M15 Sharm El 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Davis Cup Group
ATP: Alicante Challenger
ATP: Monterrey Challenger
ATP: Sophia Antipolis Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Kashiwa
ATP: M15 Pinamar
ATP: M15 Sharm El
ATP: M15 Tabarka
ATP: M25 Bolton
ATP: M25 Santa Margherita
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
M15 Sharm El Sheikh live, $15K
M15 Sharm El
sety
1
2
3
4
5
07.04.19
finále
Lukas Klein
2
6
6
H2H
Daniel Michalski
0
2
3
06.04.19
semifinále
Lukas Klein
2
6
6
H2H
Erik Crepaldi
0
2
3
06.04.19
semifinále
Daniel Michalski
2
3
7
7
H2H
Youssef Hossam
1
6
5
5
05.04.19
štvrťfinále
Erik Crepaldi
2
6
6
H2H
Kacper Zuk
0
4
0
05.04.19
štvrťfinále
Youssef Hossam
2
6
6
H2H
Marek Jaloviec
0
4
4
05.04.19
štvrťfinále
Lukas Klein
2
6
6
H2H
Niklas Guttau
0
3
1
05.04.19
štvrťfinále
Daniel Michalski
2
6
6
H2H
Robert Strombachs
0
4
0
04.04.19
2. kolo
Erik Crepaldi
2
6
6
H2H
Christian Seraphim
0
3
4
04.04.19
2. kolo
Marek Jaloviec
2
6
6
H2H
Maxime Pauwels
0
2
4
04.04.19
2. kolo
Youssef Hossam
2
6
7
H2H
Adil Kalyanpur
0
4
6
2
04.04.19
2. kolo
Lukas Klein
2
7
7
H2H
Marat Deviatiarov
0
5
6
3
04.04.19
2. kolo
Kacper Zuk
2
6
6
H2H
Michal Mikula
0
4
4
04.04.19
2. kolo
Niklas Guttau
2
6
6
H2H
Luca Staeheli
0
2
4
04.04.19
2. kolo
Daniel Michalski
2
7
6
H2H
Timur Kiuamov
0
6
5
1
04.04.19
2. kolo
Robert Strombachs
2
6
6
6
H2H
Stuart Parker
1
1
7
5
2
03.04.19
1. kolo
Erik Crepaldi
2
6
6
H2H
Yann Wojcik
0
2
2
03.04.19
1. kolo
Marek Jaloviec
2
5
6
6
H2H
Joao Pedro Sorgi
1
7
1
2
03.04.19
1. kolo
Marat Deviatiarov
2
6
6
H2H
Luka Pavlovic
0
4
4
03.04.19
1. kolo
Timur Kiuamov
2
6
7
H2H
Anatoliy Petrenko
0
4
6
0
03.04.19
1. kolo
Youssef Hossam
2
7
6
H2H
Eduardo Struvay
0
6
3
4
03.04.19
1. kolo
Christian Seraphim
2
7
6
H2H
Lucas Hellfritsch
0
6
2
1
03.04.19
1. kolo
Lukas Klein
2
6
6
H2H
Michal Dembek
0
3
4
03.04.19
1. kolo
Maxime Pauwels
2
3
6
6
H2H
Gilbert Klier Junior
1
6
3
3
03.04.19
1. kolo
Kacper Zuk
2
6
6
H2H
Jakub Paul
0
4
2
03.04.19
1. kolo
Stuart Parker
2
6
6
H2H
Nino Portales
0
4
1
03.04.19
1. kolo
Adil Kalyanpur
2
6
6
H2H
Giorgio Ricca
0
2
3
03.04.19
1. kolo
Niklas Guttau
1
6
4
H2H
Pablo Vivero Gonzalez
skreč
0
1
2
03.04.19
1. kolo
Luca Staeheli
2
2
6
6
H2H
S D Prajwal Dev
1
6
3
0
03.04.19
1. kolo
Michal Mikula
2
6
7
H2H
Haadin Bava
0
1
6
3
03.04.19
1. kolo
Daniel Michalski
2
6
6
H2H
Dominik Nazaruk
0
4
2
03.04.19
1. kolo
Robert Strombachs
2
6
4
6
H2H
Simon Beaupain
1
1
6
4
02.04.19
kvalifik.
Haadin Bava
2
6
6
H2H
Christoffer Solberg
0
4
2
02.04.19
kvalifik.
Dominik Nazaruk
2
7
7
H2H
Vasisht Cheruku
0
5
6
6
02.04.19
kvalifik.
Nino Portales
2
4
6
11
H2H
Igor Solomatin
1
6
4
9
02.04.19
kvalifik.
Yann Wojcik
2
6
6
H2H
Keivon Tabrizi
0
3
4
02.04.19
kvalifik.
Lucas Hellfritsch
2
6
6
H2H
Cayetano March
0
4
3
02.04.19
kvalifik.
Stuart Parker
2
6
6
H2H
Martin Van Der Meerschen
0
0
4
02.04.19
kvalifik.
Luka Pavlovic
2
6
6
H2H
Giovani Samaha
0
3
2
02.04.19
kvalifik.
Luca Staeheli
2
7
6
H2H
Yannik Steinegger
0
5
4
01.04.19
1. kolo kval.
Haadin Bava
2
6
6
H2H
Philip Bachmaier
0
3
2
01.04.19
1. kolo kval.
Keivon Tabrizi
2
6
6
H2H
Masood Eisa-Beygi
0
0
0
01.04.19
1. kolo kval.
Igor Solomatin
2
6
6
H2H
Anurag Nenwani
0
1
2
01.04.19
1. kolo kval.
Lucas Hellfritsch
2
6
6
H2H
Joao Pedro Alcantara
0
2
2
01.04.19
1. kolo kval.
Vasisht Cheruku
2
6
2
10
H2H
Boris Pokotilov
1
2
6
2
01.04.19
1. kolo kval.
Stuart Parker
2
6
6
H2H
David Cierny
0
3
1
01.04.19
1. kolo kval.
Luka Pavlovic
2
6
6
H2H
Adam Bronka
0
2
2
01.04.19
1. kolo kval.
Yannik Steinegger
2
6
6
H2H
Artem Zharkov
0
0
1
M15 Sharm El
sety
1
2
3
4
5
01.04.19
finále
Michal Dembek/Daniel Michalski
2
6
3
10
H2H
Marek Jaloviec/Lukas Klein
1
2
6
8
01.04.19
semifinále
Michal Dembek/Daniel Michalski
2
6
1
10
H2H
Timur Kiuamov/Eduardo Struvay
1
3
6
8
01.04.19
semifinále
Marek Jaloviec/Lukas Klein
2
6
6
H2H
S D Prajwal Dev/Adil Kalyanpur
0
4
4
01.04.19
štvrťfinále
S D Prajwal Dev/Adil Kalyanpur
2
7
7
H2H
Giovani Samaha/Robert Strombachs
0
6
5
5
01.04.19
štvrťfinále
Timur Kiuamov/Eduardo Struvay
2
7
7
H2H
Youssef Hossam/Kacper Zuk
0
5
6
4
01.04.19
štvrťfinále
Michal Dembek/Daniel Michalski
2
6
7
H2H
Gilbert Klier Junior/Joao Pedro Sorgi
0
2
6
5
01.04.19
štvrťfinále
Marek Jaloviec/Lukas Klein
2
4
7
10
H2H
Simon Beaupain/Maxime Pauwels
1
6
5
6
01.04.19
1. kolo
S D Prajwal Dev/Adil Kalyanpur
2
7
6
H2H
Niklas Guttau/Lucas Hellfritsch
0
5
0
01.04.19
1. kolo
Simon Beaupain/Maxime Pauwels
2
6
6
H2H
Luca Staeheli/Yannik Steinegger
0
4
2
01.04.19
1. kolo
Timur Kiuamov/Eduardo Struvay
2
6
6
H2H
Vasisht Cheruku/Anurag Nenwani
0
3
0
01.04.19
1. kolo
Michal Dembek/Daniel Michalski
2
6
7
H2H
Marat Deviatiarov/Jakub Paul
0
1
6
8
01.04.19
1. kolo
Gilbert Klier Junior/Joao Pedro Sorgi
2
6
6
H2H
Dominik Nazaruk/Anatoliy Petrenko
0
2
3
01.04.19
1. kolo
Youssef Hossam/Kacper Zuk
2
2
7
10
H2H
Erik Crepaldi/Giorgio Ricca
1
6
6
6
6
01.04.19
1. kolo
Giovani Samaha/Robert Strombachs
2
7
7
H2H
Michal Mikula/Yann Wojcik
0
6
7
5
01.04.19
1. kolo
Marek Jaloviec/Lukas Klein
2
6
5
10
H2H
Christian Seraphim/Keivon Tabrizi
1
3
7
4
<