Maia Challenger 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Davis Cup Finals
ATP: Maia Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Austin
ATP: M15 Cancun
ATP: M15 East Lansing
ATP: M15 Heraklion
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Sarreguemines
ATP: M15 Sharm El
ATP: M25 Naples
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Maia Challenger live, ˆ46K+H
Maia Challenger
sety
1
2
3
4
5
24.11.19
finále
Jozef Kovalik
2
6
6
H2H
Constant Lestienne
0
0
4
23.11.19
semifinále
Jozef Kovalik
2
6
6
H2H
Andrej Martin
0
1
4
23.11.19
semifinále
Constant Lestienne
2
1
7
6
H2H
Joao Domingues
1
6
6
5
2
22.11.19
štvrťfinále
Andrej Martin
2
6
6
H2H
Riccardo Bonadio
0
4
4
22.11.19
štvrťfinále
Jozef Kovalik
2
7
7
H2H
Paolo Lorenzi
0
5
5
22.11.19
štvrťfinále
Joao Domingues
2
6
6
H2H
Andrea Vavassori
0
2
4
22.11.19
štvrťfinále
Constant Lestienne
2
6
6
6
H2H
Roberto Marcora
1
3
7
6
3
21.11.19
3. kolo
Paolo Lorenzi
2
1
7
6
H2H
Filippo Baldi
1
6
6
7
3
21.11.19
3. kolo
Andrej Martin
2
7
2
6
H2H
Vit Kopriva
1
5
6
0
21.11.19
3. kolo
Jozef Kovalik
2
6
7
H2H
Attila Balazs
0
4
5
21.11.19
3. kolo
Roberto Marcora
2
3
6
6
H2H
Gianluca Mager
1
6
2
3
21.11.19
3. kolo
Riccardo Bonadio
2
4
6
7
H2H
Pedro Sousa
1
6
2
5
21.11.19
3. kolo
Joao Domingues
2
7
6
H2H
Daniel Masur
0
6
3
2
21.11.19
3. kolo
Constant Lestienne
2
6
6
H2H
Maxime Cressy
0
3
0
21.11.19
3. kolo
Andrea Vavassori
2
6
7
H2H
Maxime Hamou
0
2
6
9
19.11.19
2. kolo
Andrej Martin
2
6
7
H2H
Gian Marco Moroni
0
2
5
19.11.19
2. kolo
Roberto Marcora
2
6
2
6
H2H
Andrea Arnaboldi
1
3
6
4
19.11.19
2. kolo
Riccardo Bonadio
2
4
6
6
H2H
Nikola Milojevic
1
6
2
2
19.11.19
2. kolo
Gianluca Mager
2
6
6
H2H
Zdenek Kolar
0
4
1
20.11.19
2. kolo
Paolo Lorenzi
2
3
7
7
H2H
Jurij Rodionov
1
6
6
4
6
3
20.11.19
2. kolo
Pedro Sousa
2
6
4
6
H2H
Javier Marti
1
3
6
4
20.11.19
2. kolo
Attila Balazs
2
7
6
H2H
Nuno Borges
0
6
0
4
20.11.19
2. kolo
Jozef Kovalik
2
6
6
H2H
Pavel Kotov
0
0
1
20.11.19
2. kolo
Joao Domingues
2
7
6
H2H
Maximilian Neuchrist
0
5
1
20.11.19
2. kolo
Constant Lestienne
2
6
6
H2H
Guillermo Garcia-Lopez
0
4
3
20.11.19
2. kolo
Daniel Masur
2
6
2
6
H2H
Thomas Fabbiano
1
4
6
3
20.11.19
2. kolo
Maxime Hamou
2
6
7
H2H
Carlos Taberner
0
4
5
20.11.19
2. kolo
Filippo Baldi
2
2
6
6
H2H
Pedja Krstin
1
6
4
0
20.11.19
2. kolo
Andrea Vavassori
2
6
6
H2H
Fabio Coelho
0
4
1
20.11.19
2. kolo
Vit Kopriva
2
2
6
6
H2H
Mohamed Safwat
1
6
4
4
20.11.19
2. kolo
Maxime Cressy
2
7
7
H2H
Ivan Nedelko
0
6
5
6
5
18.11.19
1. kolo
Andrea Arnaboldi
2
6
7
H2H
Carlos Gomez-Herrera
0
1
5
18.11.19
1. kolo
Ivan Nedelko
2
6
6
H2H
Inigo Cervantes
0
1
4
18.11.19
1. kolo
Javier Marti
2
6
6
H2H
Raul Brancaccio
0
4
4
18.11.19
1. kolo
Maximilian Neuchrist
2
6
6
H2H
Francisco Cabral
0
4
2
18.11.19
1. kolo
Riccardo Bonadio
2
4
7
6
H2H
Teimuraz Gabashvili
1
6
6
3
1
18.11.19
1. kolo
Gian Marco Moroni
2
6
7
H2H
Viktor Galovic
0
3
6
6
18.11.19
1. kolo
Zdenek Kolar
2
6
6
H2H
Joao Monteiro
0
2
2
18.11.19
1. kolo
Vit Kopriva
2
6
6
H2H
Luis Faria
0
0
2
18.11.19
1. kolo
Jurij Rodionov
2
6
6
6
H2H
Tiago Cacao
1
4
7
6
3
19.11.19
1. kolo
Constant Lestienne
2
6
6
H2H
Fabrizio Ornago
0
2
2
19.11.19
1. kolo
Pedja Krstin
2
6
7
H2H
Denis Yevseyev
0
4
5
19.11.19
1. kolo
Daniel Masur
2
6
6
H2H
Mukund Sasikumar
0
3
0
19.11.19
1. kolo
Carlos Taberner
2
6
6
H2H
Altug Celikbilek
0
2
2
19.11.19
1. kolo
Andrea Vavassori
2
2
6
6
H2H
Viktor Durasovic
1
6
1
0
19.11.19
1. kolo
Nuno Borges
2
6
7
H2H
Roberto Ortega-Olmedo
0
1
6
9
19.11.19
1. kolo
Pavel Kotov
1
6
2
0
H2H
Aslan Karatsev
skreč
0
7
3
18.11.19
kvalifik.
Fabrizio Ornago
1
6
2
3
H2H
Maxime Hamou
skreč
0
4
6
0
18.11.19
kvalifik.
Andrea Vavassori
2
7
6
H2H
Fabio Coelho
0
5
4
Maia Challenger
sety
1
2
3
4
5
23.11.19
finále
Andre Begemann/Daniel Masur
2
7
6
H2H
Guillermo Garcia-Lopez/David Vega Hernandez
0
6
2
4
22.11.19
semifinále
Guillermo Garcia-Lopez/David Vega Hernandez
2
6
6
H2H
Teimuraz Gabashvili/Pavel Kotov
0
3
4
22.11.19
semifinále
Andre Begemann/Daniel Masur
2
6
6
11
H2H
Mukund Sasikumar/N. Vijay Sundar Prashanth
1
7
3
3
9
21.11.19
štvrťfinále
Mukund Sasikumar/N. Vijay Sundar Prashanth
2
7
6
H2H
Tiago Cacao/Joao Monteiro
0
6
6
4
21.11.19
štvrťfinále
Guillermo Garcia-Lopez/David Vega Hernandez
2
6
6
H2H
Goncalo Falcao/Pedro Sousa
0
1
4
21.11.19
štvrťfinále
Teimuraz Gabashvili/Pavel Kotov
2
7
5
10
H2H
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow
1
6
5
7
7
21.11.19
štvrťfinále
Andre Begemann/Daniel Masur
2
7
4
10
H2H
Tomislav Brkic/Ante Pavic
1
6
4
6
7
19.11.19
1. kolo
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow
2
6
5
10
H2H
Romain Arneodo/Nicholas Monroe
1
3
7
8
19.11.19
1. kolo
Tomislav Brkic/Ante Pavic
2
6
6
H2H
Ivan Nedelko/Denis Yevseyev
0
1
4
19.11.19
1. kolo
Teimuraz Gabashvili/Pavel Kotov
2
6
3
10
H2H
Nuno Borges/Francisco Cabral
1
4
6
4
20.11.19
1. kolo
Goncalo Falcao/Pedro Sousa
2
6
6
H2H
Scott Clayton/Purav Raja
0
3
2
20.11.19
1. kolo
Mukund Sasikumar/N. Vijay Sundar Prashanth
2
0
6
11
H2H
Luca Margaroli/Andrea Vavassori
1
6
4
9
20.11.19
1. kolo
Tiago Cacao/Joao Monteiro
2
7
3
10
H2H
Tomislav Draganja/Zdenek Kolar
1
6
4
6
3
20.11.19
1. kolo
Guillermo Garcia-Lopez/David Vega Hernandez
2
6
6
H2H
Altug Celikbilek/Vit Kopriva
0
4
2
20.11.19
1. kolo
Andre Begemann/Daniel Masur
2
6
4
10
H2H
Sergio Martos Gornes/Scott Puodziunas
1
4
6
7
<