Koblenz Challenger 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Koblenz Challenger
ATP: M15 Anning
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Manacor
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Naples
ATP: M15+H Bressuire
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Koblenz Challenger live, ˆ46K+H,
oficiálna stránka
Koblenz Challenger
sety
1
2
3
4
5
20.01.19
finále
Gianluca Mager
2
2
7
6
H2H
Roberto Ortega-Olmedo
1
6
6
6
2
19.01.19
semifinále
Roberto Ortega-Olmedo
2
7
3
6
H2H
Pavel Kotov
1
5
6
3
19.01.19
semifinále
Gianluca Mager
2
6
2
6
H2H
Tallon Griekspoor
1
3
6
4
18.01.19
štvrťfinále
Roberto Ortega-Olmedo
2
6
6
6
H2H
Mikael Ymer
1
7
8
1
3
18.01.19
štvrťfinále
Gianluca Mager
1
7
4
H2H
Alexey Vatutin
skreč
0
5
2
18.01.19
štvrťfinále
Tallon Griekspoor
2
6
7
H2H
Kaichi Uchida
0
3
5
18.01.19
štvrťfinále
Pavel Kotov
2
5
7
6
H2H
Carlos Taberner
1
7
5
1
17.01.19
3. kolo
Roberto Ortega-Olmedo
2
6
3
6
H2H
Yannick Maden
1
4
6
3
17.01.19
3. kolo
Alexey Vatutin
2
6
6
7
H2H
Uladzimir Ignatik
1
4
7
6
6
6
17.01.19
3. kolo
Gianluca Mager
2
7
6
H2H
Filip Horansky
0
6
4
3
17.01.19
3. kolo
Kaichi Uchida
2
6
3
7
H2H
Adam Pavlasek
1
2
6
6
3
17.01.19
3. kolo
Carlos Taberner
2
7
6
H2H
Kenny de Schepper
0
6
5
2
17.01.19
3. kolo
Tallon Griekspoor
2
3
6
6
H2H
Casper Ruud
1
6
1
2
17.01.19
3. kolo
Mikael Ymer
2
6
5
6
H2H
Roman Safiullin
1
2
7
4
17.01.19
3. kolo
Pavel Kotov
2
6
7
H2H
Thiemo de Bakker
0
2
6
3
15.01.19
2. kolo
Kenny de Schepper
2
6
6
H2H
Jose Hernandez-Fernandez
0
2
1
15.01.19
2. kolo
Roberto Ortega-Olmedo
2
6
6
H2H
Zdenek Kolar
0
2
4
15.01.19
2. kolo
Filip Horansky
2
7
6
H2H
Johannes Haerteis
0
6
13
4
15.01.19
2. kolo
Adam Pavlasek
2
3
6
6
H2H
Tak Khunn Wang
1
6
3
4
15.01.19
2. kolo
Carlos Taberner
2
7
7
H2H
Daniel Brands
0
6
2
5
15.01.19
2. kolo
Pavel Kotov
2
6
7
H2H
Andrea Arnaboldi
0
4
5
16.01.19
2. kolo
Thiemo de Bakker
2
6
6
H2H
Benjamin Hassan
0
1
4
16.01.19
2. kolo
Uladzimir Ignatik
2
7
6
H2H
Peter Torebko
0
6
5
3
16.01.19
2. kolo
Yannick Maden
2
6
6
H2H
Riccardo Bonadio
0
2
2
16.01.19
2. kolo
Alexey Vatutin
2
3
7
6
H2H
Goncalo Oliveira
1
6
6
7
2
16.01.19
2. kolo
Gianluca Mager
2
2
6
6
H2H
James Ward
1
6
4
4
16.01.19
2. kolo
Kaichi Uchida
2
7
6
H2H
Arthur De Greef
0
6
0
4
16.01.19
2. kolo
Roman Safiullin
2
6
6
6
H2H
Tobias Kamke
1
0
7
4
3
16.01.19
2. kolo
Casper Ruud
2
6
4
6
H2H
Raul Brancaccio
1
4
6
3
16.01.19
2. kolo
Tallon Griekspoor
2
6
2
6
H2H
Michal Przysiezny
1
0
6
3
16.01.19
2. kolo
Mikael Ymer
2
4
7
6
H2H
Zsombor Piros
1
6
6
0
2
14.01.19
1. kolo
Michal Przysiezny
2
4
6
6
H2H
Javier Barranco Cosano
1
6
3
2
14.01.19
1. kolo
Roberto Ortega-Olmedo
2
7
6
H2H
Marek Gengel
0
6
1
3
14.01.19
1. kolo
Jose Hernandez-Fernandez
2
7
4
7
H2H
Evgeny Karlovskiy
1
6
7
6
5
14.01.19
1. kolo
Tak Khunn Wang
2
6
6
H2H
Daniel Masur
0
4
2
14.01.19
1. kolo
Riccardo Bonadio
2
6
6
H2H
Roberto Marcora
0
4
2
14.01.19
1. kolo
Gianluca Mager
2
6
6
H2H
Peter Heller
0
4
4
14.01.19
1. kolo
Johannes Haerteis
2
7
4
6
H2H
Vaclav Safranek
1
6
3
6
3
14.01.19
1. kolo
Roman Safiullin
2
6
6
H2H
Sumit Nagal
0
2
1
14.01.19
1. kolo
Carlos Taberner
2
6
5
6
H2H
Julian Lenz
1
4
7
2
14.01.19
1. kolo
Pavel Kotov
2
7
6
H2H
Laurynas Grigelis
0
6
6
3
15.01.19
1. kolo
Peter Torebko
2
6
1
6
H2H
Kai Lemstra
1
1
6
1
15.01.19
1. kolo
Kaichi Uchida
2
0
6
7
H2H
Bernabe Zapata Miralles
1
6
2
5
15.01.19
1. kolo
Goncalo Oliveira
2
6
6
H2H
Bastien Presuhn
0
2
2
15.01.19
1. kolo
Benjamin Hassan
2
6
6
H2H
Nino Serdarusic
0
4
2
15.01.19
1. kolo
Raul Brancaccio
2
6
7
H2H
Louis Wessels
0
4
5
15.01.19
1. kolo
Zsombor Piros
2
4
6
6
H2H
Scott Griekspoor
1
6
0
2
14.01.19
kvalifik.
Peter Torebko
2
6
3
6
H2H
Riccardo Bonadio
1
3
6
3
14.01.19
kvalifik.
Louis Wessels
2
6
5
7
H2H
Bastien Presuhn
1
3
7
5
Koblenz Challenger
sety
1
2
3
4
5
20.01.19
finále
Zdenek Kolar/Adam Pavlasek
2
6
6
H2H
Jurgen Melzer/Filip Polasek
0
3
4
19.01.19
semifinále
Zdenek Kolar/Adam Pavlasek
2
7
6
H2H
Evgeny Karlovskiy/Timur Khabibulin
0
5
2
19.01.19
semifinále
Jurgen Melzer/Filip Polasek
2
6
6
H2H
Fabricio Neis/Purav Raja
0
4
4
17.01.19
štvrťfinále
Evgeny Karlovskiy/Timur Khabibulin
2
6
6
H2H
Peter Heller/Peter Torebko
0
1
4
17.01.19
štvrťfinále
Jurgen Melzer/Filip Polasek
2
6
6
H2H
Scott Clayton/Adil Shamasdin
0
2
2
18.01.19
štvrťfinále
Zdenek Kolar/Adam Pavlasek
2
6
3
10
H2H
Marek Gengel/Johannes Haerteis
1
4
6
7
18.01.19
štvrťfinále
Fabricio Neis/Purav Raja
2
6
6
H2H
Thiemo de Bakker/Mark Vervoort
0
4
2
15.01.19
1. kolo
Scott Clayton/Adil Shamasdin
2
6
7
12
H2H
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio
1
7
4
6
4
10
15.01.19
1. kolo
Peter Heller/Peter Torebko
2
6
3
10
H2H
Arthur De Greef/Tallon Griekspoor
1
4
6
6
16.01.19
1. kolo
Thiemo de Bakker/Mark Vervoort
2
7
7
H2H
Benjamin Hassan/Julian Lenz
0
5
6
4
16.01.19
1. kolo
Evgeny Karlovskiy/Timur Khabibulin
2
2
6
10
H2H
Goncalo Oliveira/David Pel
1
6
3
7
16.01.19
1. kolo
Jurgen Melzer/Filip Polasek
2
6
6
H2H
Sander Arends/Tristan-Samuel Weissborn
0
3
4
16.01.19
1. kolo
Marek Gengel/Johannes Haerteis
2
6
7
H2H
Alexander Pavlioutchenkov/Szymon Walkow
0
3
6
6
17.01.19
1. kolo
Zdenek Kolar/Adam Pavlasek
2
6
6
H2H
Andre Begemann/Rameez Junaid
0
2
4
17.01.19
1. kolo
Fabricio Neis/Purav Raja
2
7
4
10
H2H
Luca Margaroli/David Vega Hernandez
1
6
2
6
5
<