Cherbourg Challenger 2019 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Rotterdam
ATP: Buenos Aires
ATP: New York
ATP: Bangkok Challenger
ATP: Cherbourg Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Sharm El
ATP: M15 Tucson
ATP: M25 Aktobe
ATP: M25 Barnstaple
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Cherbourg Challenger live, ˆ46K+H,
oficiálna stránka
Cherbourg Challenger
sety
1
2
3
4
5
17.02.19
finále
Ugo Humbert
2
6
6
6
H2H
Steve Darcis
1
7
6
3
3
16.02.19
semifinále
Steve Darcis
2
6
6
6
H2H
Stefano Travaglia
1
7
2
3
3
16.02.19
semifinále
Ugo Humbert
2
6
6
6
H2H
Mats Moraing
1
7
3
4
2
15.02.19
štvrťfinále
Steve Darcis
2
6
7
H2H
Lukas Rosol
0
3
5
15.02.19
štvrťfinále
Stefano Travaglia
2
3
6
6
H2H
Luca Vanni
1
6
3
4
15.02.19
štvrťfinále
Mats Moraing
1
w/o
H2H
Nicolas Mahut
0
15.02.19
štvrťfinále
Ugo Humbert
2
6
6
H2H
Oscar Otte
0
4
4
14.02.19
3. kolo
Nicolas Mahut
2
6
6
H2H
Ruben Bemelmans
0
3
4
14.02.19
3. kolo
Lukas Rosol
2
6
3
6
H2H
Zdenek Kolar
1
3
6
0
14.02.19
3. kolo
Steve Darcis
2
6
3
7
H2H
Yannick Maden
1
4
6
6
5
14.02.19
3. kolo
Luca Vanni
2
6
3
7
H2H
Benjamin Bonzi
1
4
6
6
4
14.02.19
3. kolo
Stefano Travaglia
2
6
6
H2H
Baptiste Crepatte
0
3
2
14.02.19
3. kolo
Mats Moraing
2
6
7
H2H
Simone Bolelli
0
4
5
14.02.19
3. kolo
Oscar Otte
2
7
6
H2H
Gianluigi Quinzi
0
6
3
1
14.02.19
3. kolo
Ugo Humbert
2
6
6
H2H
Alexey Vatutin
0
3
4
12.02.19
2. kolo
Lukas Rosol
2
6
6
H2H
Antoine Cornut-Chauvinc
0
4
2
12.02.19
2. kolo
Steve Darcis
1
6
H2H
Arthur De Greef
skreč
0
1
12.02.19
2. kolo
Ruben Bemelmans
2
3
6
6
H2H
Carlos Taberner
1
6
1
2
12.02.19
2. kolo
Luca Vanni
2
6
6
H2H
Uladzimir Ignatik
0
1
4
12.02.19
2. kolo
Yannick Maden
2
6
6
H2H
Raul Brancaccio
0
3
1
12.02.19
2. kolo
Stefano Travaglia
2
4
6
6
H2H
Maxime Janvier
1
6
4
1
12.02.19
2. kolo
Baptiste Crepatte
2
7
6
H2H
Daniel Gimeno-Traver
0
6
1
2
13.02.19
2. kolo
Nicolas Mahut
2
1
6
7
H2H
Alexandre Muller
1
6
3
6
5
13.02.19
2. kolo
Simone Bolelli
2
6
6
H2H
Laurent Lokoli
0
3
3
13.02.19
2. kolo
Mats Moraing
2
6
3
6
H2H
Viktor Galovic
1
4
6
1
13.02.19
2. kolo
Alexey Vatutin
2
6
6
H2H
Manuel Guinard
0
3
2
13.02.19
2. kolo
Oscar Otte
2
7
6
H2H
Filip Horansky
0
5
2
13.02.19
2. kolo
Gianluigi Quinzi
2
6
6
H2H
Gian Marco Moroni
0
2
2
13.02.19
2. kolo
Benjamin Bonzi
2
7
7
H2H
Rudolf Molleker
0
6
2
5
13.02.19
2. kolo
Zdenek Kolar
2
6
6
H2H
Alexander Bublik
0
2
3
13.02.19
2. kolo
Ugo Humbert
2
7
6
H2H
Elliot Benchetrit
0
6
7
1
11.02.19
1. kolo
Steve Darcis
2
1
6
6
H2H
Bernabe Zapata Miralles
1
6
2
1
11.02.19
1. kolo
Uladzimir Ignatik
2
6
6
H2H
Javier Barranco Cosano
0
3
3
11.02.19
1. kolo
Viktor Galovic
2
6
7
H2H
Daniel Masur
0
2
5
11.02.19
1. kolo
Maxime Janvier
2
6
2
7
H2H
Matteo Martineau
1
4
6
6
9
11.02.19
1. kolo
Gian Marco Moroni
2
7
6
H2H
Roman Safiullin
0
5
2
11.02.19
1. kolo
Carlos Taberner
2
7
2
6
H2H
Tristan Lamasine
1
6
3
6
4
11.02.19
1. kolo
Zdenek Kolar
2
6
6
H2H
Roberto Ortega-Olmedo
0
1
2
11.02.19
1. kolo
Raul Brancaccio
2
6
6
H2H
Cem Ilkel
0
2
4
11.02.19
1. kolo
Elliot Benchetrit
2
6
6
H2H
Mathias Bourgue
0
3
4
11.02.19
1. kolo
Baptiste Crepatte
2
7
6
H2H
Tak Khunn Wang
0
6
5
4
11.02.19
1. kolo
Antoine Cornut-Chauvinc
2
6
3
7
H2H
Joao Domingues
1
2
6
6
4
12.02.19
1. kolo
Filip Horansky
2
6
6
H2H
Clement Tabur
0
3
1
12.02.19
1. kolo
Laurent Lokoli
2
4
6
6
H2H
Ricardo Ojeda Lara
1
6
2
2
12.02.19
1. kolo
Alexandre Muller
2
6
4
6
H2H
Andres Artunedo Martinavarr
1
4
6
4
12.02.19
1. kolo
Benjamin Bonzi
2
4
6
7
H2H
Riccardo Bonadio
1
6
2
6
6
12.02.19
1. kolo
Manuel Guinard
2
7
6
H2H
Vaclav Safranek
0
5
4
11.02.19
kvalifik.
Riccardo Bonadio
2
6
6
H2H
Jonathan Eysseric
0
4
3
11.02.19
kvalifik.
Manuel Guinard
2
6
6
H2H
Louis Wessels
0
2
2
Cherbourg Challenger
sety
1
2
3
4
5
17.02.19
finále
Robert Galloway/Nathaniel Lammons
2
4
7
10
H2H
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio
1
6
6
4
8
16.02.19
semifinále
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio
2
6
3
10
H2H
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja
1
4
6
6
16.02.19
semifinále
Robert Galloway/Nathaniel Lammons
2
6
6
H2H
Benjamin Bonzi/Ugo Humbert
0
4
4
14.02.19
štvrťfinále
Robert Galloway/Nathaniel Lammons
2
6
6
H2H
Andres Artunedo Martinavarr/Riccardo Bonadio
0
4
1
15.02.19
štvrťfinále
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio
2
6
7
H2H
Andreas Siljestrom/Szymon Walkow
0
4
6
4
15.02.19
štvrťfinále
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja
1
w/o
H2H
Mats Moraing/Oscar Otte
0
15.02.19
štvrťfinále
Benjamin Bonzi/Ugo Humbert
2
6
6
H2H
Luca Margaroli/David Vega Hernandez
0
1
1
12.02.19
1. kolo
Mats Moraing/Oscar Otte
2
7
6
H2H
Baptiste Crepatte/Roman Safiullin
0
5
2
12.02.19
1. kolo
Benjamin Bonzi/Ugo Humbert
1
6
4
H2H
Elliot Benchetrit/Geoffrey Blancaneaux
skreč
0
1
1
13.02.19
1. kolo
Robert Galloway/Nathaniel Lammons
2
6
6
10
H2H
Jonathan Eysseric/Viktor Galovic
1
7
3
3
8
13.02.19
1. kolo
Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja
2
6
6
H2H
Nikola Cacic/Tomislav Draganja
0
3
2
13.02.19
1. kolo
Luca Margaroli/David Vega Hernandez
1
w/o
H2H
Ruben Bemelmans/Arthur De Greef
0
13.02.19
1. kolo
Andreas Siljestrom/Szymon Walkow
2
6
6
10
H2H
Zdenek Kolar/Mark Vervoort
1
7
4
1
4
14.02.19
1. kolo
Javier Barranco Cosano/Raul Brancaccio
2
2
6
10
H2H
Wilfredo Gonzalez/Hugo Voljacques
1
6
4
7
<