Cremona Challenger 2010 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Dusseldorf
ATP: Nice
ATP: Cremona Challenger
ATP: Fergana Challenger
ATP: Bosnia & Herzegovina
ATP: Brazil F7
ATP: Bulgaria F3
ATP: Czech Republic F3
ATP: Italy F9
ATP: Poland F1
ATP: Romania F1
ATP: South Africa F1
ATP: Spain F17
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Cremona Challenger live, $30K+H,
oficiálna stránka
Cremona Challenger
sety
1
2
3
4
5
23.05.10
finále
Denis Gremelmayr
2
6
7
H2H
Marius Copil
0
4
5
22.05.10
semifinále
Denis Gremelmayr
2
3
6
6
H2H
Alexander Peya
1
6
2
3
22.05.10
semifinále
Marius Copil
2
7
3
6
H2H
Bernard Tomic
1
5
6
4
21.05.10
štvrťfinále
Alexander Peya
2
6
6
7
H2H
Andrea Stoppini
1
7
5
2
6
8
21.05.10
štvrťfinále
Denis Gremelmayr
2
7
6
H2H
Matthias Bachinger
0
6
5
3
21.05.10
štvrťfinále
Marius Copil
2
4
6
7
H2H
Marco Crugnola
1
6
3
6
4
21.05.10
štvrťfinále
Bernard Tomic
2
6
6
H2H
Go Soeda
0
4
3
19.05.10
2. kolo
Go Soeda
2
6
6
H2H
Nikola Mektic
0
2
3
19.05.10
2. kolo
Marco Crugnola
2
6
6
H2H
Jamie Baker
0
3
2
19.05.10
2. kolo
Marius Copil
2
6
6
H2H
Alejandro Gonzalez
0
3
2
19.05.10
2. kolo
Bernard Tomic
2
7
6
H2H
Guido Pella
0
6
2
2
20.05.10
2. kolo
Alexander Peya
2
6
4
6
H2H
Martin Slanar
1
4
6
2
20.05.10
2. kolo
Denis Gremelmayr
2
6
7
H2H
Catalin-Ionut Gard
0
2
6
3
20.05.10
2. kolo
Andrea Stoppini
2
3
7
7
H2H
Rogerio Dutra Da Silva
1
6
5
6
2
20.05.10
2. kolo
Matthias Bachinger
2
6
7
H2H
Grigor Dimitrov
0
3
5
17.05.10
1. kolo
Alejandro Gonzalez
2
1
6
6
H2H
Juan-Pablo Amado
1
6
1
2
17.05.10
1. kolo
Marco Crugnola
2
7
3
6
H2H
Rajeev Ram
1
6
8
6
1
17.05.10
1. kolo
Nikola Mektic
2
4
6
6
H2H
Frederik Nielsen
1
6
1
1
17.05.10
1. kolo
Marius Copil
2
6
6
H2H
Guillermo Olaso
0
3
4
17.05.10
1. kolo
Bernard Tomic
2
6
7
H2H
Petru-Alexandru Luncanu
0
0
6
2
18.05.10
1. kolo
Andrea Stoppini
2
6
4
6
H2H
Dustin Brown
1
4
6
4
18.05.10
1. kolo
Go Soeda
2
7
7
H2H
Joshua Goodall
0
6
17
6
4
18.05.10
1. kolo
Catalin-Ionut Gard
2
6
2
7
H2H
Sergio Gutierrez-Ferrol
1
1
6
5
18.05.10
1. kolo
Martin Slanar
2
7
5
6
H2H
Vasek Pospisil
1
6
4
7
1
18.05.10
1. kolo
Rogerio Dutra Da Silva
2
7
7
H2H
Rik de Voest
0
6
1
6
4
18.05.10
1. kolo
Jamie Baker
2
6
6
H2H
Juan-Sebastian Cabal
0
3
4
18.05.10
1. kolo
Matthias Bachinger
2
3
6
7
H2H
Gilles Muller
1
6
1
6
2
18.05.10
1. kolo
Guido Pella
2
3
7
7
H2H
Izak van der Merwe
1
6
6
4
6
4
18.05.10
1. kolo
Grigor Dimitrov
2
6
6
H2H
Facundo Bagnis
0
4
1
19.05.10
1. kolo
Alexander Peya
1
1
7
5
4
H2H
Giuseppe Menga
skreč
0
6
6
0
17.05.10
kvalifik.
Denis Gremelmayr
2
6
6
H2H
Gianluca Naso
0
1
0
17.05.10
kvalifik.
Rogerio Dutra Da Silva
2
4
6
6
H2H
Daniele Bracciali
1
6
3
1
17.05.10
kvalifik.
Matthias Bachinger
2
6
6
H2H
Pedro Sousa
0
1
2
17.05.10
kvalifik.
Marius Copil
2
6
7
H2H
Juan-Sebastian Cabal
0
3
6
1
17.05.10
2. kolo kval.
Daniele Bracciali
2
6
7
H2H
Travis Rettenmaier
0
3
5
17.05.10
2. kolo kval.
Denis Gremelmayr
2
6
6
H2H
Stefano Bettinelli
0
1
1
17.05.10
2. kolo kval.
Rogerio Dutra Da Silva
2
2
6
6
H2H
Juho Paukku
1
6
3
1
17.05.10
2. kolo kval.
Gianluca Naso
2
6
6
H2H
Agustin Boje-Ordonez
0
4
4
17.05.10
2. kolo kval.
Matthias Bachinger
2
6
6
H2H
Eduardo Struvay
0
1
4
17.05.10
2. kolo kval.
Juan-Sebastian Cabal
2
6
6
H2H
Richard Bloomfield
0
2
3
17.05.10
2. kolo kval.
Pedro Sousa
2
3
6
6
H2H
David Martin
1
6
3
4
17.05.10
2. kolo kval.
Marius Copil
2
6
7
H2H
Harri Heliovaara
0
1
5
17.05.10
1. kolo kval.
Travis Rettenmaier
2
6
6
H2H
Fernando Vicente
0
1
3
17.05.10
1. kolo kval.
Richard Bloomfield
2
6
6
H2H
Rodrigo-Antonio Grilli
0
3
4
17.05.10
1. kolo kval.
David Martin
2
7
6
H2H
Jared Easton
0
6
2
4
17.05.10
1. kolo kval.
Juho Paukku
2
6
6
H2H
Andreas Gremelmayr
0
3
1
17.05.10
1. kolo kval.
Harri Heliovaara
2
6
6
H2H
Chris Eaton
0
2
4
17.05.10
1. kolo kval.
Eduardo Struvay
2
6
6
H2H
Marcio Torres
0
4
2
Cremona Challenger
sety
1
2
3
4
5
17.05.10
finále
Alexander Peya/Martin Slanar
2
7
7
H2H
Rik de Voest/Izak van der Merwe
0
5
5
17.05.10
semifinále
Alexander Peya/Martin Slanar
2
6
6
11
H2H
Harri Heliovaara/Juho Paukku
1
4
7
10
9
17.05.10
semifinále
Rik de Voest/Izak van der Merwe
2
6
7
H2H
Jonathan Marray/Jamie Murray
0
4
6
4
17.05.10
štvrťfinále
Jonathan Marray/Jamie Murray
2
6
6
10
H2H
Rogerio Dutra Da Silva/Alejandro Gonzalez
1
7
3
4
8
17.05.10
štvrťfinále
Alexander Peya/Martin Slanar
2
6
6
H2H
Chris Eaton/Bernard Tomic
0
3
1
17.05.10
štvrťfinále
Harri Heliovaara/Juho Paukku
2
7
6
H2H
Olivier Charroin/Vincent Stouff
0
5
0
17.05.10
štvrťfinále
Rik de Voest/Izak van der Merwe
2
6
6
H2H
Frederik Nielsen/Travis Rettenmaier
0
2
3
17.05.10
1. kolo
Jonathan Marray/Jamie Murray
2
6
6
H2H
Dustin Brown/Alessandro Motti
0
3
4
17.05.10
1. kolo
Alexander Peya/Martin Slanar
2
6
6
H2H
David Martin/Rajeev Ram
0
4
4
17.05.10
1. kolo
Olivier Charroin/Vincent Stouff
2
5
7
10
H2H
James Cerretani/Adil Shamasdin
1
7
5
7
17.05.10
1. kolo
Chris Eaton/Bernard Tomic
1
w/o
H2H
Giuseppe Menga/Andrea Stoppini
0
17.05.10
1. kolo
Harri Heliovaara/Juho Paukku
2
5
6
10
H2H
Jamie Delgado/Joshua Goodall
1
7
3
6
17.05.10
1. kolo
Rik de Voest/Izak van der Merwe
2
6
5
10
H2H
Daniele Bracciali/Marco Crugnola
1
4
7
8
17.05.10
1. kolo
Frederik Nielsen/Travis Rettenmaier
2
6
6
H2H
Juan-Sebastian Cabal/Gianluca Naso
0
3
2
17.05.10
1. kolo
Rogerio Dutra Da Silva/Alejandro Gonzalez
2
6
6
H2H
Martin Emmrich/Marcio Torres
0
0
2
<