Bergamo Challenger 2020 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Delray Beach
ATP: Marseille
ATP: Rio de
ATP: Bergamo Challenger
ATP: Drummondville Challenger
ATP: Koblenz Challenger
ATP: Morelos Challenger
ATP: M15 Antalya
ATP: M15 Cancun
ATP: M15 Heraklion
ATP: M15 Monastir
ATP: M15 Oberhaching
ATP: M15 Paguera
ATP: M15 Sharm El
ATP: M15 Tianjin
ATP: M25 Aktobe
ATP: M25 Glasgow
ATP: M25 Punta del
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Bergamo Challenger live, ˆ46K,
oficiálna stránka
Bergamo Challenger
sety
1
2
3
4
5
22.02.20
semifinále
Illya Marchenko
2
4
6
6
H2H
Hugo Gaston
1
6
4
4
22.02.20
semifinále
Enzo Couacaud
2
4
6
7
H2H
Chun Hsin Tseng
1
6
3
6
5
21.02.20
štvrťfinále
Illya Marchenko
2
6
7
6
H2H
Baptiste Crepatte
1
7
5
6
3
0
21.02.20
štvrťfinále
Enzo Couacaud
2
7
6
H2H
Roberto Marcora
0
6
4
3
21.02.20
štvrťfinále
Hugo Gaston
2
6
6
H2H
Cem Ilkel
0
4
4
21.02.20
štvrťfinále
Chun Hsin Tseng
2
6
6
H2H
Andrea Arnaboldi
0
4
4
20.02.20
3. kolo
Andrea Arnaboldi
2
6
6
H2H
Zdenek Kolar
0
3
4
20.02.20
3. kolo
Illya Marchenko
1
7
H2H
Roman Safiullin
skreč
0
5
20.02.20
3. kolo
Roberto Marcora
2
6
6
H2H
Pedja Krstin
0
2
3
20.02.20
3. kolo
Cem Ilkel
2
6
7
H2H
Raul Brancaccio
0
1
6
2
20.02.20
3. kolo
Enzo Couacaud
2
6
6
H2H
Luca Vanni
0
3
2
20.02.20
3. kolo
Baptiste Crepatte
2
2
6
6
H2H
Daniel Michalski
1
6
4
3
20.02.20
3. kolo
Hugo Gaston
2
6
3
6
H2H
Lorenzo Giustino
1
3
6
4
20.02.20
3. kolo
Chun Hsin Tseng
2
6
6
H2H
Filippo Baldi
0
4
2
18.02.20
2. kolo
Andrea Arnaboldi
2
2
6
6
H2H
Constant Lestienne
1
6
2
3
18.02.20
2. kolo
Luca Vanni
2
6
6
H2H
Tristan Lamasine
0
3
4
18.02.20
2. kolo
Lorenzo Giustino
2
6
6
7
H2H
Nino Serdarusic
1
7
10
3
6
7
18.02.20
2. kolo
Cem Ilkel
2
6
6
H2H
Viktor Durasovic
0
3
4
18.02.20
2. kolo
Pedja Krstin
2
6
6
H2H
Arthur De Greef
0
2
4
18.02.20
2. kolo
Zdenek Kolar
2
7
2
6
H2H
Andrea Vavassori
1
6
2
6
4
18.02.20
2. kolo
Raul Brancaccio
2
6
6
H2H
Matteo Viola
0
4
4
18.02.20
2. kolo
Hugo Gaston
2
6
6
H2H
Hugo Grenier
0
3
0
19.02.20
2. kolo
Illya Marchenko
2
6
6
H2H
Hiroki Moriya
0
1
4
19.02.20
2. kolo
Roberto Marcora
2
7
6
H2H
Giulio Zeppieri
0
5
2
19.02.20
2. kolo
Enzo Couacaud
2
6
6
H2H
Viktor Galovic
0
2
4
19.02.20
2. kolo
Filippo Baldi
2
6
6
H2H
Pavel Nejedly
0
3
3
19.02.20
2. kolo
Roman Safiullin
1
5
H2H
Sadio Doumbia
skreč
0
4
19.02.20
2. kolo
Baptiste Crepatte
2
6
6
H2H
Frederico Ferreira Silva
0
3
4
19.02.20
2. kolo
Chun Hsin Tseng
2
7
6
H2H
Marco Trungelliti
0
6
4
3
19.02.20
2. kolo
Daniel Michalski
1
6
2
H2H
Mathias Bourgue
skreč
0
4
0
17.02.20
1. kolo
Andrea Arnaboldi
2
7
6
H2H
Lukas Klein
0
6
4
4
17.02.20
1. kolo
Illya Marchenko
2
6
3
6
H2H
Andrea Pellegrino
1
4
6
1
17.02.20
1. kolo
Luca Vanni
2
6
6
H2H
Fabrizio Ornago
0
1
2
17.02.20
1. kolo
Arthur De Greef
2
6
7
7
H2H
Matteo Gigante
1
7
6
6
3
5
17.02.20
1. kolo
Nino Serdarusic
2
6
7
H2H
Ivan Gakhov
0
3
5
17.02.20
1. kolo
Viktor Durasovic
2
7
6
H2H
Luca Nardi
0
5
3
17.02.20
1. kolo
Hugo Grenier
2
7
6
H2H
Matija Pecotic
0
5
3
17.02.20
1. kolo
Andrea Vavassori
2
7
6
7
H2H
Alex Molcan
1
6
1
7
5
5
17.02.20
1. kolo
Raul Brancaccio
2
3
6
6
H2H
Altug Celikbilek
1
6
0
1
17.02.20
1. kolo
Baptiste Crepatte
2
6
6
H2H
Lorenzo Musetti
0
3
2
17.02.20
1. kolo
Giulio Zeppieri
2
6
3
7
H2H
Flavio Cobolli
1
3
6
6
9
18.02.20
1. kolo
Sadio Doumbia
2
6
7
H2H
Nerman Fatic
0
4
6
4
18.02.20
1. kolo
Viktor Galovic
2
6
6
H2H
Mircea-Alexandru Jecan
0
1
2
18.02.20
1. kolo
Pavel Nejedly
2
6
6
H2H
Julian Ocleppo
0
2
4
18.02.20
1. kolo
Chun Hsin Tseng
2
6
6
H2H
Leo Borg
0
3
1
18.02.20
1. kolo
Daniel Michalski
2
6
4
6
H2H
Francesco Maestrelli
1
2
6
2
17.02.20
kvalifik.
Sadio Doumbia
2
4
6
6
H2H
Filiberto Fumagalli
1
6
2
2
17.02.20
kvalifik.
Chun Hsin Tseng
2
6
6
H2H
Pavel Nejedly
0
1
3
Bergamo Challenger
sety
1
2
3
4
5
22.02.20
finále
Zdenek Kolar/Julian Ocleppo
2
6
6
H2H
Luca Margaroli/Andrea Vavassori
0
4
3
21.02.20
semifinále
Luca Margaroli/Andrea Vavassori
2
6
6
10
H2H
Filippo Baldi/Andrea Pellegrino
1
7
3
1
7
21.02.20
semifinále
Zdenek Kolar/Julian Ocleppo
2
6
6
H2H
Marco Bortolotti/Viktor Galovic
0
2
3
20.02.20
štvrťfinále
Filippo Baldi/Andrea Pellegrino
2
6
7
H2H
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovyesov
0
3
5
20.02.20
štvrťfinále
Marco Bortolotti/Viktor Galovic
2
6
6
16
H2H
Sadio Doumbia/Fabien Reboul
1
4
7
2
14
20.02.20
štvrťfinále
Luca Margaroli/Andrea Vavassori
1
w/o
H2H
Illya Marchenko/Roman Safiullin
0
20.02.20
štvrťfinále
Zdenek Kolar/Julian Ocleppo
2
6
7
H2H
Purav Raja/Adil Shamasdin
0
3
5
18.02.20
1. kolo
Andrey Golubev/Aleksandr Nedovyesov
2
6
6
H2H
Tomislav Draganja/Sergio Martos Gornes
0
1
0
18.02.20
1. kolo
Marco Bortolotti/Viktor Galovic
2
5
6
11
H2H
Raul Brancaccio/Giulio Zeppieri
1
7
3
9
19.02.20
1. kolo
Purav Raja/Adil Shamasdin
2
6
3
10
H2H
Nino Serdarusic/Chun Hsin Tseng
1
4
6
3
19.02.20
1. kolo
Sadio Doumbia/Fabien Reboul
2
6
6
10
H2H
Andrea Arnaboldi/Luca Vanni
1
7
4
3
3
19.02.20
1. kolo
Filippo Baldi/Andrea Pellegrino
2
7
5
10
H2H
Enzo Couacaud/Tristan Lamasine
1
5
7
6
19.02.20
1. kolo
Luca Margaroli/Andrea Vavassori
2
6
6
H2H
Luca Nardi/Lorenzo Rottoli
0
2
3
19.02.20
1. kolo
Zdenek Kolar/Julian Ocleppo
2
7
6
10
H2H
Hugo Gaston/Constant Lestienne
1
5
7
9
8
19.02.20
1. kolo
Illya Marchenko/Roman Safiullin
1
w/o
H2H
Lorenzo Giustino/Marco Trungelliti
0
<