Israel F6 (Sajur) 2018 live score, live výsledky

Israel F6 (Sajur) live, $15K

muži dvojhra tvrdý Izrael Israel F6 (Sajur) sety 1 2 3 4 5
13.05.18
finále
Peter Kobelt 2 6 4 6
Matias Franco Descotte 1 2 6 3
12.05.18
semifinále
Peter Kobelt 1 6
Edan Leshem skreč 0 3
12.05.18
semifinále
Matias Franco Descotte 2 6 6
Vasil Kirkov 0 4 3
11.05.18
štvrťfinále
Peter Kobelt 2 6 6
Yankel Zemel 0 1 2
11.05.18
štvrťfinále
Matias Franco Descotte 2 6 6
Johannes Haerteis 0 2 4
11.05.18
štvrťfinále
Edan Leshem 2 6 6
Luca Castelnuovo 0 1 4
11.05.18
štvrťfinále
Vasil Kirkov 2 5 6 6
Alon Elia 1 7 1 3
09.05.18
2. kolo
Alon Elia 2 6 7
Emmanuel Luria 0 3 5
10.05.18
2. kolo
Peter Kobelt 2 6 6
Gilad Tamar 0 2 2
10.05.18
2. kolo
Johannes Haerteis 1 3
Lior Goldenberg skreč 0 0
10.05.18
2. kolo
Matias Franco Descotte 2 6 6
Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 0 2
10.05.18
2. kolo
Edan Leshem 2 6 6
Jordan Hasson 0 4 2
10.05.18
2. kolo
Yankel Zemel 2 6 7
Yair Sarouk 0 4 5
10.05.18
2. kolo
Luca Castelnuovo 2 6 7
Connor Farren 0 4 61
10.05.18
2. kolo
Vasil Kirkov 2 6 1 6
Mor Bulis 1 3 6 3
07.05.18
1. kolo
Alon Elia 2 5 7 6
Milen Ianakiev 1 7 5 3
07.05.18
1. kolo
Luca Castelnuovo 2 6 1 6
Michael Zhu 1 4 6 3
08.05.18
1. kolo
Connor Farren 2 5 6 6
Shahar Elbaz 1 7 3 3
08.05.18
1. kolo
Johannes Haerteis 2 6 6
Uri Vodavoz 0 0 1
08.05.18
1. kolo
Matias Franco Descotte 2 6 6
Nir Vodavoz 0 2 2
08.05.18
1. kolo
Emmanuel Luria 2 6 6 6
Edan Bakshi 1 77 4 4
08.05.18
1. kolo
Jordan Hasson 1 6
Romain Bauvy skreč 0 3
08.05.18
1. kolo
Nikolas Sanchez-Izquierdo 2 6 6
Roi Ginat 0 2 3
08.05.18
1. kolo
Vasil Kirkov 2 6 6
Orel Ovil 0 4 2
09.05.18
1. kolo
Peter Kobelt 2 6 6
Alexis Canter 0 3 2
09.05.18
1. kolo
Edan Leshem 2 6 6
Yannai Barkai 0 2 3
09.05.18
1. kolo
Mor Bulis 2 6 6
Ram Kapach 0 2 2
09.05.18
1. kolo
Yankel Zemel 2 6 6
Nicholas Kamisar 0 1 4
09.05.18
1. kolo
Gilad Tamar 2 6 6
Omer Touchmair 0 1 2
09.05.18
1. kolo
Lior Goldenberg 2 7 6
Omer Yeshaya 0 65 2
09.05.18
1. kolo
Yair Sarouk 2 7 4 6
Dor Wertheimer 1 5 6 2
07.05.18
kvalifik.
Dor Wertheimer 2 7 6
Ori Maior 0 5 4
07.05.18
kvalifik.
Nicholas Kamisar 2 6 6
Shahar Gabay 0 2 1
07.05.18
kvalifik.
Uri Vodavoz 2 6 6
Ido Salem 0 1 3
07.05.18
kvalifik.
Emmanuel Luria 2 7 6
Yair Sarouk 0 5 4
07.05.18
kvalifik.
Nir Vodavoz 2 7 6
Ido Zonder 0 5 4
07.05.18
kvalifik.
Omer Touchmair 2 6 3 6
Guy Michelevitz 1 4 6 4
07.05.18
kvalifik.
Lior Goldenberg 2 7 6
Nikolay Kolobaev 0 65 4
07.05.18
kvalifik.
Roi Ginat 2 6 6
Motvey Radionov 0 1 4
06.05.18
2. kolo kval.
Dor Wertheimer 2 6 7
Oz Daniel 0 2 5
06.05.18
2. kolo kval.
Guy Michelevitz 2 6 6
Nevo Gabriely 0 3 3
06.05.18
2. kolo kval.
Motvey Radionov 1 3
Alexander Gaponenko skreč 0 0
06.05.18
2. kolo kval.
Nicholas Kamisar 2 6 6
Guy Dagan 0 0 2
06.05.18
2. kolo kval.
Uri Vodavoz 2 6 6
Michael Boguslavsky 0 2 2
06.05.18
2. kolo kval.
Nikolay Kolobaev 2 7 6
Tzachi Cohen 0 66 4
06.05.18
2. kolo kval.
Shahar Gabay 2 6 6
Ron Mansdorf 0 4 3
06.05.18
2. kolo kval.
Emmanuel Luria 2 6 6
Rotem Sobol 0 0 0
06.05.18
2. kolo kval.
Nir Vodavoz 2 6 4 6
Ron Klain 1 2 6 0
06.05.18
2. kolo kval.
Ori Maior 2 6 6
Shadi Al Tori 0 1 2
06.05.18
2. kolo kval.
Omer Touchmair 2 6 7
Amit Cohen 0 3 64
06.05.18
2. kolo kval.
Lior Goldenberg 2 6 6
Roee Benya 0 1 3
06.05.18
2. kolo kval.
Roi Ginat 2 6 6
Ron Cohen 0 0 0
06.05.18
2. kolo kval.
Ido Zonder 2 6 4 6
Adam Levi 1 2 6 2
06.05.18
2. kolo kval.
Yair Sarouk 2 6 6
Daniel Dudockin 0 3 4
06.05.18
2. kolo kval.
Ido Salem 2 6 6
Israel Boskila 0 2 4
06.05.18
1. kolo kval.
Nicholas Kamisar 2 6 6
Ofek Ben Harosh 0 1 1
06.05.18
1. kolo kval.
Uri Vodavoz 2 6 6
Daniel Sela 0 4 0
06.05.18
1. kolo kval.
Emmanuel Luria 2 6 6
Sid Donarski 0 4 2
06.05.18
1. kolo kval.
Nir Vodavoz 2 6 7
Itamar Lavie 0 3 5
06.05.18
1. kolo kval.
Ori Maior 2 6 6
Eitan Dray 0 0 0
06.05.18
1. kolo kval.
Lior Goldenberg 2 6 6 6
Yair Gal 1 74 1 4
06.05.18
1. kolo kval.
Nevo Gabriely 2 6 2 6
Yaron Guberman 1 3 6 1
06.05.18
1. kolo kval.
Roi Ginat 2 6 6
Tal Birman 0 0 1
06.05.18
1. kolo kval.
Ido Zonder 2 6 6
Ziga Papez 0 4 3
06.05.18
1. kolo kval.
Amit Cohen 2 6 6
Afik Lahav 0 4 0
06.05.18
1. kolo kval.
Israel Boskila 2 7 6
Dan Rubin 0 67 3
muži štvorhra tvrdý Izrael Israel F6 (Sajur) sety 1 2 3 4 5
07.05.18
finále
Matias Franco Descotte/Connor Farren 2 6 6
Ram Kapach/Ori Maior 0 4 3
07.05.18
semifinále
Matias Franco Descotte/Connor Farren 1 w/o
Oz Daniel/Alon Elia 0
07.05.18
semifinále
Ram Kapach/Ori Maior 2 1 7 10
Luca Castelnuovo/Michael Zhu 1 6 5 8
07.05.18
štvrťfinále
Luca Castelnuovo/Michael Zhu 2 6 4 10
Edan Bakshi/Peter Kobelt 1 4 6 5
07.05.18
štvrťfinále
Matias Franco Descotte/Connor Farren 2 6 6
Sid Donarski/Nicholas Kamisar 0 2 0
07.05.18
štvrťfinále
Oz Daniel/Alon Elia 2 4 6 10
Daniel Dudockin/Motvey Radionov 1 6 2 6
07.05.18
štvrťfinále
Ram Kapach/Ori Maior 2 1 6 10
Milen Ianakiev/Vasil Kirkov 1 6 3 8
07.05.18
1. kolo
Edan Bakshi/Peter Kobelt 2 6 6
Shadi Al Tori/Guy Dagan 0 2 0
07.05.18
1. kolo
Daniel Dudockin/Motvey Radionov 2 6 6
Amit Cohen/Ron Cohen 0 1 0
07.05.18
1. kolo
Luca Castelnuovo/Michael Zhu 2 4 6 10
Jordan Hasson/Orel Ovil 1 6 3 3
07.05.18
1. kolo
Matias Franco Descotte/Connor Farren 1 w/o
Nir Vodavoz/Uri Vodavoz 0
07.05.18
1. kolo
Sid Donarski/Nicholas Kamisar 2 7 7
Amit Kakon/Ido Zonder 0 62 5
07.05.18
1. kolo
Oz Daniel/Alon Elia 2 6 6
Michael Boguslavsky/Ron Klain 0 0 4
07.05.18
1. kolo
Ram Kapach/Ori Maior 2 6 6
Tzachi Cohen/Inbar Shiloah 0 1 2
07.05.18
1. kolo
Milen Ianakiev/Vasil Kirkov 2 6 6
Shahar Gabay/Adam Levi 0 1 4
<