M15 Tabarka 2019 live score, live výsledky

M15 Tabarka live, $15K

muži dvojhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
18.08.19
finále
Daniele Capecchi 2 6 7
Lorenzo Bocchi 0 1 5
17.08.19
semifinále
Daniele Capecchi 2 6 7
Mathys Erhard 0 4 5
17.08.19
semifinále
Lorenzo Bocchi 2 6 6
Giacomo Dambrosi 0 3 1
16.08.19
štvrťfinále
Daniele Capecchi 2 6 3 6
Luca Prevosto 1 4 6 1
16.08.19
štvrťfinále
Giacomo Dambrosi 1 6 1
Yanki Erel skreč 0 3 0
16.08.19
štvrťfinále
Lorenzo Bocchi 2 6 6
Karlo Cubelic 0 1 4
16.08.19
štvrťfinále
Mathys Erhard 2 7 6
Andrey Chepelev 0 64 3
15.08.19
2. kolo
Daniele Capecchi 2 7 6
Youcef Rihane 0 5 1
15.08.19
2. kolo
Andrey Chepelev 2 3 6 6
Luigi Sorrentino 1 6 3 3
15.08.19
2. kolo
Luca Prevosto 2 6 6
Luigi Castelletti 0 4 3
15.08.19
2. kolo
Karlo Cubelic 2 6 6
Nicolas Bianchi 0 2 1
15.08.19
2. kolo
Giacomo Dambrosi 2 7 4 7
Yan Bondarevskiy 1 63 6 63
15.08.19
2. kolo
Lorenzo Bocchi 2 6 6
Franco Feitt 0 0 2
15.08.19
2. kolo
Mathys Erhard 2 6 6
Anis Ghorbel 0 4 4
15.08.19
2. kolo
Yanki Erel 2 6 6
Vladislav Ivanov 0 1 0
13.08.19
1. kolo
Anis Ghorbel 2 6 6
Aziz Ouakaa 0 4 4
13.08.19
1. kolo
Andrey Chepelev 2 6 5 6
Pasquale De Giorgio 1 2 7 4
13.08.19
1. kolo
Yan Bondarevskiy 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 2 1
13.08.19
1. kolo
Luigi Castelletti 2 7 6
Mousa Zayed 0 66 4
14.08.19
1. kolo
Daniele Capecchi 2 7 6
Nicolas Alberto Arreche 0 5 1
14.08.19
1. kolo
Franco Feitt 2 6 2 6
Stefano Battaglino 1 4 6 3
14.08.19
1. kolo
Luigi Sorrentino 2 6 7 6
Manuel Barros 1 76 5 0
14.08.19
1. kolo
Luca Prevosto 2 6 6
Marco Zotti 0 1 0
14.08.19
1. kolo
Nicolas Bianchi 2 6 6
Giannicola Misasi 0 2 4
14.08.19
1. kolo
Vladislav Ivanov 2 6 6
Adam Nagoudi 0 1 2
14.08.19
1. kolo
Karlo Cubelic 2 1 6 6
Skander Mansouri 1 6 2 3
14.08.19
1. kolo
Giacomo Dambrosi 2 6 6
Anze Arh 0 2 1
14.08.19
1. kolo
Lorenzo Bocchi 2 6 6 7
Miguel Fernando Pereira 1 1 712 65
14.08.19
1. kolo
Mathys Erhard 2 6 6
Esteban Bruna 0 2 3
14.08.19
1. kolo
Youcef Rihane 2 6 2 6
Lorenzo Vatteroni 1 1 6 1
14.08.19
1. kolo
Yanki Erel 2 6 6
Guido Ivan Justo 0 2 1
12.08.19
kvalifik.
Marco Zotti 2 6 6 10
Philip Bachmaier 1 76 3 6
12.08.19
kvalifik.
Manuel Barros 2 6 6
Zakaria Ben Brahim 0 2 3
12.08.19
kvalifik.
Miguel Fernando Pereira 2 7 6
Sergey Bolotov 0 63 4
12.08.19
kvalifik.
Adam Nagoudi 2 6 6
Maxim Turyev 0 3 4
12.08.19
kvalifik.
Giacomo Dambrosi 2 6 6
Ilya Rudiukov 0 0 0
12.08.19
kvalifik.
Mathys Erhard 2 6 6
Andreas Anastasis Lavdas 0 0 2
12.08.19
kvalifik.
Lorenzo Vatteroni 2 6 7
Francesco Liucci 0 2 62
12.08.19
kvalifik.
Giannicola Misasi 2 6 6
Simone Cacciapuoti 0 2 1
12.08.19
1. kolo kval.
Marco Zotti 1 w/o
Agassi Tomegah 0
12.08.19
1. kolo kval.
Miguel Fernando Pereira 2 6 6
Philip Sikman 0 2 4
12.08.19
1. kolo kval.
Adam Nagoudi 2 6 7
Skander Ben Abdallah 0 1 5
12.08.19
1. kolo kval.
Philip Bachmaier 2 6 6
Ajay Pruthvi Nemakal 0 2 2
12.08.19
1. kolo kval.
Sergey Bolotov 2 6 6
Aljaz Fugina 0 1 2
12.08.19
1. kolo kval.
Giacomo Dambrosi 2 6 6
Lisandru Rodriguez 0 2 2
12.08.19
1. kolo kval.
Francesco Liucci 2 6 6 10
Roberto Rosales 1 4 70 8
12.08.19
1. kolo kval.
Andreas Anastasis Lavdas 2 7 6
Tanay Mehta 0 63 1
12.08.19
1. kolo kval.
Maxim Turyev 2 6 6
Rishabdev Raman 0 1 1
12.08.19
1. kolo kval.
Simone Cacciapuoti 2 7 6
Tommaso Vescovi 0 5 1
12.08.19
1. kolo kval.
Lorenzo Vatteroni 2 6 6
Riccardo Perin 0 4 3
12.08.19
1. kolo kval.
Zakaria Ben Brahim 2 6 6
Riccardo Masiero 0 3 1
12.08.19
1. kolo kval.
Ilya Rudiukov 2 6 6
Yuki Ikeda 0 1 3
12.08.19
1. kolo kval.
Giannicola Misasi 2 6 6
Shayan Najam 0 2 2
muži štvorhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
12.08.19
finále
Nicolas Alberto Arreche/Franco Feitt 2 6 6
Yan Bondarevskiy/Anis Ghorbel 0 4 4
12.08.19
semifinále
Nicolas Alberto Arreche/Franco Feitt 1 w/o
Yanki Erel/Youcef Rihane 0
12.08.19
semifinále
Yan Bondarevskiy/Anis Ghorbel 2 7 6
Lorenzo Bocchi/Andrey Chepelev 0 5 4
12.08.19
štvrťfinále
Nicolas Alberto Arreche/Franco Feitt 2 6 3 10
Pasquale De Giorgio/Francesco Liucci 1 2 6 5
12.08.19
štvrťfinále
Yan Bondarevskiy/Anis Ghorbel 2 6 6
Mathys Erhard/Aziz Ouakaa 0 3 4
12.08.19
štvrťfinále
Lorenzo Bocchi/Andrey Chepelev 2 6 6
Philip Bachmaier/Karlo Cubelic 0 4 3
12.08.19
štvrťfinále
Yanki Erel/Youcef Rihane 2 6 7
Nicolas Bianchi/Guido Ivan Justo 0 3 5
12.08.19
1. kolo
Nicolas Alberto Arreche/Franco Feitt 2 7 6
Vladislav Ivanov/Ilya Rudiukov 0 62 3
12.08.19
1. kolo
Yan Bondarevskiy/Anis Ghorbel 2 6 7
Lisandru Rodriguez/Lorenzo Vatteroni 0 0 63
12.08.19
1. kolo
Mathys Erhard/Aziz Ouakaa 2 6 7
Stefano Battaglino/Giacomo Dambrosi 0 4 61
12.08.19
1. kolo
Lorenzo Bocchi/Andrey Chepelev 2 6 6
Anze Arh/Aljaz Fugina 0 2 3
12.08.19
1. kolo
Philip Bachmaier/Karlo Cubelic 2 6 6
Manuel Barros/Esteban Bruna 0 2 3
12.08.19
1. kolo
Yanki Erel/Youcef Rihane 2 6 6
Tanay Mehta/Rishabdev Raman 0 0 0
12.08.19
1. kolo
Nicolas Bianchi/Guido Ivan Justo 2 5 6 10
Filip Veger/Mousa Zayed 1 7 2 7
12.08.19
1. kolo
Pasquale De Giorgio/Francesco Liucci 2 2 6 11
Daniele Capecchi/Luigi Sorrentino 1 6 4 9
<