Guayaquil Challenger 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Paris
ATP: Canberra Challenger
ATP: Charlottesville Challenger
ATP: Eckental Challenger
ATP: Guayaquil Challenger
ATP: Shenzhen Challenger
ATP: Argentina F7 (Corrientes)
ATP: Brazil F7 (Sao
ATP: Czech Republic F8
ATP: Egypt F25 (Sharm
ATP: Estonia F2 (Tartu)
ATP: Greece F6 (Heraklion)
ATP: Italy F34 (Santa
ATP: Kuwait F1 (Meshref)
ATP: Thailand F7 (Nonthaburi)
ATP: Tunisia F38 (Monastir)
ATP: Turkey F34 (Antalya)
ATP: USA F29 (Birmingham)
ATP: Vietnam F5 (Tay
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Guayaquil Challenger live, $50K+H
Guayaquil Challenger
sety
1
2
3
4
5
03.11.18
finále
Guido Andreozzi
2
7
1
6
H2H
Pedro Sousa
1
5
6
4
02.11.18
semifinále
Pedro Sousa
2
7
6
H2H
Arthur De Greef
0
5
2
02.11.18
semifinále
Guido Andreozzi
2
6
7
H2H
Santiago Giraldo
0
4
6
8
01.11.18
štvrťfinále
Santiago Giraldo
2
5
7
7
H2H
Juan Ignacio Londero
1
7
6
3
6
7
01.11.18
štvrťfinále
Pedro Sousa
2
7
6
H2H
Facundo Arguello
0
6
6
3
01.11.18
štvrťfinále
Guido Andreozzi
2
6
6
H2H
Pedja Krstin
0
4
2
01.11.18
štvrťfinále
Arthur De Greef
2
7
6
H2H
Pablo Cuevas
0
5
3
31.10.18
2. kolo
Pablo Cuevas
2
6
2
6
H2H
Federico Coria
1
4
6
1
31.10.18
2. kolo
Santiago Giraldo
2
7
7
H2H
Miljan Zekic
0
5
5
31.10.18
2. kolo
Pedro Sousa
2
4
6
6
H2H
Hugo Dellien
1
6
1
4
31.10.18
2. kolo
Guido Andreozzi
2
6
6
H2H
Thomaz Bellucci
0
3
2
31.10.18
2. kolo
Arthur De Greef
2
6
6
H2H
Jose Hernandez-Fernandez
0
0
4
31.10.18
2. kolo
Facundo Arguello
2
6
6
H2H
Ulises Blanch
0
4
1
31.10.18
2. kolo
Juan Ignacio Londero
2
6
7
6
H2H
Roberto Quiroz
1
7
5
6
7
1
31.10.18
2. kolo
Pedja Krstin
2
7
6
H2H
Paolo Lorenzi
0
6
6
2
29.10.18
1. kolo
Pablo Cuevas
2
6
6
H2H
Diego Hidalgo
0
3
0
29.10.18
1. kolo
Santiago Giraldo
2
7
6
H2H
Joao Domingues
0
5
3
29.10.18
1. kolo
Thomaz Bellucci
2
6
3
6
H2H
Emilio Gomez
1
2
6
4
29.10.18
1. kolo
Jose Hernandez-Fernandez
2
6
7
H2H
Thiago Moura Monteiro
0
1
6
2
29.10.18
1. kolo
Juan Ignacio Londero
2
6
6
H2H
Lorenzo Giustino
0
2
4
29.10.18
1. kolo
Pedja Krstin
2
6
7
H2H
Roberto Cid Subervi
0
3
6
3
30.10.18
1. kolo
Paolo Lorenzi
2
6
6
7
H2H
Martin Cuevas
1
4
7
6
6
5
30.10.18
1. kolo
Pedro Sousa
2
6
6
H2H
Nicolas Alvarez
0
4
4
30.10.18
1. kolo
Roberto Quiroz
2
6
3
6
H2H
Juan Pablo Varillas
1
3
6
3
30.10.18
1. kolo
Guido Andreozzi
2
7
6
H2H
Carlos Berlocq
0
6
6
2
30.10.18
1. kolo
Arthur De Greef
2
6
6
H2H
Daniel Elahi Galan
0
4
0
30.10.18
1. kolo
Miljan Zekic
2
7
0
6
H2H
Gastao Elias
1
6
3
6
1
30.10.18
1. kolo
Facundo Arguello
2
4
6
6
H2H
Guilherme Clezar
1
6
2
1
30.10.18
1. kolo
Hugo Dellien
2
3
6
6
H2H
Thiago Seyboth Wild
1
6
3
4
30.10.18
1. kolo
Federico Coria
2
6
6
H2H
Gerald Melzer
0
2
4
30.10.18
1. kolo
Ulises Blanch
2
7
6
H2H
Facundo Bagnis
0
5
4
29.10.18
kvalifik.
Martin Cuevas
2
6
6
H2H
Ulises Blanch
0
2
3
29.10.18
kvalifik.
Federico Coria
2
6
3
6
H2H
Miljan Zekic
1
4
6
3
29.10.18
kvalifik.
Juan Pablo Varillas
1
3
7
4
H2H
Renzo Olivo
skreč
0
6
5
0
29.10.18
kvalifik.
Thiago Seyboth Wild
2
6
3
7
H2H
Camilo Ugo Carabelli
1
1
6
6
3
28.10.18
2. kolo kval.
Renzo Olivo
2
6
6
H2H
Ricardo Alban
0
1
1
28.10.18
2. kolo kval.
Miljan Zekic
2
6
7
H2H
Ivan Endara
0
3
6
5
28.10.18
2. kolo kval.
Martin Cuevas
2
6
7
H2H
Franco Agamenone
0
1
6
3
28.10.18
2. kolo kval.
Federico Coria
2
6
6
H2H
Federico Zeballos
0
1
2
28.10.18
2. kolo kval.
Juan Pablo Varillas
2
6
6
H2H
Juan Sebastian Gomez
0
2
4
28.10.18
2. kolo kval.
Ulises Blanch
2
7
6
H2H
Tomas Martin Etcheverry
0
6
6
3
28.10.18
2. kolo kval.
Thiago Seyboth Wild
2
2
6
7
H2H
Fabricio Neis
1
6
3
5
28.10.18
2. kolo kval.
Camilo Ugo Carabelli
2
6
6
H2H
Fernando Romboli
0
3
2
27.10.18
1. kolo kval.
Federico Zeballos
2
1
7
6
H2H
Pedro Sakamoto
1
6
6
6
2
27.10.18
1. kolo kval.
Ivan Endara
2
7
7
H2H
Gonzalo Lama
0
5
6
6
27.10.18
1. kolo kval.
Fernando Romboli
2
6
6
H2H
Juan Sebastian Zabala Vargas
0
2
2
27.10.18
1. kolo kval.
Fabricio Neis
2
6
4
6
H2H
Felipe Mantilla
1
4
6
4
27.10.18
1. kolo kval.
Juan Sebastian Gomez
2
6
6
H2H
Juan Ignacio Galarza
0
4
1
27.10.18
1. kolo kval.
Renzo Olivo
2
7
6
H2H
Dragos Dima
0
6
5
2
27.10.18
1. kolo kval.
Miljan Zekic
2
6
7
H2H
Orlando Luz
0
0
5
27.10.18
1. kolo kval.
Martin Cuevas
2
6
6
H2H
Alexander Zederbauer
0
3
3
27.10.18
1. kolo kval.
Franco Agamenone
2
6
6
H2H
Matthew Segura
0
2
1
27.10.18
1. kolo kval.
Federico Coria
2
6
6
H2H
Tomas Lipovsek Puches
0
4
3
27.10.18
1. kolo kval.
Juan Pablo Varillas
2
6
6
H2H
Cristian Rodriguez
0
0
4
27.10.18
1. kolo kval.
Ulises Blanch
2
6
6
H2H
Raybin Lee Chan
0
0
0
27.10.18
1. kolo kval.
Thiago Seyboth Wild
2
6
6
H2H
Andrea Collarini
0
4
4
27.10.18
1. kolo kval.
Tomas Martin Etcheverry
2
6
6
6
H2H
Cayetano March
1
2
7
10
2
27.10.18
1. kolo kval.
Camilo Ugo Carabelli
1
6
1
H2H
Tomas Barrios Vera
skreč
0
4
2
27.10.18
1. kolo kval.
Ricardo Alban
1
1
3
H2H
Mauricio Echazu
skreč
0
6
1
Guayaquil Challenger
sety
1
2
3
4
5
04.11.18
finále
Guillermo Duran/Roberto Quiroz
2
6
6
H2H
Thiago Moura Monteiro/Fabricio Neis
0
3
2
02.11.18
semifinále
Thiago Moura Monteiro/Fabricio Neis
2
6
6
H2H
Martin Cuevas/Pablo Cuevas
0
3
4
03.11.18
semifinále
Guillermo Duran/Roberto Quiroz
1
w/o
H2H
Joao Domingues/Gastao Elias
0
31.10.18
štvrťfinále
Thiago Moura Monteiro/Fabricio Neis
1
w/o
H2H
Carlos Berlocq/Camilo Ugo Carabelli
0
31.10.18
štvrťfinále
Joao Domingues/Gastao Elias
2
6
4
10
H2H
Ariel Behar/Andres Molteni
1
2
6
5
01.11.18
štvrťfinále
Martin Cuevas/Pablo Cuevas
2
6
5
10
H2H
Tomas Lipovsek Puches/Federico Zeballos
1
4
7
5
01.11.18
štvrťfinále
Guillermo Duran/Roberto Quiroz
2
6
7
H2H
Franco Agamenone/Facundo Arguello
0
1
5
29.10.18
1. kolo
Tomas Lipovsek Puches/Federico Zeballos
2
6
6
H2H
Ivan Endara/Cayetano March
0
4
4
30.10.18
1. kolo
Martin Cuevas/Pablo Cuevas
2
6
6
H2H
Facundo Bagnis/Sergio Galdos
0
4
3
30.10.18
1. kolo
Thiago Moura Monteiro/Fabricio Neis
2
6
6
H2H
Pedro Sousa/Mark Vervoort
0
2
1
30.10.18
1. kolo
Ariel Behar/Andres Molteni
2
6
6
H2H
Arthur De Greef/Lorenzo Giustino
0
3
3
30.10.18
1. kolo
Franco Agamenone/Facundo Arguello
2
6
4
11
H2H
Emilio Gomez/Diego Hidalgo
1
3
6
9
30.10.18
1. kolo
Joao Domingues/Gastao Elias
2
7
6
H2H
Jose Daniel Bendeck/Cristian Rodriguez
0
6
2
3
30.10.18
1. kolo
Carlos Berlocq/Camilo Ugo Carabelli
2
3
6
10
H2H
Gonzalo Escobar/Fernando Romboli
1
6
3
8
31.10.18
1. kolo
Guillermo Duran/Roberto Quiroz
1
w/o
H2H
Pedja Krstin/Miljan Zekic
0
<