Liuzhou Challenger 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Vienna
ATP: Basel
ATP: Brest Challenger
ATP: Hamburg Challenger
ATP: Lima Challenger
ATP: Liuzhou Challenger
ATP: Traralgon Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Benicarlo
ATP: M15 Cancun
ATP: M15 Doha
ATP: M15 Junin
ATP: M15 Liberec
ATP: M15 Sharm El
ATP: M15 Tabarka
ATP: M25 Fayetteville
ATP: M25 Fort Worth
ATP: M25 Monastir
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Liuzhou Challenger live, $54K+H
Liuzhou Challenger
sety
1
2
3
4
5
27.10.19
finále
Alejandro Davidovich Fokina
2
6
5
7
H2H
Denis Istomin
1
3
7
6
5
26.10.19
semifinále
Denis Istomin
1
4
H2H
Danilo Petrovic
skreč
0
3
26.10.19
semifinále
Alejandro Davidovich Fokina
2
6
6
H2H
Borna Gojo
0
2
2
25.10.19
štvrťfinále
Denis Istomin
2
6
6
H2H
Tung-Lin Wu
0
2
3
25.10.19
štvrťfinále
Danilo Petrovic
2
6
6
H2H
Zhe Li
0
4
4
25.10.19
štvrťfinále
Borna Gojo
2
7
6
H2H
Jason Jung
0
6
4
1
25.10.19
štvrťfinále
Alejandro Davidovich Fokina
2
5
6
6
H2H
Yuta Shimizu
1
7
3
1
24.10.19
3. kolo
Denis Istomin
2
4
7
6
H2H
Steven Diez
1
6
6
4
0
24.10.19
3. kolo
Zhe Li
2
6
6
H2H
Malek Jaziri
0
4
2
24.10.19
3. kolo
Jason Jung
2
7
6
H2H
Jie Cui
0
5
4
24.10.19
3. kolo
Danilo Petrovic
2
7
7
H2H
Frederico Ferreira Silva
0
6
8
6
6
24.10.19
3. kolo
Tung-Lin Wu
1
w/o
H2H
Prajnesh Gunneswaran
0
24.10.19
3. kolo
Borna Gojo
2
7
7
H2H
Christopher Eubanks
0
6
4
5
24.10.19
3. kolo
Alejandro Davidovich Fokina
2
6
6
H2H
Roman Safiullin
0
3
3
24.10.19
3. kolo
Yuta Shimizu
1
5
6
2
H2H
Konstantin Kravchuk
skreč
0
7
4
0
22.10.19
2. kolo
Malek Jaziri
2
6
6
H2H
Yecong He
0
1
0
22.10.19
2. kolo
Zhe Li
2
6
6
H2H
Sidharth Rawat
0
2
3
22.10.19
2. kolo
Prajnesh Gunneswaran
2
6
6
H2H
Nicolas Barrientos
0
2
1
22.10.19
2. kolo
Roman Safiullin
2
7
6
H2H
Danylo Kalenichenko
0
5
4
22.10.19
2. kolo
Tung-Lin Wu
2
6
6
H2H
Khumoun Sultanov
0
1
3
22.10.19
2. kolo
Borna Gojo
2
7
6
H2H
Yan Bai
0
6
5
0
22.10.19
2. kolo
Jie Cui
2
6
6
H2H
Duckhee Lee
0
2
4
23.10.19
2. kolo
Denis Istomin
2
7
6
H2H
Makoto Ochi
0
6
3
3
23.10.19
2. kolo
Konstantin Kravchuk
2
6
6
H2H
Enrique Lopez-Perez
0
3
3
23.10.19
2. kolo
Jason Jung
2
6
6
H2H
Toshihide Matsui
0
2
2
23.10.19
2. kolo
Steven Diez
2
3
6
6
H2H
Denis Yevseyev
1
6
3
2
23.10.19
2. kolo
Danilo Petrovic
2
6
6
H2H
Ji Sung Nam
0
3
4
23.10.19
2. kolo
Frederico Ferreira Silva
2
7
6
H2H
Rio Noguchi
0
5
4
23.10.19
2. kolo
Christopher Eubanks
2
6
6
H2H
Matej Sabanov
0
4
2
23.10.19
2. kolo
Alejandro Davidovich Fokina
2
7
7
H2H
Yunseong Chung
0
5
5
23.10.19
2. kolo
Yuta Shimizu
2
6
6
H2H
Mohamed Safwat
0
1
2
21.10.19
1. kolo
Denis Yevseyev
2
6
6
H2H
Ye Cong Mo
0
3
0
21.10.19
1. kolo
Nicolas Barrientos
2
6
3
7
H2H
Fajing Sun
1
4
6
6
6
21.10.19
1. kolo
Sidharth Rawat
2
6
6
H2H
Xin Gao
0
4
4
21.10.19
1. kolo
Danylo Kalenichenko
2
6
6
H2H
Yusuke Takahashi
0
2
2
21.10.19
1. kolo
Yecong He
2
6
6
H2H
Fabien Reboul
0
3
4
21.10.19
1. kolo
Yunseong Chung
2
6
7
H2H
Takuto Niki
0
2
6
2
21.10.19
1. kolo
Khumoun Sultanov
2
6
6
H2H
Aoran Wang
0
2
0
21.10.19
1. kolo
Borna Gojo
2
6
6
H2H
Tim Van Rijthoven
0
1
3
21.10.19
1. kolo
Makoto Ochi
2
6
6
H2H
Ivan Sabanov
0
2
2
21.10.19
1. kolo
Jie Cui
2
5
6
6
H2H
Renta Tokuda
1
7
4
3
21.10.19
1. kolo
Yuta Shimizu
1
6
1
H2H
Ivan Nedelko
skreč
0
0
1
21.10.19
1. kolo
Rio Noguchi
2
6
6
H2H
Zihao Xia
0
2
0
22.10.19
1. kolo
Toshihide Matsui
2
4
6
6
H2H
Hao Wu
1
6
1
4
22.10.19
1. kolo
Konstantin Kravchuk
2
6
6
H2H
Goncalo Oliveira
0
2
2
22.10.19
1. kolo
Ji Sung Nam
2
6
7
H2H
Kaichi Uchida
0
3
6
4
22.10.19
1. kolo
Matej Sabanov
2
6
6
H2H
Yuanfeng Li
0
3
2
21.10.19
kvalifik.
Toshihide Matsui
2
6
6
H2H
Jiaqi Duan
0
1
2
21.10.19
kvalifik.
Matej Sabanov
2
6
6
H2H
Ivan Sabanov
0
3
3
Liuzhou Challenger
sety
1
2
3
4
5
27.10.19
finále
Mikhail Elgin/Denis Istomin
2
3
6
10
H2H
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song
1
6
4
6
25.10.19
semifinále
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song
2
6
6
H2H
Yan Bai/Yunseong Chung
0
3
4
26.10.19
semifinále
Mikhail Elgin/Denis Istomin
2
6
3
10
H2H
Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan
1
4
6
7
24.10.19
štvrťfinále
Mikhail Elgin/Denis Istomin
2
6
6
10
H2H
Andre Goransson/Christopher Rungkat
1
7
2
4
8
24.10.19
štvrťfinále
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song
2
6
6
H2H
Xin Gao/Aoran Wang
0
4
3
24.10.19
štvrťfinále
Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan
2
6
6
12
H2H
Christopher Eubanks/Kaichi Uchida
1
2
7
4
10
24.10.19
štvrťfinále
Yan Bai/Yunseong Chung
2
7
4
10
H2H
Ivan Sabanov/Matej Sabanov
1
6
5
6
8
22.10.19
1. kolo
Mikhail Elgin/Denis Istomin
2
6
6
H2H
Alejandro Davidovich Fokina/Enrique Lopez-Perez
0
3
2
22.10.19
1. kolo
Ivan Sabanov/Matej Sabanov
2
6
6
H2H
Jeevan Nedunchezhiyan/Adil Shamasdin
0
4
3
22.10.19
1. kolo
Christopher Eubanks/Kaichi Uchida
2
7
6
H2H
Steven Diez/Mohamed Safwat
0
6
1
4
23.10.19
1. kolo
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song
2
6
6
H2H
Huixin Wang/Linang Xiao
0
2
3
23.10.19
1. kolo
Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan
2
6
7
H2H
Sadio Doumbia/Fabien Reboul
0
3
6
6
23.10.19
1. kolo
Xin Gao/Aoran Wang
2
6
4
11
H2H
Nicolas Barrientos/Zhe Li
1
2
6
9
23.10.19
1. kolo
Andre Goransson/Christopher Rungkat
2
6
6
H2H
Fajing Sun/Hao Wu
0
3
2
23.10.19
1. kolo
Yan Bai/Yunseong Chung
2
6
6
H2H
Duckhee Lee/Goncalo Oliveira
0
4
2
<