Italy F23 (Santa 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Cincinnati
ATP: Cordenons Challenger
ATP: Gwangju Challenger
ATP: Meerbusch Challenger
ATP: Vancouver Challenger
ATP: Belarus F2 (Minsk)
ATP: Belgium F8 (Koksijde)
ATP: China F12 (Anning)
ATP: Finland F3 (Helsinki)
ATP: Germany F12 (Karlsruhe)
ATP: Italy F23 (Santa
ATP: Korea F4 (Gimcheon)
ATP: Netherlands F4 (Oldenzaal)
ATP: Poland F7 (Bydgoszcz)
ATP: Portugal F15 (Sintra)
ATP: Romania F9 (Pitesti)
ATP: Russia F6 (Moscow)
ATP: Serbia F2 (Novi
ATP: Spain F23 (Vigo)
ATP: USA F23 (Boston)
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Italy F23 (Santa Cristina val Gardena) live, $15K
Italy F23 (Santa
sety
1
2
3
4
5
18.08.18
finále
Peter Heller
2
6
6
H2H
Jannik Sinner
0
1
3
17.08.18
semifinále
Peter Heller
2
4
6
6
H2H
Alexander Weis
1
6
3
4
17.08.18
semifinále
Jannik Sinner
2
6
6
6
H2H
Alessandro Ceppellini
1
7
4
4
4
16.08.18
štvrťfinále
Peter Heller
2
3
6
6
H2H
Maxime Mora
1
6
3
4
16.08.18
štvrťfinále
Alessandro Ceppellini
2
6
6
6
H2H
Mattia Bellucci
1
7
7
2
3
16.08.18
štvrťfinále
Alexander Weis
2
6
6
H2H
Corrado Summaria
0
3
1
16.08.18
štvrťfinále
Jannik Sinner
2
7
6
H2H
Joy Vigani
0
6
3
2
15.08.18
2. kolo
Peter Heller
2
6
6
H2H
Ignacio Monzon
0
2
0
15.08.18
2. kolo
Alessandro Ceppellini
2
6
3
6
H2H
Stefano Battaglino
1
3
6
3
15.08.18
2. kolo
Joy Vigani
2
6
4
6
H2H
Davide Pontoglio
1
4
6
1
15.08.18
2. kolo
Maxime Mora
2
6
6
6
H2H
Darko Jandric
1
7
4
4
3
15.08.18
2. kolo
Corrado Summaria
2
6
6
H2H
Daniil Zarichanskyy
0
4
3
15.08.18
2. kolo
Alexander Weis
2
6
6
H2H
Luca Tomasetto
0
4
4
15.08.18
2. kolo
Jannik Sinner
2
7
6
H2H
Lorenzo Frigerio
0
5
4
15.08.18
2. kolo
Mattia Bellucci
2
7
7
H2H
Kirill Kivattsev
0
6
6
5
13.08.18
1. kolo
Alessandro Ceppellini
2
3
6
6
H2H
Nicolo Turchetti
1
6
3
4
13.08.18
1. kolo
Ignacio Monzon
2
7
6
H2H
Davide Tortora
0
5
0
13.08.18
1. kolo
Daniil Zarichanskyy
2
6
7
H2H
Filippo Borella
0
2
6
2
13.08.18
1. kolo
Luca Tomasetto
2
7
6
H2H
Michael Kerschbaumer
0
6
5
2
13.08.18
1. kolo
Kirill Kivattsev
2
6
6
H2H
Moritz Trocker
0
1
2
13.08.18
1. kolo
Jannik Sinner
2
6
6
H2H
Gianluca Acquaroli
0
1
2
13.08.18
1. kolo
Mattia Bellucci
2
6
4
7
H2H
Giacomo Dambrosi
1
4
6
6
5
14.08.18
1. kolo
Peter Heller
2
6
6
H2H
Andres Gabriel Ciurletti
0
2
0
14.08.18
1. kolo
Lorenzo Frigerio
2
6
6
H2H
Manfred Fellin
0
3
3
14.08.18
1. kolo
Darko Jandric
2
6
1
6
H2H
Horst Rieder
1
4
6
3
14.08.18
1. kolo
Davide Pontoglio
2
6
6
6
H2H
Georg Winkler
1
3
7
9
3
14.08.18
1. kolo
Maxime Mora
2
1
7
6
H2H
Daniele Capecchi
1
6
6
4
2
14.08.18
1. kolo
Corrado Summaria
2
7
5
6
H2H
Ludovico Cestarollo
1
6
3
7
4
14.08.18
1. kolo
Stefano Battaglino
2
7
6
H2H
Stefano Reitano
0
6
5
0
15.08.18
1. kolo
Joy Vigani
2
6
7
6
H2H
Claudio Fortuna
1
7
6
5
1
15.08.18
1. kolo
Alexander Weis
2
6
6
H2H
Patric Prinoth
0
3
3
12.08.18
kvalifik.
Stefano Reitano
2
6
6
H2H
Federico Marchetti
0
1
2
12.08.18
kvalifik.
Ludovico Cestarollo
2
6
7
H2H
Andre Ku Meza
0
4
6
5
12.08.18
kvalifik.
Horst Rieder
2
6
6
H2H
Mattia Lotti
0
2
4
12.08.18
kvalifik.
Luca Tomasetto
2
6
6
H2H
Sebastian Brzezinski
0
1
3
12.08.18
kvalifik.
Stefano Battaglino
2
3
6
7
H2H
Jesse Ross
1
6
3
6
5
12.08.18
kvalifik.
Moritz Trocker
2
7
6
H2H
Alessio Giannuzzi
0
5
1
12.08.18
kvalifik.
Gianluca Acquaroli
2
7
6
H2H
Gian Marco Ortenzi
0
5
1
12.08.18
kvalifik.
Mattia Bellucci
2
6
4
6
H2H
Edoardo Lamberti
1
1
6
1
11.08.18
1. kolo kval.
Alessio Giannuzzi
2
7
6
H2H
Giovanni Peruffo
0
6
3
2
11.08.18
1. kolo kval.
Andre Ku Meza
2
6
7
H2H
Erwin Troebinger
0
1
6
7
11.08.18
1. kolo kval.
Edoardo Lamberti
2
7
4
6
H2H
Nicola Vidal
1
6
5
6
3
11.08.18
1. kolo kval.
Stefano Reitano
2
6
6
H2H
Paolo Bompieri
0
4
0
11.08.18
1. kolo kval.
Ludovico Cestarollo
2
4
6
6
H2H
Manuel Bernard
1
6
1
4
11.08.18
1. kolo kval.
Mattia Lotti
2
6
6
H2H
Riccardo Di Nocera
0
4
1
11.08.18
1. kolo kval.
Jesse Ross
2
6
6
H2H
Francesco Caddeo (1998)
0
2
4
11.08.18
1. kolo kval.
Horst Rieder
2
6
6
H2H
Gregory Howe
0
2
0
11.08.18
1. kolo kval.
Luca Tomasetto
2
6
3
6
H2H
Marco Corino
1
3
6
3
11.08.18
1. kolo kval.
Federico Marchetti
2
6
6
H2H
Edoardo Sardella
0
4
3
11.08.18
1. kolo kval.
Stefano Battaglino
2
5
6
6
H2H
Umberto Giovannini
1
7
4
2
11.08.18
1. kolo kval.
Moritz Trocker
2
6
6
H2H
Jonas Ciechi
0
0
0
11.08.18
1. kolo kval.
Gianluca Acquaroli
2
6
6
H2H
Francesco Giorgetti
0
1
2
11.08.18
1. kolo kval.
Gian Marco Ortenzi
2
6
6
H2H
Niccolo Inserra
0
2
2
11.08.18
1. kolo kval.
Sebastian Brzezinski
2
7
6
H2H
Ottaviano Martini
0
6
3
3
11.08.18
1. kolo kval.
Mattia Bellucci
2
6
6
H2H
Filippo Giovannini
0
4
4
Italy F23 (Santa
sety
1
2
3
4
5
13.08.18
finále
Giacomo Dambrosi/Jannik Sinner
2
6
7
H2H
Maxime Mora/Nicolo Turchetti
0
2
6
4
13.08.18
semifinále
Giacomo Dambrosi/Jannik Sinner
2
6
6
H2H
Joy Vigani/Daniil Zarichanskyy
0
3
3
13.08.18
semifinále
Maxime Mora/Nicolo Turchetti
2
2
6
10
H2H
Andres Gabriel Ciurletti/Ignacio Monzon
1
6
4
7
13.08.18
štvrťfinále
Giacomo Dambrosi/Jannik Sinner
2
7
6
H2H
Stefano Battaglino/Luca Tomasetto
0
5
3
13.08.18
štvrťfinále
Joy Vigani/Daniil Zarichanskyy
1
w/o
H2H
Alessio Giannuzzi/Stefano Reitano
0
13.08.18
štvrťfinále
Andres Gabriel Ciurletti/Ignacio Monzon
1
w/o
H2H
Claudio Fortuna/Lorenzo Frigerio
0
13.08.18
štvrťfinále
Maxime Mora/Nicolo Turchetti
2
6
7
H2H
Gianluca Acquaroli/Davide Pontoglio
0
4
6
2
13.08.18
1. kolo
Alessio Giannuzzi/Stefano Reitano
2
6
7
H2H
Michael Kerschbaumer/Erwin Troebinger
0
3
6
4
13.08.18
1. kolo
Gianluca Acquaroli/Davide Pontoglio
2
6
6
H2H
Sebastian Brzezinski/Horst Rieder
0
2
2
13.08.18
1. kolo
Stefano Battaglino/Luca Tomasetto
2
6
4
10
H2H
Peter Heller/Darko Jandric
1
4
6
8
13.08.18
1. kolo
Giacomo Dambrosi/Jannik Sinner
2
6
7
H2H
Riccardo Di Nocera/Davide Tortora
0
2
5
13.08.18
1. kolo
Joy Vigani/Daniil Zarichanskyy
2
7
6
H2H
Mattia Bellucci/Federico Marchetti
0
5
3
13.08.18
1. kolo
Andres Gabriel Ciurletti/Ignacio Monzon
2
7
6
H2H
Ludovico Cestarollo/Edoardo Sardella
0
6
6
2
13.08.18
1. kolo
Claudio Fortuna/Lorenzo Frigerio
2
6
6
H2H
Patric Prinoth/Moritz Trocker
0
4
3
13.08.18
1. kolo
Maxime Mora/Nicolo Turchetti
2
6
6
H2H
Kirill Kivattsev/Corrado Summaria
0
3
4
<