Argentina F8 (Buenos 2018 live score, live výsledky
TenisLive.net
Všetky zápasy
Tenis muži
Tenis ženy
TENIS LIVE TURNAJE
VŠETKY TURNAJE
ATP: Milan
ATP: Bratislava Challenger
ATP: Knoxville Challenger
ATP: Montevideo Challenger
ATP: Mouilleron Le Captif
ATP: Argentina F8 (Buenos
ATP: Brazil F8 (Sao
ATP: Czech Republic F9
ATP: Egypt F26 (Sharm
ATP: Estonia F3 (Parnu)
ATP: Greece F7 (Heraklion)
ATP: Kuwait F2 (Meshref)
ATP: Mozambique F1 (Maputo)
ATP: Thailand F8 (Nonthaburi)
ATP: Tunisia F39 (Monastir)
ATP: Turkey F35 (Antalya)
ATP: USA F30 (Niceville)
TENISOVÉ REBRÍČKY
ATP rebríček
WTA rebríček
PARTNERI
Tennis stats
Live výsledky
Tipy na zápasy
Tennis live ergebnisse
Online kasína
Live tenis
Nezačaté
Ukončené
Moje zápasy (0)
Argentina F8 (Buenos Aires) live, $15K
Argentina F8 (Buenos
sety
1
2
3
4
5
11.11.18
finále
Santiago Rodriguez Taverna
2
3
6
6
H2H
Mariano Kestelboim
1
6
4
4
09.11.18
semifinále
Mariano Kestelboim
2
7
6
H2H
Agustin Velotti
0
5
4
09.11.18
semifinále
Santiago Rodriguez Taverna
2
6
5
6
H2H
Facundo Mena
1
4
7
4
08.11.18
štvrťfinále
Agustin Velotti
2
6
6
H2H
Andres Gabriel Ciurletti
0
0
1
08.11.18
štvrťfinále
Facundo Mena
2
6
6
H2H
Nicolas Alberto Arreche
0
4
2
08.11.18
štvrťfinále
Mariano Kestelboim
2
6
6
H2H
Leonardo Aboian
0
2
4
08.11.18
štvrťfinále
Santiago Rodriguez Taverna
2
6
6
H2H
Maximiliano Estevez
0
2
4
07.11.18
2. kolo
Maximiliano Estevez
2
6
6
H2H
Hernan Casanova
0
3
2
07.11.18
2. kolo
Agustin Velotti
2
6
6
H2H
Gabriel Alejandro Hidalgo
0
0
3
07.11.18
2. kolo
Facundo Mena
2
6
6
H2H
Manuel Pena Lopez
0
4
4
07.11.18
2. kolo
Nicolas Alberto Arreche
2
6
6
H2H
Nicolas Uryson
0
3
2
07.11.18
2. kolo
Mariano Kestelboim
2
6
6
H2H
Boruch Skierkier
0
1
0
07.11.18
2. kolo
Andres Gabriel Ciurletti
2
1
6
6
H2H
Juan Pablo Paz
1
6
1
2
07.11.18
2. kolo
Leonardo Aboian
2
6
6
H2H
Nicolas Bianchi
0
2
3
07.11.18
2. kolo
Santiago Rodriguez Taverna
2
6
6
H2H
Ignacio Carou
0
4
2
05.11.18
1. kolo
Agustin Velotti
2
6
6
H2H
Guido Ivan Justo
0
3
1
05.11.18
1. kolo
Gabriel Alejandro Hidalgo
2
7
6
H2H
Arklon Huertas Del Pino
0
5
3
05.11.18
1. kolo
Juan Pablo Paz
2
6
6
H2H
Santiago Besada
0
3
2
05.11.18
1. kolo
Nicolas Uryson
2
2
7
7
H2H
Federico Moreno
1
6
5
6
3
05.11.18
1. kolo
Santiago Rodriguez Taverna
2
6
6
H2H
Alejandro Mendoza
0
3
1
05.11.18
1. kolo
Nicolas Bianchi
2
6
6
H2H
Alejo Vilaro
0
3
1
05.11.18
1. kolo
Ignacio Carou
2
6
6
6
H2H
Agustin Riquelme
1
3
7
2
2
05.11.18
1. kolo
Boruch Skierkier
2
6
6
H2H
Gian Matias Di Natale
0
2
2
06.11.18
1. kolo
Maximiliano Estevez
2
7
7
H2H
Luciano Doria
0
5
5
06.11.18
1. kolo
Facundo Mena
2
6
6
H2H
Tomas Farjat
0
3
1
06.11.18
1. kolo
Hernan Casanova
2
6
6
H2H
Michel Vernier
0
3
4
06.11.18
1. kolo
Nicolas Alberto Arreche
2
6
6
H2H
Conner Huertas Del Pino
0
2
1
06.11.18
1. kolo
Mariano Kestelboim
2
6
6
H2H
Lorenzo Gagliardo
0
3
2
06.11.18
1. kolo
Manuel Pena Lopez
2
6
6
H2H
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
0
3
3
06.11.18
1. kolo
Andres Gabriel Ciurletti
2
4
6
6
H2H
Juan Manuel Cerundolo
1
6
3
3
06.11.18
1. kolo
Leonardo Aboian
2
6
6
H2H
Francisco Cerundolo
0
2
3
04.11.18
kvalifik.
Conner Huertas Del Pino
2
6
7
H2H
Jeremias Rocco
0
3
5
04.11.18
kvalifik.
Andres Gabriel Ciurletti
2
6
6
H2H
Nicolas Bruna
0
2
3
04.11.18
kvalifik.
Leonardo Aboian
2
7
6
H2H
Julian Gimenez
0
6
4
3
04.11.18
kvalifik.
Santiago Besada
2
6
6
H2H
Oscar Gabriel Ortiz
0
2
1
04.11.18
kvalifik.
Nicolas Bianchi
2
3
6
6
H2H
Nicolas Uryson
1
6
4
2
04.11.18
kvalifik.
Lorenzo Gagliardo
2
6
7
H2H
Esteban Bruna
0
3
6
1
04.11.18
kvalifik.
Tomas Farjat
2
5
6
6
H2H
Juan Ignacio Ameal
1
7
3
3
04.11.18
kvalifik.
Boruch Skierkier
2
6
6
H2H
Mateo Berne
0
3
2
03.11.18
1. kolo kval.
Esteban Bruna
2
7
6
H2H
Luciano Carraro
0
5
0
03.11.18
1. kolo kval.
Juan Ignacio Ameal
2
6
7
H2H
Felipe Derdoy
0
1
6
7
03.11.18
1. kolo kval.
Nicolas Uryson
2
6
6
H2H
Joaquin Benoit
0
2
2
03.11.18
1. kolo kval.
Oscar Gabriel Ortiz
2
2
6
6
H2H
Aleksandr Bulitski
1
6
1
3
03.11.18
1. kolo kval.
Conner Huertas Del Pino
2
6
6
H2H
Federico Juan Aguilar
0
0
0
03.11.18
1. kolo kval.
Andres Gabriel Ciurletti
2
6
6
H2H
Juan Aranda
0
0
3
03.11.18
1. kolo kval.
Leonardo Aboian
2
6
6
H2H
Guillermo Canel
0
2
1
03.11.18
1. kolo kval.
Santiago Besada
2
6
6
H2H
Matias Iturbe
0
2
2
03.11.18
1. kolo kval.
Nicolas Bruna
2
6
6
6
H2H
Alan Postay
1
7
3
1
1
03.11.18
1. kolo kval.
Mateo Berne
2
2
6
7
H2H
Tomas Gerini
1
6
3
5
03.11.18
1. kolo kval.
Nicolas Bianchi
2
6
6
H2H
Mariano Navone
0
3
2
03.11.18
1. kolo kval.
Jeremias Rocco
2
6
6
H2H
Lautaro Agustin Falabella
0
4
0
03.11.18
1. kolo kval.
Lorenzo Gagliardo
2
6
2
6
H2H
Alex Barrena
1
4
6
2
03.11.18
1. kolo kval.
Julian Gimenez
1
3
H2H
Fernando Sierra
skreč
0
1
03.11.18
1. kolo kval.
Tomas Farjat
2
6
6
H2H
Matias Riva
0
1
1
03.11.18
1. kolo kval.
Boruch Skierkier
2
6
4
6
H2H
Ezequiel Agustin Santalla
1
4
6
4
Argentina F8 (Buenos
sety
1
2
3
4
5
05.11.18
finále
Maximiliano Estevez/Mariano Kestelboim
2
7
6
H2H
Nicolas Alberto Arreche/Guido Ivan Justo
0
6
5
2
05.11.18
semifinále
Nicolas Alberto Arreche/Guido Ivan Justo
2
7
6
H2H
Juan Pablo Paz/Santiago Rodriguez Taverna
0
6
4
1
05.11.18
semifinále
Maximiliano Estevez/Mariano Kestelboim
2
6
7
10
H2H
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez
1
7
4
5
6
05.11.18
štvrťfinále
Juan Pablo Paz/Santiago Rodriguez Taverna
2
6
6
H2H
Santiago Besada/Ignacio Carou
0
4
1
05.11.18
štvrťfinále
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez
2
6
6
H2H
Luciano Doria/Agustin Velotti
0
4
3
05.11.18
štvrťfinále
Nicolas Alberto Arreche/Guido Ivan Justo
2
6
7
H2H
Hernan Casanova/Mateo Nicolas Martinez
0
1
5
05.11.18
štvrťfinále
Maximiliano Estevez/Mariano Kestelboim
2
6
6
H2H
Mateo Berne/Nicolas Bianchi
0
2
1
05.11.18
1. kolo
Juan Pablo Paz/Santiago Rodriguez Taverna
2
7
6
H2H
Gabriel Alejandro Hidalgo/Federico Moreno
0
6
5
2
05.11.18
1. kolo
Alexander Merino/Manuel Pena Lopez
2
6
6
H2H
Arklon Huertas Del Pino/Conner Huertas Del Pino
0
3
3
05.11.18
1. kolo
Santiago Besada/Ignacio Carou
2
6
6
H2H
Juan Manuel Cerundolo/Agustin Riquelme
0
1
0
05.11.18
1. kolo
Hernan Casanova/Mateo Nicolas Martinez
2
6
4
15
H2H
Francisco Cerundolo/Facundo Mena
1
2
6
13
05.11.18
1. kolo
Nicolas Alberto Arreche/Guido Ivan Justo
2
4
7
10
H2H
Leonardo Aboian/Tomas Farjat
1
6
5
7
05.11.18
1. kolo
Luciano Doria/Agustin Velotti
2
6
6
H2H
Alex Barrena/Matias Iturbe
0
3
2
05.11.18
1. kolo
Mateo Berne/Nicolas Bianchi
2
6
6
H2H
Alejandro Mendoza/Michel Vernier
0
4
4
05.11.18
1. kolo
Maximiliano Estevez/Mariano Kestelboim
2
3
6
10
H2H
Nicolas Uryson/Alejo Vilaro
1
6
4
5
<