M15 Monastir 2020 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Australian Open (juniors)
ATP: Melbourne
ATP: Burnie Challenger
ATP: Newport Beach Challenger
ATP: Punta Del Este
ATP: Quimper Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Cairo
ATP: M15 Cancun
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Veigy Foncenex
ATP: M25 Nonthaburi
ATP: M25 Weston
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
M15 Monastir live, $15K
M15 Monastir
sety
1
2
3
4
5
02.02.20
finále
Sebastian Baez
2
6
6
H2H
Gauthier Onclin
0
1
2
01.02.20
semifinále
Sebastian Baez
2
4
6
6
H2H
Marko Tepavac
1
6
4
4
01.02.20
semifinále
Gauthier Onclin
2
1
6
6
H2H
Luke Johnson
1
6
4
1
31.01.20
štvrťfinále
Marko Tepavac
2
6
6
H2H
Arnaud Bovy
0
4
4
31.01.20
štvrťfinále
Luke Johnson
2
6
6
H2H
Moez Echargui
0
3
4
31.01.20
štvrťfinále
Sebastian Baez
2
6
6
H2H
Jacopo Berrettini
0
2
3
31.01.20
štvrťfinále
Gauthier Onclin
2
6
5
6
H2H
Andrea Guerrieri
1
4
7
3
30.01.20
2. kolo
Marko Tepavac
2
6
7
H2H
Alberto Barroso Campos
0
0
6
5
30.01.20
2. kolo
Luke Johnson
2
6
6
H2H
Enrico Dalla Valle
0
1
0
30.01.20
2. kolo
Moez Echargui
2
6
3
6
H2H
Louis Herman
1
2
6
2
30.01.20
2. kolo
Andrea Guerrieri
2
6
6
H2H
Aziz Dougaz
0
4
2
30.01.20
2. kolo
Jacopo Berrettini
2
6
7
H2H
Giacomo Dambrosi
0
4
6
5
30.01.20
2. kolo
Sebastian Baez
2
6
6
H2H
Alexis Musialek
0
3
1
30.01.20
2. kolo
Gauthier Onclin
2
6
7
H2H
Benjamin Winter Lopez
0
2
6
8
30.01.20
2. kolo
Arnaud Bovy
2
6
6
H2H
Nicolo Turchetti
0
0
2
28.01.20
1. kolo
Marko Tepavac
2
6
6
H2H
Jordan Chiu
0
0
2
28.01.20
1. kolo
Luke Johnson
2
5
6
7
H2H
Tiago Cacao
1
7
1
6
10
28.01.20
1. kolo
Aziz Dougaz
2
6
6
H2H
Marat Deviatiarov
0
3
4
28.01.20
1. kolo
Moez Echargui
2
4
6
7
H2H
Luca Castelnuovo
1
6
3
5
28.01.20
1. kolo
Andrea Guerrieri
2
6
6
H2H
Neil Oberleitner
0
3
2
28.01.20
1. kolo
Jacopo Berrettini
2
7
7
H2H
Pablo Llamas Ruiz
0
6
5
5
28.01.20
1. kolo
Gauthier Onclin
2
6
7
H2H
Bogdan Bobrov
0
3
5
28.01.20
1. kolo
Arnaud Bovy
2
7
6
H2H
Karl Friberg
0
5
4
29.01.20
1. kolo
Alexis Musialek
2
6
6
H2H
Jorge Martinez Martinez
0
2
2
29.01.20
1. kolo
Nicolo Turchetti
2
6
1
6
H2H
Aloys Johannes Willem Van Baal
1
4
6
2
29.01.20
1. kolo
Alberto Barroso Campos
2
6
6
H2H
Francisco Cabral
0
1
2
29.01.20
1. kolo
Enrico Dalla Valle
2
2
7
6
H2H
Samuel Puskar
1
6
6
3
2
29.01.20
1. kolo
Giacomo Dambrosi
2
6
3
6
H2H
Majed Kilani
1
1
6
1
29.01.20
1. kolo
Sebastian Baez
2
6
6
H2H
Wai Yu Kai
0
2
2
29.01.20
1. kolo
Louis Herman
2
6
6
H2H
Takanyi Garanganga
0
3
1
29.01.20
1. kolo
Benjamin Winter Lopez
2
7
6
H2H
Albert Roglan
0
5
2
27.01.20
kvalifik.
Jorge Martinez Martinez
2
6
6
H2H
Oscar Galimardanov
0
1
2
27.01.20
kvalifik.
Albert Roglan
2
6
6
H2H
Admir Kalender
0
4
2
27.01.20
kvalifik.
Alberto Barroso Campos
2
6
7
H2H
Neil Oberleitner
0
4
6
3
27.01.20
kvalifik.
Giacomo Dambrosi
2
7
0
14
H2H
Marco Mosciatti
1
6
6
6
12
27.01.20
kvalifik.
Louis Herman
2
6
0
10
H2H
Francisco Cabral
1
4
6
8
27.01.20
kvalifik.
Aloys Johannes Willem Van Baal
2
7
6
H2H
Pak Long Yeung
0
5
3
27.01.20
2. kolo kval.
Pak Long Yeung
2
3
6
12
H2H
Boris Pokotilov
1
6
1
10
27.01.20
2. kolo kval.
Marco Mosciatti
2
6
6
H2H
Alessandro Ingarao
0
3
4
27.01.20
2. kolo kval.
Jorge Martinez Martinez
2
7
6
H2H
Tom Pisane
0
6
5
3
27.01.20
2. kolo kval.
Albert Roglan
2
6
7
H2H
Gregorio Cordonnier
0
3
6
3
27.01.20
2. kolo kval.
Alberto Barroso Campos
2
6
7
H2H
Mario Gonzalez Fernandez
0
4
6
3
27.01.20
2. kolo kval.
Francisco Cabral
2
6
6
H2H
Juan Pablo Canas Garcia
0
1
0
27.01.20
2. kolo kval.
Giacomo Dambrosi
2
6
6
H2H
Alessandro Procopio
0
3
4
27.01.20
2. kolo kval.
Neil Oberleitner
2
6
2
11
H2H
Lisandru Rodriguez
1
3
6
9
27.01.20
2. kolo kval.
Louis Herman
2
6
7
H2H
Dzianis Zharyn
0
0
5
27.01.20
2. kolo kval.
Oscar Galimardanov
2
6
6
H2H
Mathys Erhard
0
3
4
27.01.20
2. kolo kval.
Admir Kalender
2
7
6
H2H
Marius Ruzgas
0
6
3
3
27.01.20
2. kolo kval.
Aloys Johannes Willem Van Baal
2
6
6
H2H
Vitali Chvets
0
1
0
26.01.20
1. kolo kval.
Vitali Chvets
2
4
6
10
H2H
Sidane Pontjodikromo
1
6
2
6
26.01.20
1. kolo kval.
Pak Long Yeung
2
6
6
H2H
Skander Ben Fraj
0
2
2
26.01.20
1. kolo kval.
Gregorio Cordonnier
2
6
6
H2H
Hans Peter Kaufmann
0
1
3
26.01.20
1. kolo kval.
Marco Mosciatti
2
6
7
H2H
Mile Matic
0
0
5
26.01.20
1. kolo kval.
Jorge Martinez Martinez
2
7
6
H2H
Patric Prinoth
0
5
2
26.01.20
1. kolo kval.
Boris Pokotilov
2
6
6
H2H
Kirill Mishkin
0
2
1
26.01.20
1. kolo kval.
Juan Pablo Canas Garcia
2
7
6
H2H
Aziz Ouakaa
0
6
3
3
26.01.20
1. kolo kval.
Albert Roglan
2
5
7
10
H2H
Anton Desyatnik
1
7
5
6
26.01.20
1. kolo kval.
Alberto Barroso Campos
2
0
6
10
H2H
George Loffhagen
1
6
4
6
26.01.20
1. kolo kval.
Francisco Cabral
2
6
6
H2H
Alessandro Coppini
0
4
4
26.01.20
1. kolo kval.
Marius Ruzgas
2
6
6
H2H
Andres Haefele
0
1
1
26.01.20
1. kolo kval.
Giacomo Dambrosi
2
7
6
H2H
Damien Bayard
0
6
1
4
26.01.20
1. kolo kval.
Dzianis Zharyn
2
6
6
H2H
Samuel Paulovcak
0
2
2
26.01.20
1. kolo kval.
Alessandro Procopio
2
6
6
H2H
Bastian Alonso Utreras Santander
0
2
2
26.01.20
1. kolo kval.
Alessandro Ingarao
2
6
6
H2H
Marko Pavlovic (1999)
0
1
1
26.01.20
1. kolo kval.
Mathys Erhard
2
6
6
H2H
Davide Guerra
0
0
1
26.01.20
1. kolo kval.
Lisandru Rodriguez
2
6
6
H2H
Rocco Piatti
0
2
1
26.01.20
1. kolo kval.
Neil Oberleitner
2
1
6
10
H2H
Luis Faria
1
6
4
2
26.01.20
1. kolo kval.
Louis Herman
2
7
6
H2H
Sebastian Prechtel
0
5
3
26.01.20
1. kolo kval.
Oscar Galimardanov
2
6
6
H2H
Jake Hersey
0
3
1
26.01.20
1. kolo kval.
Admir Kalender
2
6
6
H2H
Patrik Stepanic
0
3
4
26.01.20
1. kolo kval.
Tom Pisane
2
6
6
H2H
Niki Kaliyanda Poonacha
0
2
4
26.01.20
1. kolo kval.
Aloys Johannes Willem Van Baal
2
6
7
H2H
Anurag Nenwani
0
0
6
2
26.01.20
1. kolo kval.
Mario Gonzalez Fernandez
2
6
6
H2H
Ajay Pruthvi Nemakal
0
2
3
M15 Monastir
sety
1
2
3
4
5
01.02.20
finále
Adrian Barbu/Aziz Dougaz
2
6
6
H2H
Arnaud Bovy/Gauthier Onclin
0
4
4
31.01.20
semifinále
Arnaud Bovy/Gauthier Onclin
2
3
6
10
H2H
Bogdan Bobrov/Luca Castelnuovo
1
6
2
8
31.01.20
semifinále
Adrian Barbu/Aziz Dougaz
2
6
7
H2H
Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez
0
4
5
30.01.20
štvrťfinále
Arnaud Bovy/Gauthier Onclin
2
6
6
H2H
Marat Deviatiarov/Pak Long Yeung
0
3
1
30.01.20
štvrťfinále
Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez
2
6
7
H2H
Francisco Cabral/Marko Tepavac
0
3
6
5
30.01.20
štvrťfinále
Bogdan Bobrov/Luca Castelnuovo
2
6
7
H2H
Majed Kilani/Aziz Ouakaa
0
2
5
30.01.20
štvrťfinále
Adrian Barbu/Aziz Dougaz
2
6
6
H2H
Juan Pablo Canas Garcia/Pablo Llamas Ruiz
0
4
3
28.01.20
1. kolo
Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez
2
6
6
H2H
Davide Guerra/Riccardo Tomassetti
0
2
0
28.01.20
1. kolo
Majed Kilani/Aziz Ouakaa
2
6
6
H2H
Andrea Artieri/Guerra Yuri Guerra Yuri
0
1
1
28.01.20
1. kolo
Juan Pablo Canas Garcia/Pablo Llamas Ruiz
2
6
7
H2H
Sebastian Baez/Luis Faria
0
3
6
4
29.01.20
1. kolo
Arnaud Bovy/Gauthier Onclin
2
6
6
H2H
Sebastian Prechtel/Nicolo Turchetti
0
3
2
29.01.20
1. kolo
Bogdan Bobrov/Luca Castelnuovo
2
6
6
H2H
Fabian Gruber/Hans Peter Kaufmann
0
1
1
29.01.20
1. kolo
Marat Deviatiarov/Pak Long Yeung
2
4
6
10
H2H
Tiago Cacao/Enrico Dalla Valle
1
6
3
6
29.01.20
1. kolo
Adrian Barbu/Aziz Dougaz
2
4
6
10
H2H
Karl Friberg/Sidane Pontjodikromo
1
6
3
3
29.01.20
1. kolo
Francisco Cabral/Marko Tepavac
2
7
6
H2H
Andrea Guerrieri/Alessandro Ingarao
0
5
4
<