Furth Challenger 2016 live score, live výsledky

Furth Challenger live, ˆ42.5K+H, oficiálna stránka

muži dvojhra antuka Germany Furth Challenger sety 1 2 3 4 5
05.06.16
finále
Radu Albot 2 6 6
Jan-Lennard Struff 0 3 4
04.06.16
semifinále
Radu Albot 2 6 6
Tobias Kamke 0 1 4
04.06.16
semifinále
Jan-Lennard Struff 2 6 7 6
Maximo Gonzalez 1 73 66 3
03.06.16
štvrťfinále
Maximo Gonzalez 2 6 7
Gerald Melzer 0 3 5
03.06.16
štvrťfinále
Tobias Kamke 2 7 6
Thiago Moura Monteiro 0 63 3
03.06.16
štvrťfinále
Radu Albot 2 7 6
Albert Montanes 0 65 2
03.06.16
štvrťfinále
Jan-Lennard Struff 2 3 6 6
Jozef Kovalik 1 6 2 3
01.06.16
2. kolo
Albert Montanes 2 6 6
Julian Reister 0 3 3
01.06.16
2. kolo
Tobias Kamke 2 1 6 6
Lorenzo Sonego 1 6 4 2
01.06.16
2. kolo
Radu Albot 2 6 6
Guilherme Clezar 0 2 2
01.06.16
2. kolo
Thiago Moura Monteiro 2 7 6
Taro Daniel 0 61 4
02.06.16
2. kolo
Maximo Gonzalez 2 6 6
Luca Vanni 0 2 4
02.06.16
2. kolo
Jozef Kovalik 2 6 6
Andrea Arnaboldi 0 3 4
02.06.16
2. kolo
Gerald Melzer 1 6 4
Malek Jaziri skreč 0 2 1
02.06.16
2. kolo
Jan-Lennard Struff 2 6 7 6
Aleksandr Nedovesov 1 75 5 3
31.05.16
1. kolo
Albert Montanes 2 7 6
Daniel Masur 0 5 3
31.05.16
1. kolo
Andrea Arnaboldi 2 6 3 6
Andrej Martin 1 2 6 0
31.05.16
1. kolo
Maximo Gonzalez 2 7 6
Roberto Carballes Baena 0 60 1
31.05.16
1. kolo
Tobias Kamke 2 7 6
Thomas Fabbiano 0 63 1
31.05.16
1. kolo
Malek Jaziri 2 7 7
Daniel Gimeno-Traver 0 65 65
31.05.16
1. kolo
Julian Reister 2 7 6
Caio Zampieri 0 62 4
31.05.16
1. kolo
Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Maximilian Marterer 0 3 3
31.05.16
1. kolo
Luca Vanni 2 6 6
Paul Woerner 0 3 3
31.05.16
1. kolo
Radu Albot 2 6 6
Thiemo de Bakker 0 3 2
31.05.16
1. kolo
Jozef Kovalik 2 6 7 6
Arthur De Greef 1 73 65 4
31.05.16
1. kolo
Gerald Melzer 2 6 1 7
Blaz Rola 1 4 6 62
31.05.16
1. kolo
Jan-Lennard Struff 2 6 6
Facundo Arguello 0 3 4
31.05.16
1. kolo
Thiago Moura Monteiro 2 7 7
Ruben Bemelmans 0 66 63
31.05.16
1. kolo
Guilherme Clezar 2 6 6
Matthias Bachinger 0 3 0
31.05.16
1. kolo
Taro Daniel 2 6 6
Dennis Novak 0 4 4
01.06.16
1. kolo
Lorenzo Sonego 2 6 6 6
Henri Laaksonen 1 4 710 3
30.05.16
kvalifik.
Caio Zampieri 2 7 7
Tim Van Rijthoven 0 5 5
30.05.16
kvalifik.
Arthur De Greef 2 6 6
Omar Jasika 0 2 1
30.05.16
kvalifik.
Blaz Rola 2 6 6
Dennis Novak 0 1 2
30.05.16
kvalifik.
Lorenzo Sonego 2 6 6
Yannick Maden 0 4 4
29.05.16
2. kolo kval.
Caio Zampieri 2 7 3 6
Nicolas Barrientos 1 64 6 4
29.05.16
2. kolo kval.
Yannick Maden 2 7 3 6
Tomas Lipovsek Puches 1 63 6 4
29.05.16
2. kolo kval.
Arthur De Greef 2 5 7 6
Sumit Nagal 1 7 63 4
29.05.16
2. kolo kval.
Dennis Novak 2 7 6
Andreas Beck 0 63 1
29.05.16
2. kolo kval.
Omar Jasika 2 4 6 6
Stefano Napolitano 1 6 1 4
29.05.16
2. kolo kval.
Tim Van Rijthoven 2 6 4 6
Maxime Janvier 1 3 6 3
29.05.16
2. kolo kval.
Lorenzo Sonego 1 7
Yan Bai skreč 0 5
30.05.16
2. kolo kval.
Blaz Rola 2 7 6 6
Tomislav Brkic 1 5 76 1
29.05.16
1. kolo kval.
Andreas Beck 2 6 6
Hugo Nys 0 3 4
29.05.16
1. kolo kval.
Caio Zampieri 2 7 6
Alexandre Sidorenko 0 5 1
29.05.16
1. kolo kval.
Tomislav Brkic 2 6 6 6
Gonzalo Escobar 1 2 71 3
29.05.16
1. kolo kval.
Yan Bai 2 4 6 7
Kevin Krawietz 1 6 4 64
29.05.16
1. kolo kval.
Yannick Maden 2 6 6
Prajnesh Gunneswaran 0 4 4
29.05.16
1. kolo kval.
Arthur De Greef 2 6 6
Maxime Teixeira 0 2 4
29.05.16
1. kolo kval.
Blaz Rola 2 2 6 6
Johannes Haerteis 1 6 4 3
29.05.16
1. kolo kval.
Nicolas Barrientos 2 3 6 7
Yann Marti 1 6 1 64
29.05.16
1. kolo kval.
Stefano Napolitano 2 7 6
Calvin Hemery 0 64 3
29.05.16
1. kolo kval.
Dennis Novak 2 3 6 6
Tsung-Hua Yang 1 6 4 2
29.05.16
1. kolo kval.
Tomas Lipovsek Puches 2 6 6
Alexander Wolfschmidt 0 1 0
29.05.16
1. kolo kval.
Sumit Nagal 2 6 6
Jan Choinski 0 4 1
29.05.16
1. kolo kval.
Omar Jasika 2 3 6 6
Rudolf Molleker 1 6 4 2
29.05.16
1. kolo kval.
Maxime Janvier 2 6 6
Cedrik-Marcel Stebe 0 4 2
29.05.16
1. kolo kval.
Tim Van Rijthoven 2 7 6
Constant Lestienne 0 65 4
29.05.16
1. kolo kval.
Lorenzo Sonego 2 6 6
Giovanni Lapentti 0 3 2
muži štvorhra antuka Germany Furth Challenger sety 1 2 3 4 5
05.06.16
finále
Facundo Arguello/Roberto Maytin 2 6 6
Andrej Martin/Tristan-Samuel Weissborn 0 3 4
03.06.16
semifinále
Andrej Martin/Tristan-Samuel Weissborn 2 6 7
Rameez Junaid/Miguel-Angel Reyes-Varela 0 4 65
04.06.16
semifinále
Facundo Arguello/Roberto Maytin 2 3 6 10
Kevin Krawietz/Dino Marcan 1 6 3 5
02.06.16
štvrťfinále
Facundo Arguello/Roberto Maytin 2 5 6 10
Tobias Kamke/Philipp Marx 1 7 1 6
03.06.16
štvrťfinále
Kevin Krawietz/Dino Marcan 2 4 6 10
Maximo Gonzalez/Luis David Martinez 1 6 3 5
03.06.16
štvrťfinále
Andrej Martin/Tristan-Samuel Weissborn 2 7 7
Ariel Behar/Fabricio Neis 0 5 64
03.06.16
štvrťfinále
Rameez Junaid/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 7
Andrea Arnaboldi/Alexander Satschko 0 2 5
01.06.16
1. kolo
Kevin Krawietz/Dino Marcan 2 7 6
Johannes Haerteis/Maximilian Marterer 0 5 4
01.06.16
1. kolo
Andrej Martin/Tristan-Samuel Weissborn 2 7 6
Tomasz Bednarek/Frank Moser 0 61 1
01.06.16
1. kolo
Rameez Junaid/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 3 7 12
Gerald Melzer/Thiago Moura Monteiro 1 6 5 10
01.06.16
1. kolo
Andrea Arnaboldi/Alexander Satschko 2 6 7
Andrey Golubev/Malek Jaziri 0 4 65
01.06.16
1. kolo
Maximo Gonzalez/Luis David Martinez 2 6 6
Yan Bai/Riccardo Ghedin 0 4 3
01.06.16
1. kolo
Facundo Arguello/Roberto Maytin 2 6 6
Nils Langer/Simon Stadler 0 4 4
02.06.16
1. kolo
Tobias Kamke/Philipp Marx 2 6 7
Radu Albot/Sergey Betov 0 3 5
02.06.16
1. kolo
Ariel Behar/Fabricio Neis 2 7 6
Nicolas Barrientos/Jeevan Nedunchezhiyan 0 5 3
<