Marbella Challenger 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Marbella Challenger
ATP: St. Brieuc Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Cancun
ATP: M15 Mornington
ATP: M15 Opatija
ATP: M15 Pinamar
ATP: M15 Sharm El
ATP: M15 Tabarka
ATP: M15 Tel Aviv
ATP: M15 Tsukuba
ATP: M25 Santa Margherita
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Marbella Challenger live, ˆ46K+H,
oficiálna stránka
Marbella Challenger
sety
1
2
3
4
5
31.03.19
finále
Pablo Andujar
2
4
7
6
H2H
Benoit Paire
1
6
6
6
4
30.03.19
semifinále
Pablo Andujar
2
6
5
6
H2H
Alejandro Davidovich Fokina
1
2
7
3
30.03.19
semifinále
Benoit Paire
2
6
6
6
H2H
Pedro Martinez Portero
1
7
7
3
2
29.03.19
štvrťfinále
Pablo Andujar
2
6
6
H2H
Gianluca Mager
0
3
2
29.03.19
štvrťfinále
Benoit Paire
2
5
6
7
H2H
Alessandro Giannessi
1
7
4
6
7
29.03.19
štvrťfinále
Pedro Martinez Portero
2
6
3
6
H2H
Jiri Vesely
1
4
6
1
29.03.19
štvrťfinále
Alejandro Davidovich Fokina
2
6
3
6
H2H
Thiago Moura Monteiro
1
4
6
1
28.03.19
3. kolo
Pablo Andujar
2
6
6
H2H
Mario Vilella Martinez
0
4
2
28.03.19
3. kolo
Alessandro Giannessi
2
4
7
6
H2H
Raul Brancaccio
1
6
6
4
3
28.03.19
3. kolo
Benoit Paire
1
6
6
H2H
Steven Diez
skreč
0
1
6
28.03.19
3. kolo
Thiago Moura Monteiro
2
6
7
H2H
Simone Bolelli
0
4
6
4
28.03.19
3. kolo
Jiri Vesely
2
6
6
H2H
Andrea Arnaboldi
0
4
2
28.03.19
3. kolo
Gianluca Mager
2
6
6
H2H
Filippo Baldi
0
4
2
28.03.19
3. kolo
Pedro Martinez Portero
2
3
6
6
H2H
Guillermo Garcia-Lopez
1
6
3
1
28.03.19
3. kolo
Alejandro Davidovich Fokina
2
6
6
H2H
Carlos Taberner
0
2
0
26.03.19
2. kolo
Guillermo Garcia-Lopez
2
4
7
7
H2H
Enrique Lopez-Perez
1
6
5
5
26.03.19
2. kolo
Alessandro Giannessi
2
6
5
7
H2H
Enzo Couacaud
1
2
7
6
4
26.03.19
2. kolo
Jiri Vesely
2
6
6
H2H
Gian Marco Moroni
0
2
2
26.03.19
2. kolo
Pedro Martinez Portero
1
6
1
H2H
Bernabe Zapata Miralles
skreč
0
2
0
26.03.19
2. kolo
Raul Brancaccio
2
6
7
H2H
Adrian Menendez-Maceiras
0
4
5
26.03.19
2. kolo
Alejandro Davidovich Fokina
2
6
4
6
H2H
Federico Gaio
1
3
6
3
27.03.19
2. kolo
Andrea Arnaboldi
2
6
6
H2H
Daniel Gimeno-Traver
0
3
4
27.03.19
2. kolo
Pablo Andujar
2
6
6
H2H
Jurgen Melzer
0
4
4
27.03.19
2. kolo
Simone Bolelli
2
7
6
H2H
Calvin Hemery
0
6
2
2
27.03.19
2. kolo
Benoit Paire
2
7
2
6
H2H
Pedro Cachin
1
6
3
6
2
27.03.19
2. kolo
Steven Diez
2
6
6
H2H
Kimmer Coppejans
0
2
3
27.03.19
2. kolo
Thiago Moura Monteiro
2
7
6
H2H
Matteo Donati
0
6
4
4
27.03.19
2. kolo
Gianluca Mager
2
2
6
6
H2H
Facundo Bagnis
1
6
4
0
27.03.19
2. kolo
Mario Vilella Martinez
2
6
6
H2H
Rudolf Molleker
0
2
4
27.03.19
2. kolo
Filippo Baldi
2
7
6
H2H
Zdenek Kolar
0
6
4
3
27.03.19
2. kolo
Carlos Taberner
2
6
1
6
H2H
Pedro Sousa
1
3
6
4
25.03.19
1. kolo
Jurgen Melzer
2
6
6
H2H
Sergio Gutierrez-Ferrol
0
3
3
25.03.19
1. kolo
Daniel Gimeno-Traver
2
6
6
H2H
Kevin Krawietz
0
1
1
25.03.19
1. kolo
Federico Gaio
2
6
3
6
H2H
Tommy Robredo
1
2
6
3
25.03.19
1. kolo
Enrique Lopez-Perez
2
7
7
H2H
Roberto Marcora
0
6
4
6
3
25.03.19
1. kolo
Matteo Donati
2
3
6
6
H2H
Jurij Rodionov
1
6
4
4
25.03.19
1. kolo
Pedro Cachin
2
6
3
6
H2H
Thiemo de Bakker
1
2
6
4
25.03.19
1. kolo
Enzo Couacaud
2
6
6
H2H
Peter Heller
0
2
4
25.03.19
1. kolo
Gian Marco Moroni
2
6
6
H2H
Marko Djokovic
0
3
0
25.03.19
1. kolo
Bernabe Zapata Miralles
2
6
3
7
H2H
Adam Pavlasek
1
3
6
6
5
25.03.19
1. kolo
Carlos Taberner
2
6
2
7
H2H
Jose Hernandez-Fernandez
1
3
6
5
25.03.19
1. kolo
Raul Brancaccio
2
5
6
6
H2H
Carlos Gomez-Herrera
1
7
4
2
26.03.19
1. kolo
Steven Diez
2
6
6
H2H
Oriol Roca Batalla
0
2
1
26.03.19
1. kolo
Gianluca Mager
2
7
6
6
H2H
Joao Domingues
1
5
7
5
2
26.03.19
1. kolo
Mario Vilella Martinez
1
5
H2H
Riccardo Bonadio
skreč
0
3
26.03.19
1. kolo
Calvin Hemery
2
4
6
6
H2H
David Perez Sanz
1
6
1
4
26.03.19
1. kolo
Zdenek Kolar
2
6
6
H2H
Javier Barranco Cosano
0
3
4
25.03.19
kvalifik.
Steven Diez
2
7
6
H2H
Gerard Granollers
0
5
1
25.03.19
kvalifik.
Riccardo Bonadio
2
6
7
H2H
Orlando Luz
0
4
6
12
Marbella Challenger
sety
1
2
3
4
5
30.03.19
finále
Kevin Krawietz/Andreas Mies
2
7
2
10
H2H
Sander Gille/Joran Vliegen
1
6
6
6
6
29.03.19
semifinále
Sander Gille/Joran Vliegen
2
6
6
H2H
Fabricio Neis/David Vega Hernandez
0
3
4
29.03.19
semifinále
Kevin Krawietz/Andreas Mies
2
7
6
H2H
David Perez Sanz/Oriol Roca Batalla
0
5
1
28.03.19
štvrťfinále
David Perez Sanz/Oriol Roca Batalla
2
4
6
10
H2H
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja
1
6
2
3
28.03.19
štvrťfinále
Sander Gille/Joran Vliegen
2
6
6
H2H
Kimmer Coppejans/Gian Marco Moroni
0
4
4
28.03.19
štvrťfinále
Kevin Krawietz/Andreas Mies
2
6
5
10
H2H
Facundo Bagnis/Guillermo Duran
1
3
7
8
28.03.19
štvrťfinále
Fabricio Neis/David Vega Hernandez
2
6
7
H2H
Jonny O'Mara/Ken Skupski
0
2
6
8
26.03.19
1. kolo
Facundo Bagnis/Guillermo Duran
2
6
6
H2H
Hunter Reese/Fernando Romboli
0
3
3
26.03.19
1. kolo
Kevin Krawietz/Andreas Mies
2
6
6
H2H
Marko Djokovic/Carlos Gomez-Herrera
0
1
3
26.03.19
1. kolo
Fabricio Neis/David Vega Hernandez
2
6
6
10
H2H
Rudolf Molleker/Jurij Rodionov
1
4
7
3
8
27.03.19
1. kolo
David Perez Sanz/Oriol Roca Batalla
2
7
6
H2H
Ariel Behar/Thiago Moura Monteiro
0
5
4
27.03.19
1. kolo
Sander Gille/Joran Vliegen
2
7
2
10
H2H
Adrian Menendez-Maceiras/Tommy Robredo
1
6
5
6
6
27.03.19
1. kolo
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja
2
7
6
H2H
Riccardo Bonadio/Peter Heller
0
5
2
27.03.19
1. kolo
Jonny O'Mara/Ken Skupski
2
6
6
H2H
Luca Margaroli/Pedro Sousa
0
1
2
27.03.19
1. kolo
Kimmer Coppejans/Gian Marco Moroni
2
4
7
10
H2H
Gerard Granollers/Pedro Martinez Portero
1
6
5
5
<