M25 Santa Margherita 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Shanghai
ATP: Fairfield Challenger
ATP: Mouilleron Le Captif
ATP: Santo Domingo Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Bad Salzdetfurth
ATP: M15 Burgas
ATP: M15 Cancun
ATP: M15 Karshi
ATP: M15 Sharm El
ATP: M15 Tabarka
ATP: M25 Claremont
ATP: Roja de
ATP: M25 Rio De
ATP: M25 Santa Margherita
ATP: M25 Tay Ninh
ATP: M25 Toowoomba
ATP: M25+H Lagos
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
M25 Santa Margherita Di Pula live, $25K
M25 Santa Margherita
sety
1
2
3
4
5
12.10.19
finále
Giulio Zeppieri
2
6
6
H2H
Bruno Sant'Anna
0
3
2
11.10.19
semifinále
Bruno Sant'Anna
2
6
7
6
H2H
Peter Torebko
1
7
3
6
3
2
11.10.19
semifinále
Giulio Zeppieri
1
4
H2H
Nerman Fatic
skreč
0
1
10.10.19
štvrťfinále
Peter Torebko
2
4
6
7
H2H
Enrico Dalla Valle
1
6
0
6
0
10.10.19
štvrťfinále
Bruno Sant'Anna
2
6
6
H2H
Alessandro Ingarao
0
2
1
10.10.19
štvrťfinále
Nerman Fatic
2
6
6
6
H2H
Julian Ocleppo
1
7
5
4
3
10.10.19
štvrťfinále
Giulio Zeppieri
2
6
7
H2H
Federico Iannaccone
0
3
5
09.10.19
2. kolo
Peter Torebko
2
7
6
H2H
Riccardo Balzerani
0
6
3
3
09.10.19
2. kolo
Bruno Sant'Anna
2
6
6
H2H
Erik Crepaldi
0
2
2
09.10.19
2. kolo
Nerman Fatic
2
6
3
6
H2H
Jonas Trinker
1
2
6
4
09.10.19
2. kolo
Julian Ocleppo
2
4
6
6
H2H
Lorenzo Musetti
1
6
3
4
09.10.19
2. kolo
Enrico Dalla Valle
2
6
7
H2H
Marco Bortolotti
0
2
5
09.10.19
2. kolo
Alessandro Ingarao
1
6
2
H2H
Nino Serdarusic
skreč
0
4
0
09.10.19
2. kolo
Federico Iannaccone
1
4
7
3
4
H2H
Raul Brancaccio
skreč
0
6
6
1
09.10.19
2. kolo
Giulio Zeppieri
2
6
1
7
H2H
Toby Martin
1
4
6
5
07.10.19
1. kolo
Bruno Sant'Anna
2
3
6
6
H2H
Laurynas Grigelis
1
6
4
2
07.10.19
1. kolo
Julian Ocleppo
2
6
6
H2H
Davide Galoppini
0
1
4
07.10.19
1. kolo
Enrico Dalla Valle
2
6
6
H2H
Kirill Mishkin
0
1
0
07.10.19
1. kolo
Raul Brancaccio
1
6
1
H2H
Antonio Massara
skreč
0
0
0
07.10.19
1. kolo
Federico Iannaccone
2
6
6
H2H
Francesco Passaro
0
2
4
07.10.19
1. kolo
Giulio Zeppieri
2
6
6
H2H
Giovanni Fonio
0
4
0
08.10.19
1. kolo
Erik Crepaldi
2
6
6
H2H
Filippo Giovannini
0
3
2
08.10.19
1. kolo
Peter Torebko
2
6
6
H2H
Alexander Mannapov
0
0
1
08.10.19
1. kolo
Marco Bortolotti
2
6
6
6
H2H
Marco Miceli
1
2
7
15
0
08.10.19
1. kolo
Toby Martin
2
7
6
H2H
Boris Arias
0
6
1
3
08.10.19
1. kolo
Nerman Fatic
2
6
6
H2H
Alessandro Petrone
0
2
0
08.10.19
1. kolo
Nino Serdarusic
2
6
6
H2H
Mike Loccisano
0
3
3
08.10.19
1. kolo
Alessandro Ingarao
2
6
6
H2H
Nicolo Turchetti
0
4
2
08.10.19
1. kolo
Lorenzo Musetti
2
6
6
H2H
Adrian Bodmer
0
0
2
09.10.19
1. kolo
Jonas Trinker
2
3
6
6
H2H
Nicolas Parizzia
1
6
4
3
09.10.19
1. kolo
Riccardo Balzerani
2
7
6
H2H
Gianluca Di Nicola
0
6
4
2
07.10.19
kvalifik.
Boris Arias
2
6
6
H2H
Filippo Bettini
0
0
1
07.10.19
kvalifik.
Gianluca Di Nicola
2
5
6
10
H2H
Manuel Mazza
1
7
2
3
07.10.19
kvalifik.
Alexander Mannapov
2
6
6
H2H
Daniel Kossek
0
4
1
07.10.19
kvalifik.
Adrian Bodmer
2
6
6
H2H
Milan Radojkovic
0
4
0
07.10.19
kvalifik.
Filippo Giovannini
2
7
7
H2H
Gibril Diarra
0
6
5
5
07.10.19
kvalifik.
Nicolas Parizzia
2
2
6
10
H2H
Mike Loccisano
1
6
0
8
06.10.19
1. kolo kval.
Filippo Bettini
2
6
6
H2H
Luigi Corrias
0
2
4
06.10.19
1. kolo kval.
Alexander Mannapov
2
2
7
10
H2H
Alexander Wolfschmidt
1
6
6
6
2
06.10.19
1. kolo kval.
Daniel Kossek
2
2
7
10
H2H
Luigi Castelletti
1
6
5
4
06.10.19
1. kolo kval.
Filippo Giovannini
2
7
6
H2H
Ioan Dan Abrudan
0
5
0
06.10.19
1. kolo kval.
Nicolas Parizzia
2
6
6
H2H
Lucas Neagu
0
1
0
06.10.19
1. kolo kval.
Manuel Mazza
2
6
6
H2H
Vitali Chvets
0
4
1
06.10.19
1. kolo kval.
Mike Loccisano
2
6
6
H2H
Matteo Bornigia
0
0
0
06.10.19
1. kolo kval.
Milan Radojkovic
2
6
6
H2H
Paolo Emilio Cossu Floris
0
2
2
M25 Santa Margherita
sety
1
2
3
4
5
07.10.19
finále
Giovanni Fonio/Julian Ocleppo
2
6
6
H2H
Boris Arias/Erik Crepaldi
0
3
3
07.10.19
semifinále
Boris Arias/Erik Crepaldi
2
1
6
10
H2H
Adrian Bodmer/Jonas Trinker
1
6
3
5
07.10.19
semifinále
Giovanni Fonio/Julian Ocleppo
2
6
6
H2H
Milan Radojkovic/Peter Torebko
0
3
0
07.10.19
štvrťfinále
Milan Radojkovic/Peter Torebko
2
6
7
H2H
Vitali Chvets/Kirill Mishkin
0
3
6
6
07.10.19
štvrťfinále
Adrian Bodmer/Jonas Trinker
1
w/o
H2H
Nerman Fatic/Davide Galoppini
0
07.10.19
štvrťfinále
Boris Arias/Erik Crepaldi
2
6
6
H2H
Marco Miceli/Francesco Passaro
0
1
3
07.10.19
štvrťfinále
Giovanni Fonio/Julian Ocleppo
2
6
6
H2H
Daniel Kossek/Toby Martin
0
1
0
07.10.19
1. kolo
Nerman Fatic/Davide Galoppini
2
6
6
H2H
Ioan Dan Abrudan/Claudio Mircea
0
1
4
07.10.19
1. kolo
Adrian Bodmer/Jonas Trinker
2
6
6
H2H
Luigi Corrias/Paolo Emilio Cossu Floris
0
1
2
07.10.19
1. kolo
Vitali Chvets/Kirill Mishkin
1
w/o
H2H
Alexander Mannapov/Marvin Netuschil
0
07.10.19
1. kolo
Daniel Kossek/Toby Martin
2
7
5
10
H2H
Marco Bortolotti/Alessandro Ingarao
1
5
7
8
07.10.19
1. kolo
Marco Miceli/Francesco Passaro
1
w/o
H2H
Gibril Diarra/Mike Loccisano
0
<