Liuzhou Challenger 2018 live score, live výsledky

Liuzhou Challenger live, $50K+H

muži dvojhra tvrdý China Liuzhou Challenger sety 1 2 3 4 5
28.10.18
finále
Radu Albot 2 6 4 6
Miomir Kecmanovic 1 2 6 3
27.10.18
semifinále
Radu Albot 2 6 6
Prajnesh Gunneswaran 0 3 3
27.10.18
semifinále
Miomir Kecmanovic 2 3 6 6
Blaz Kavcic 1 6 3 4
26.10.18
štvrťfinále
Blaz Kavcic 2 7 2 6
Alejandro Davidovich Fokina 1 63 6 1
26.10.18
štvrťfinále
Radu Albot 2 6 3 6
Di Wu 1 0 6 3
26.10.18
štvrťfinále
Prajnesh Gunneswaran 2 6 6 6
Thomas Fabbiano 1 75 1 3
26.10.18
štvrťfinále
Miomir Kecmanovic 2 7 4 6
Zhe Li 1 67 6 3
24.10.18
2. kolo
Thomas Fabbiano 2 6 6
Ze Zhang 0 4 1
24.10.18
2. kolo
Radu Albot 2 6 7
Duckhee Lee 0 2 5
24.10.18
2. kolo
Prajnesh Gunneswaran 2 6 6
Mohamed Safwat 0 4 4
24.10.18
2. kolo
Di Wu 2 6 6
Tatsuma Ito 0 3 4
25.10.18
2. kolo
Blaz Kavcic 2 6 6
Pedro Martinez Portero 0 3 4
25.10.18
2. kolo
Zhe Li 2 6 6
Yuichi Sugita 0 4 4
25.10.18
2. kolo
Miomir Kecmanovic 2 6 7
Brayden Schnur 0 4 65
25.10.18
2. kolo
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Mate Valkusz 0 2 1
22.10.18
1. kolo
Mohamed Safwat 2 3 6 6
Go Soeda 1 6 3 4
22.10.18
1. kolo
Di Wu 2 7 7
Aleksandr Nedovesov 0 62 63
22.10.18
1. kolo
Duckhee Lee 2 6 6
Tsung-Hua Yang 0 2 3
23.10.18
1. kolo
Thomas Fabbiano 2 6 6 6
Federico Gaio 1 76 1 2
23.10.18
1. kolo
Blaz Kavcic 2 6 6
Kimmer Coppejans 0 3 2
23.10.18
1. kolo
Yuichi Sugita 2 6 7
Renta Tokuda 0 2 5
23.10.18
1. kolo
Zhe Li 2 1 7 6
Goncalo Oliveira 1 6 66 4
23.10.18
1. kolo
Tatsuma Ito 2 6 6
Sumit Nagal 0 2 3
23.10.18
1. kolo
Radu Albot 2 7 7
Rigele Te 0 67 61
23.10.18
1. kolo
Prajnesh Gunneswaran 2 6 7
Johan Sebastien Tatlot 0 4 5
23.10.18
1. kolo
Ze Zhang 2 6 6
Fajing Sun 0 4 3
23.10.18
1. kolo
Brayden Schnur 2 6 5 6
Liam Broady 1 2 7 3
23.10.18
1. kolo
Pedro Martinez Portero 2 7 6
Yibing Wu 0 5 2
23.10.18
1. kolo
Miomir Kecmanovic 1 6 1
Yunseong Chung skreč 0 1 0
23.10.18
1. kolo
Alejandro Davidovich Fokina 2 7 6
Ramkumar Ramanathan 0 63 3
23.10.18
1. kolo
Mate Valkusz 2 2 6 6
Filip Peliwo 1 6 2 2
22.10.18
kvalifik.
Sumit Nagal 2 6 6
Arjun Kadhe 0 4 4
22.10.18
kvalifik.
Yunseong Chung 2 6 6
Emil Ruusuvuori 0 3 3
22.10.18
kvalifik.
Renta Tokuda 2 6 6
Ye Cong Mo 0 2 2
22.10.18
kvalifik.
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Matej Sabanov 0 2 3
21.10.18
2. kolo kval.
Matej Sabanov 2 6 7
Yecong He 0 3 610
21.10.18
2. kolo kval.
Arjun Kadhe 2 6 6
Sasi Kumar Mukund 0 1 2
21.10.18
2. kolo kval.
Sumit Nagal 2 6 6
Khumoun Sultanov 0 4 4
21.10.18
2. kolo kval.
Yunseong Chung 2 7 6
Youssef Hossam 0 5 3
21.10.18
2. kolo kval.
Renta Tokuda 2 6 7
Djurabeck Karimov 0 1 64
21.10.18
2. kolo kval.
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Michael Zhu 0 4 2
21.10.18
2. kolo kval.
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Zsombor Piros 0 3 1
21.10.18
2. kolo kval.
Ye Cong Mo 2 3 6 7
Shi Hong Zeng 1 6 4 61
20.10.18
1. kolo kval.
Michael Zhu 2 1 6 6
Xin Gao 1 6 3 1
20.10.18
1. kolo kval.
Matej Sabanov 2 6 6
Runhao Hua 0 3 4
20.10.18
1. kolo kval.
Arjun Kadhe 2 7 6
Ryota Tanuma 0 64 2
20.10.18
1. kolo kval.
Yecong He 2 2 6 6
Ji Sung Nam 1 6 3 2
20.10.18
1. kolo kval.
Sumit Nagal 2 6 6
Zihao Xia 0 2 2
20.10.18
1. kolo kval.
Sasi Kumar Mukund 2 6 6
Hanyi Liu 0 3 2
20.10.18
1. kolo kval.
Yunseong Chung 2 5 6 6
Sidharth Rawat 1 7 2 3
20.10.18
1. kolo kval.
Khumoun Sultanov 2 6 6
Linang Xiao 0 4 3
20.10.18
1. kolo kval.
Renta Tokuda 2 7 6
Yusuke Takahashi 0 5 0
20.10.18
1. kolo kval.
Youssef Hossam 2 7 3 6
Chien-Hsun Lo 1 64 6 2
20.10.18
1. kolo kval.
Djurabeck Karimov 2 6 6
Jie Cui 0 3 4
20.10.18
1. kolo kval.
Shi Hong Zeng 2 6 6
Cheong-Eui Kim 0 4 4
20.10.18
1. kolo kval.
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Wishaya Trongcharoenchaikul 0 2 2
20.10.18
1. kolo kval.
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Sergey Betov 0 2 3
20.10.18
1. kolo kval.
Zsombor Piros 2 6 6 7
Miliaan Niesten 1 75 4 65
20.10.18
1. kolo kval.
Ye Cong Mo 2 6 6
Rui-Xuan Wang 0 4 2
muži štvorhra tvrdý China Liuzhou Challenger sety 1 2 3 4 5
27.10.18
finále
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 2 6 2 10
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 1 3 6 3
26.10.18
semifinále
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 2 5 6 10
N.sriram Balaji/Saketh-Sai Myneni 1 7 0 5
26.10.18
semifinále
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 2 6 4 10
Hsien-Yin Peng/Sonchat Ratiwatana 1 2 6 5
25.10.18
štvrťfinále
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 2 6 6
Goncalo Oliveira/Mohamed Safwat 0 3 4
25.10.18
štvrťfinále
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 2 6 6
Aleksandr Nedovesov/Ramkumar Ramanathan 0 2 2
25.10.18
štvrťfinále
N.sriram Balaji/Saketh-Sai Myneni 2 7 6
Arjun Kadhe/Yaraslav Shyla 0 65 1
25.10.18
štvrťfinále
Hsien-Yin Peng/Sonchat Ratiwatana 2 4 6 10
Kimmer Coppejans/Ivan Sabanov 1 6 4 8
22.10.18
1. kolo
N.sriram Balaji/Saketh-Sai Myneni 2 6 3 10
Miomir Kecmanovic/Zhe Li 1 1 6 8
22.10.18
1. kolo
Hsien-Yin Peng/Sonchat Ratiwatana 2 6 7
Go Soeda/Yuichi Sugita 0 1 67
22.10.18
1. kolo
Kimmer Coppejans/Ivan Sabanov 2 6 6
Ye Cong Mo/Linang Xiao 0 2 1
23.10.18
1. kolo
Arjun Kadhe/Yaraslav Shyla 2 6 6
Liam Broady/Duckhee Lee 0 4 3
24.10.18
1. kolo
Mao-Xin Gong/Ze Zhang 2 6 6
Alexander Pavlioutchenkov/Tsung-Hua Yang 0 2 3
24.10.18
1. kolo
Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat 2 6 6
Pedro Martinez Portero/Matej Sabanov 0 2 4
24.10.18
1. kolo
Aleksandr Nedovesov/Ramkumar Ramanathan 2 6 6 10
Xin Gao/Fajing Sun 1 77 4 4
24.10.18
1. kolo
Goncalo Oliveira/Mohamed Safwat 2 2 7 10
Rigele Te/Di Wu 1 6 5 7
<