrej Martin/Toshihide Matsui
1
3
6
12
25.04.19
štvrťfinále
David Pel/Hans Podlipnik-Castillo
2
7
6
H2H
Teimuraz Gabashvili/Uladzimir Ignatik
0
6
3
3
23.04.19
1. kolo
Teimuraz Gabashvili/Uladzimir Ignatik
2
7
6
H2H
Xin Gao/Zhizhen Zhang
0
6
5
4
23.04.19
1. kolo
Alex Bolt/Akira Santillan
2
6
6
H2H
Yan Bai/Fajing Sun
0
4
2
23.04.19
1. kolo
Andrej Martin/Toshihide Matsui
2
6
6
H2H
Jie Cui/Yecong He
0
3
2
24.04.19
1. kolo
Maverick Banes/Jacob Grills
2
6
6
H2H
Enrique Lopez-Perez/Luca Margaroli
0
3
2
24.04.19
1. kolo
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn
2
6
7
H2H
Ramkumar Ramanathan/Vishnu Vardhan
0
4
5
24.04.19
1. kolo
Max Purcell/Luke Saville
2
7
6
H2H
Nicolas Barrientos/Ruben Gonzales
0
5
1
24.04.19
1. kolo
David Pel/Hans Podlipnik-Castillo
2
6
6
H2H
Nikola Milojevic/Goncalo Oliveira
0
4
4
24.04.19
1. kolo
N.Sriram Balaji/James Cerretani
2
6
6
H2H
Rigele Te/Di Wu
0
2
4
<