M25 Santa Margherita 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Beijing
ATP: Tokyo
ATP: Barcelona Challenger
ATP: Campinas Challenger
ATP: Nur Sultan Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Nanchang
ATP: M15 Pretoria
ATP: M15 Sabadell
ATP: M15 Santa Tecla
ATP: M15 Santiago
ATP: M15 Sharm El
ATP: M15 Tabarka
ATP: M25 Brisbane
ATP: M25 Falun
ATP: M25 Jounieh
ATP: M25 Norman
ATP: M25 Santa Margherita
ATP: M25 Tavira
ATP: M25 Tay Ninh
ATP: M25+H Nevers
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
M25 Santa Margherita Di Pula live, $25K
M25 Santa Margherita
sety
1
2
3
4
5
06.10.19
finále
Nerman Fatic
2
6
6
H2H
Nino Serdarusic
0
2
1
05.10.19
semifinále
Nerman Fatic
2
6
6
H2H
Emiliano Maggioli
0
3
2
05.10.19
semifinále
Nino Serdarusic
2
6
7
H2H
Enrico Dalla Valle
0
2
6
5
04.10.19
štvrťfinále
Nerman Fatic
2
6
5
7
H2H
Toby Martin
1
3
7
5
04.10.19
štvrťfinále
Nino Serdarusic
2
4
6
6
H2H
Gianluca Di Nicola
1
6
1
4
04.10.19
štvrťfinále
Enrico Dalla Valle
2
6
6
H2H
Julian Ocleppo
0
2
4
04.10.19
štvrťfinále
Emiliano Maggioli
2
6
6
H2H
Jacopo Berrettini
0
4
4
03.10.19
2. kolo
Toby Martin
2
6
6
H2H
Luca Tomasetto
0
1
4
03.10.19
2. kolo
Gianluca Di Nicola
2
7
0
6
H2H
Alessandro Ingarao
1
5
6
1
03.10.19
2. kolo
Nerman Fatic
2
6
6
H2H
Louis Wessels
0
1
2
03.10.19
2. kolo
Nino Serdarusic
2
6
7
H2H
Marvin Netuschil
0
3
5
03.10.19
2. kolo
Julian Ocleppo
2
6
7
H2H
Luca Nardi
0
1
6
9
03.10.19
2. kolo
Enrico Dalla Valle
2
4
6
6
H2H
Giovanni Fonio
1
6
3
4
03.10.19
2. kolo
Jacopo Berrettini
2
7
6
H2H
Matteo Arnaldi
0
5
0
03.10.19
2. kolo
Emiliano Maggioli
2
7
6
H2H
Adrian Bodmer
0
5
1
01.10.19
1. kolo
Toby Martin
2
6
7
H2H
Giulio Zeppieri
0
1
5
01.10.19
1. kolo
Nino Serdarusic
2
6
6
H2H
Jonas Trinker
0
1
2
01.10.19
1. kolo
Luca Nardi
2
4
7
6
H2H
Lorenzo Musetti
1
6
6
2
3
01.10.19
1. kolo
Emiliano Maggioli
2
3
6
7
H2H
Alex Molcan
1
6
4
5
02.10.19
1. kolo
Marvin Netuschil
2
7
4
6
H2H
Gibril Diarra
1
6
5
6
4
02.10.19
1. kolo
Gianluca Di Nicola
2
7
7
H2H
Erik Crepaldi
0
6
5
5
02.10.19
1. kolo
Nerman Fatic
2
6
6
H2H
Manuel Mazza
0
3
2
02.10.19
1. kolo
Adrian Bodmer
2
7
6
H2H
Davide Galoppini
0
6
0
3
02.10.19
1. kolo
Julian Ocleppo
2
6
6
H2H
Francesco Maestrelli
0
3
2
02.10.19
1. kolo
Enrico Dalla Valle
2
2
6
6
H2H
Davide Pontoglio
1
6
4
3
02.10.19
1. kolo
Luca Tomasetto
2
6
6
H2H
Mattia Frinzi
0
2
2
02.10.19
1. kolo
Giovanni Fonio
2
6
6
H2H
Lorenzo Rottoli
0
4
3
02.10.19
1. kolo
Louis Wessels
2
3
7
6
H2H
Antonio Massara
1
6
5
0
02.10.19
1. kolo
Jacopo Berrettini
2
7
6
H2H
Fabrizio Ornago
0
6
1
2
02.10.19
1. kolo
Alessandro Ingarao
2
5
6
6
H2H
Francesco Forti
1
7
2
2
02.10.19
1. kolo
Matteo Arnaldi
2
6
6
H2H
Lucas Neagu
0
0
1
01.10.19
kvalifik.
Adrian Bodmer
2
6
5
11
H2H
Nicolas Parizzia
1
3
7
9
01.10.19
kvalifik.
Davide Pontoglio
2
6
6
H2H
Luigi Castelletti
0
1
2
01.10.19
kvalifik.
Manuel Mazza
2
1
6
10
H2H
Luciano Darderi
1
6
4
8
01.10.19
kvalifik.
Lorenzo Rottoli
2
6
4
10
H2H
Alessandro Coppini
1
4
6
8
01.10.19
kvalifik.
Mattia Frinzi
2
6
6
H2H
Mike Loccisano
0
2
2
01.10.19
kvalifik.
Matteo Arnaldi
2
6
6
H2H
Alberto Bronzetti
0
2
1
30.09.19
1. kolo kval.
Adrian Bodmer
2
6
6
H2H
Luigi Corrias
0
0
1
30.09.19
1. kolo kval.
Davide Pontoglio
2
6
4
10
H2H
Alexander Wolfschmidt
1
3
6
4
30.09.19
1. kolo kval.
Alessandro Coppini
2
6
6
H2H
Alexander Mannapov
0
1
3
30.09.19
1. kolo kval.
Nicolas Parizzia
2
7
6
H2H
Lorenzo Lorusso
0
5
0
30.09.19
1. kolo kval.
Manuel Mazza
2
6
6
H2H
Augusto Virgili
0
2
0
30.09.19
1. kolo kval.
Mike Loccisano
2
7
6
H2H
Vitali Chvets
0
6
3
4
30.09.19
1. kolo kval.
Alberto Bronzetti
2
6
7
H2H
Gabriele Moghini
0
3
5
30.09.19
1. kolo kval.
Lorenzo Rottoli
2
6
7
H2H
Milan Radojkovic
0
3
5
30.09.19
1. kolo kval.
Mattia Frinzi
2
6
6
H2H
Delf Gohlke
0
3
1
30.09.19
1. kolo kval.
Luigi Castelletti
2
6
6
H2H
Kirill Mishkin
0
2
2
30.09.19
1. kolo kval.
Matteo Arnaldi
2
7
6
H2H
Ioan Dan Abrudan
0
6
2
1
30.09.19
1. kolo kval.
Luciano Darderi
2
6
6
H2H
Mattia Bellucci
0
1
2
M25 Santa Margherita
sety
1
2
3
4
5
30.09.19
finále
Lorenzo Musetti/Giulio Zeppieri
2
6
1
10
H2H
Giovanni Fonio/Julian Ocleppo
1
3
6
8
30.09.19
semifinále
Lorenzo Musetti/Giulio Zeppieri
2
6
3
10
H2H
Boris Arias/Erik Crepaldi
1
1
6
3
30.09.19
semifinále
Giovanni Fonio/Julian Ocleppo
2
6
6
H2H
Davide Galoppini/Antonio Massara
0
3
4
30.09.19
štvrťfinále
Davide Galoppini/Antonio Massara
2
6
6
H2H
Matteo Arnaldi/Emiliano Maggioli
0
4
4
30.09.19
štvrťfinále
Lorenzo Musetti/Giulio Zeppieri
2
6
6
H2H
Gianluca Di Nicola/Luca Tomasetto
0
2
2
30.09.19
štvrťfinále
Boris Arias/Erik Crepaldi
2
7
6
H2H
Adrian Bodmer/Gibril Diarra
0
6
3
2
30.09.19
štvrťfinále
Giovanni Fonio/Julian Ocleppo
2
7
7
H2H
Luca Nardi/Lorenzo Rottoli
0
6
4
5
30.09.19
1. kolo
Gianluca Di Nicola/Luca Tomasetto
2
6
7
H2H
Francesco Forti/Mattia Frinzi
0
3
5
30.09.19
1. kolo
Davide Galoppini/Antonio Massara
1
w/o
H2H
Alex Molcan/Nino Serdarusic
0
30.09.19
1. kolo
Lorenzo Musetti/Giulio Zeppieri
2
6
7
H2H
Vitali Chvets/Kirill Mishkin
0
3
5
30.09.19
1. kolo
Luca Nardi/Lorenzo Rottoli
2
6
6
H2H
Mike Loccisano/Milan Radojkovic
0
4
2
30.09.19
1. kolo
Boris Arias/Erik Crepaldi
2
7
6
H2H
Alexander Mannapov/Marvin Netuschil
0
6
4
2
30.09.19
1. kolo
Adrian Bodmer/Gibril Diarra
2
7
4
10
H2H
Daniel Kossek/Toby Martin
1
5
6
6
30.09.19
1. kolo
Matteo Arnaldi/Emiliano Maggioli
2
6
4
10
H2H
Jacopo Berrettini/Enrico Dalla Valle
1
4
6
8
30.09.19
1. kolo
Giovanni Fonio/Julian Ocleppo
2
6
6
H2H
Luciano Darderi/Francesco Maestrelli
0
2
3
<