M15 Sharm El 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Australian Open (juniors)
ATP: Melbourne
ATP: Burnie Challenger
ATP: Newport Beach Challenger
ATP: Punta Del Este
ATP: Rennes Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Palmanova
ATP: M15 Sharm El
ATP: M15 Veigy Foncenex
ATP: M25 Kazan
ATP: M25 Nussloch
ATP: M25 Palm Coast
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
M15 Sharm El Sheikh live, $15K
M15 Sharm El
sety
1
2
3
4
5
28.01.19
finále
Karim-Mohamed Maamoun
2
6
6
6
H2H
Pablo Vivero Gonzalez
1
7
3
3
4
26.01.19
semifinále
Karim-Mohamed Maamoun
2
7
7
H2H
Lukas Klein
0
5
5
26.01.19
semifinále
Pablo Vivero Gonzalez
2
6
6
H2H
Chun Hsin Tseng
0
2
3
25.01.19
štvrťfinále
Karim-Mohamed Maamoun
2
6
3
6
H2H
David Poljak
1
1
6
3
25.01.19
štvrťfinále
Pablo Vivero Gonzalez
2
7
6
H2H
Kacper Zuk
0
5
4
25.01.19
štvrťfinále
Lukas Klein
2
7
6
H2H
Arthur Rinderknech
0
6
4
2
25.01.19
štvrťfinále
Chun Hsin Tseng
2
6
7
H2H
Enrico Dalla Valle
0
4
6
2
24.01.19
2. kolo
Karim-Mohamed Maamoun
2
6
6
H2H
Peter Kobelt
0
2
3
24.01.19
2. kolo
David Poljak
2
6
6
H2H
Benjamin Lock
0
0
3
24.01.19
2. kolo
Arthur Rinderknech
2
6
7
H2H
Oleksii Krutykh
0
4
6
0
24.01.19
2. kolo
Pablo Vivero Gonzalez
2
6
6
H2H
Toby Martin
0
4
4
24.01.19
2. kolo
Enrico Dalla Valle
2
6
6
H2H
Vladyslav Orlov
0
3
3
24.01.19
2. kolo
Lukas Klein
2
6
6
H2H
Adrian Andrzejczuk
0
1
3
24.01.19
2. kolo
Kacper Zuk
1
w/o
H2H
Vaclav Safranek
0
24.01.19
2. kolo
Chun Hsin Tseng
2
7
6
H2H
Mats Rosenkranz
0
6
2
3
22.01.19
1. kolo
Vaclav Safranek
2
6
6
H2H
Daniel Batista
0
3
2
22.01.19
1. kolo
Vladyslav Orlov
2
6
2
6
H2H
Anatoliy Petrenko
1
2
6
3
22.01.19
1. kolo
Mats Rosenkranz
2
6
6
6
H2H
Oleg Khotkov
1
1
7
2
2
22.01.19
1. kolo
Oleksii Krutykh
2
6
6
H2H
Yu Hsiou Hsu
0
2
4
23.01.19
1. kolo
Karim-Mohamed Maamoun
2
6
6
H2H
Petr Hajek
0
2
2
23.01.19
1. kolo
Toby Martin
2
2
6
6
H2H
Shintaro Imai
1
6
1
2
23.01.19
1. kolo
Benjamin Lock
2
7
6
H2H
Aleksei Khomich
0
6
1
2
23.01.19
1. kolo
David Poljak
2
6
6
H2H
Jose Fco. Vidal Azorin
0
3
4
23.01.19
1. kolo
Peter Kobelt
2
7
6
H2H
Igor Sao Thiago
0
5
2
23.01.19
1. kolo
Arthur Rinderknech
2
6
6
H2H
Denys Gevel
0
1
3
23.01.19
1. kolo
Adrian Andrzejczuk
2
6
6
H2H
Olexiy Kolisnyk
0
1
2
23.01.19
1. kolo
Pablo Vivero Gonzalez
2
6
7
6
H2H
Daniel Michalski
1
7
7
6
2
0
23.01.19
1. kolo
Enrico Dalla Valle
2
6
7
H2H
Filip Bergevi
0
4
5
23.01.19
1. kolo
Lukas Klein
2
7
4
6
H2H
Michiel De Krom
1
5
6
1
23.01.19
1. kolo
Kacper Zuk
2
6
6
H2H
Tomas Liska
0
3
3
23.01.19
1. kolo
Chun Hsin Tseng
2
6
6
H2H
Anze Arh
0
0
2
21.01.19
kvalifik.
Oleg Khotkov
1
6
3
H2H
Neil Oberleitner
skreč
0
4
3
21.01.19
kvalifik.
Adrian Andrzejczuk
2
6
6
H2H
Federico Iannaccone
0
3
4
21.01.19
kvalifik.
Michiel De Krom
2
5
6
10
H2H
Niklas Johansson
1
7
1
4
21.01.19
kvalifik.
Tomas Liska
2
6
6
H2H
Roman Boychuk
0
1
0
21.01.19
kvalifik.
Kacper Zuk
2
6
6
H2H
Moritz Trocker
0
4
2
21.01.19
kvalifik.
Anze Arh
2
6
6
H2H
Alessandro Ingarao
0
4
3
21.01.19
1. kolo kval.
Oleg Khotkov
2
6
6
H2H
Valeriy Martishev
0
0
0
21.01.19
1. kolo kval.
Adrian Andrzejczuk
2
6
6
H2H
Sultan Narbekov
0
3
2
21.01.19
1. kolo kval.
Roman Boychuk
2
6
2
10
H2H
Issam Haitham Taweel
1
4
6
7
21.01.19
1. kolo kval.
Niklas Johansson
2
6
6
H2H
Courtney John Lock
0
4
4
21.01.19
1. kolo kval.
Michiel De Krom
2
7
6
H2H
Vladyslav Gorodynskyi
0
5
0
21.01.19
1. kolo kval.
Tomas Liska
2
6
6
H2H
Alen Rogic Hadzalic
0
4
4
21.01.19
1. kolo kval.
Kacper Zuk
2
7
6
H2H
Jannis Kahlke
0
5
0
21.01.19
1. kolo kval.
Moritz Trocker
2
6
6
H2H
Muhammad Ragy
0
2
0
21.01.19
1. kolo kval.
Alessandro Ingarao
2
6
6
H2H
Kevin Portmann
0
3
0
21.01.19
1. kolo kval.
Federico Iannaccone
2
6
6
H2H
Anwar Elkamony
0
0
0
21.01.19
1. kolo kval.
Neil Oberleitner
2
5
6
10
H2H
Bart Van Den Berg
1
7
3
5
21.01.19
1. kolo kval.
Anze Arh
2
2
6
10
H2H
Bjorn Nareyka
1
6
1
7
M15 Sharm El
sety
1
2
3
4
5
21.01.19
finále
Yu Hsiou Hsu/Shintaro Imai
2
6
6
H2H
David Poljak/Kacper Zuk
0
2
0
21.01.19
semifinále
Yu Hsiou Hsu/Shintaro Imai
2
6
7
H2H
Filip Bergevi/Arthur Rinderknech
0
2
6
7
21.01.19
semifinále
David Poljak/Kacper Zuk
2
7
5
10
H2H
Adrian Andrzejczuk/Jose Fco. Vidal Azorin
1
6
1
7
8
21.01.19
štvrťfinále
Adrian Andrzejczuk/Jose Fco. Vidal Azorin
2
6
6
H2H
Michiel De Krom/Mats Rosenkranz
0
1
2
21.01.19
štvrťfinále
Yu Hsiou Hsu/Shintaro Imai
2
6
6
H2H
Oleksii Krutykh/Daniel Michalski
0
2
1
21.01.19
štvrťfinále
Filip Bergevi/Arthur Rinderknech
2
6
6
H2H
Enrico Dalla Valle/Vladyslav Orlov
0
0
2
21.01.19
štvrťfinále
David Poljak/Kacper Zuk
2
6
7
H2H
Olexiy Kolisnyk/Anatoliy Petrenko
0
1
6
2
21.01.19
1. kolo
Olexiy Kolisnyk/Anatoliy Petrenko
2
3
7
10
H2H
Tomas Liska/Vaclav Safranek
1
6
6
6
4
21.01.19
1. kolo
Adrian Andrzejczuk/Jose Fco. Vidal Azorin
2
6
6
H2H
Benjamin Lock/Courtney John Lock
0
4
4
21.01.19
1. kolo
Yu Hsiou Hsu/Shintaro Imai
2
6
6
H2H
Federico Iannaccone/Alessandro Ingarao
0
2
3
21.01.19
1. kolo
Oleksii Krutykh/Daniel Michalski
2
7
6
H2H
Bjorn Nareyka/Neil Oberleitner
0
6
7
4
21.01.19
1. kolo
Enrico Dalla Valle/Vladyslav Orlov
2
6
6
H2H
Petr Hajek/Lukas Klein
0
4
4
21.01.19
1. kolo
Filip Bergevi/Arthur Rinderknech
2
6
7
H2H
Daniel Batista/Igor Sao Thiago
0
4
5
21.01.19
1. kolo
David Poljak/Kacper Zuk
2
6
7
H2H
Jannis Kahlke/Sultan Narbekov
0
4
5
21.01.19
1. kolo
Michiel De Krom/Mats Rosenkranz
2
7
5
10
H2H
Toby Martin/Alen Rogic Hadzalic
1
5
7
5
<