Argentina F13 2015 live score, live výsledky

Argentina F13 live, $10K

muži dvojhra antuka Argentina Argentina F13 sety 1 2 3 4 5
21.09.15
finále
Maximiliano Estevez 2 6 7
Juan Pablo Paz 0 1 61
21.09.15
semifinále
Maximiliano Estevez 2 6 6
Gonzalo Villanueva 0 2 3
21.09.15
semifinále
Juan Pablo Paz 2 6 6
Gabriel Alejandro Hidalgo 0 4 2
21.09.15
štvrťfinále
Maximiliano Estevez 2 7 6
Nicolas Alberto Arreche 0 5 3
21.09.15
štvrťfinále
Gabriel Alejandro Hidalgo 2 6 6
Mariano Kestelboim 0 3 3
21.09.15
štvrťfinále
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Hernan Casanova 0 3 1
21.09.15
štvrťfinále
Juan Pablo Paz 2 6 6
Matias Zukas 0 2 2
21.09.15
2. kolo
Maximiliano Estevez 2 6 6
Franco Emanuel Egea 0 3 3
21.09.15
2. kolo
Gabriel Alejandro Hidalgo 2 6 6
Franco Agamenone 0 3 4
21.09.15
2. kolo
Hernan Casanova 2 6 7
Franco Capalbo 0 0 5
21.09.15
2. kolo
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Nicolas De Marco 0 0 0
21.09.15
2. kolo
Nicolas Alberto Arreche 2 6 7 6
Juan Ignacio Iliev 1 74 5 3
21.09.15
2. kolo
Juan Pablo Paz 2 4 6 6
Eduardo Agustin Torre 1 6 1 4
21.09.15
2. kolo
Matias Zukas 2 6 6
Rene Yegros Codiani 0 3 0
21.09.15
2. kolo
Mariano Kestelboim 2 6 6
Luciano Doria 0 4 2
21.09.15
1. kolo
Maximiliano Estevez 2 6 6
Oscar Gabriel Ortiz 0 2 2
21.09.15
1. kolo
Gabriel Alejandro Hidalgo 2 5 6 6
Juan Pablo Ficovich 1 7 3 3
21.09.15
1. kolo
Franco Agamenone 2 6 6
Santiago Maresca 0 4 3
21.09.15
1. kolo
Luciano Doria 2 6 6
Lucas Farfan 0 2 1
21.09.15
1. kolo
Hernan Casanova 2 6 6
Geronimo Espin Busleiman 0 1 1
21.09.15
1. kolo
Gonzalo Villanueva 2 2 6 6
Luciano Betella 1 6 4 3
21.09.15
1. kolo
Nicolas Alberto Arreche 2 6 6
Lucas Aranguren 0 3 1
21.09.15
1. kolo
Juan Pablo Paz 2 6 7
Dante Gennaro 0 1 63
21.09.15
1. kolo
Franco Emanuel Egea 2 6 2 6
Rodrigo Arus 1 4 6 1
21.09.15
1. kolo
Eduardo Agustin Torre 2 3 6 6
Leonardo Aboian 1 6 1 3
21.09.15
1. kolo
Juan Ignacio Iliev 2 6 6
Facundo Jofre 0 3 1
21.09.15
1. kolo
Franco Capalbo 2 5 6 6
Gonzalo Lavaselli 1 7 3 4
21.09.15
1. kolo
Matias Zukas 2 7 6
Julian Caceres 0 5 0
21.09.15
1. kolo
Mariano Kestelboim 2 6 6
Gaston Tonello 0 2 2
21.09.15
1. kolo
Rene Yegros Codiani 2 7 4 7
Ulises Blanch 1 66 6 65
21.09.15
1. kolo
Nicolas De Marco 2 6 6
Juan-Manuel Romanazzi 0 4 4
21.09.15
kvalifik.
Rodrigo Arus 2 6 6
Adrian Esteban Grimolizzi 0 3 0
21.09.15
kvalifik.
Facundo Jofre 2 6 6
Francisco Bastias 0 4 1
21.09.15
kvalifik.
Gonzalo Lavaselli 2 6 6
Agustin Adrian Madrid Rocca 0 3 1
21.09.15
kvalifik.
Julian Caceres 2 6 7
Ignacio Carou 0 4 63
21.09.15
kvalifik.
Oscar Gabriel Ortiz 2 6 6
Juan Cruz Moncada 0 2 4
21.09.15
kvalifik.
Ulises Blanch 2 6 6
Santiago Maresca 0 2 1
21.09.15
kvalifik.
Lucas Farfan 2 7 7
Rene Yegros Codiani 0 62 5
21.09.15
kvalifik.
Lucas Aranguren 2 6 7
Felipe Acosta (ARG) 0 1 60
21.09.15
2. kolo kval.
Santiago Maresca 2 6 6
Federico Guillermo Gomez 0 2 2
21.09.15
2. kolo kval.
Rodrigo Arus 2 6 1 6
Jeff Guerrero 1 0 6 2
21.09.15
2. kolo kval.
Juan Cruz Moncada 2 6 6
Gaston Itquin 0 3 1
21.09.15
2. kolo kval.
Facundo Jofre 2 6 6
Nicolas Ezequiel Natalicchio 0 1 2
21.09.15
2. kolo kval.
Gonzalo Lavaselli 2 7 6
Gonzalo Bancalari 0 5 1
21.09.15
2. kolo kval.
Rene Yegros Codiani 2 3 6 6
Micael Florez 1 6 4 3
21.09.15
2. kolo kval.
Julian Caceres 2 2 7 6
Tomas Rengel Sierra 1 6 61 2
21.09.15
2. kolo kval.
Agustin Adrian Madrid Rocca 2 6 6
Federico Juan Aguilar 0 2 2
21.09.15
2. kolo kval.
Oscar Gabriel Ortiz 2 6 7
Tomas Reche 0 2 65
21.09.15
2. kolo kval.
Ulises Blanch 2 7 6
Kevin Deich 0 62 1
21.09.15
2. kolo kval.
Adrian Esteban Grimolizzi 2 4 6 6
Juan Ignacio Alcalde 1 6 2 4
21.09.15
2. kolo kval.
Lucas Farfan 2 6 6
Lautaro Rodrigo Ferreira 0 0 1
21.09.15
2. kolo kval.
Ignacio Carou 2 6 6
Ian Fligler 0 4 2
21.09.15
2. kolo kval.
Lucas Aranguren 2 6 7
Agustin Suarez Gonzalez 0 2 62
21.09.15
2. kolo kval.
Francisco Bastias 2 7 1 6
Brian Orradre 1 5 6 2
21.09.15
2. kolo kval.
Felipe Acosta (ARG) 2 6 6
Brian Valdemar Molina 0 0 1
21.09.15
1. kolo kval.
Facundo Jofre 2 6 6
Gaston Maximiliano Santillan 0 0 1
21.09.15
1. kolo kval.
Gonzalo Lavaselli 2 6 6
Guillermo Riccitelli 0 1 3
21.09.15
1. kolo kval.
Micael Florez 2 6 6
Oscar Francisco Dotti 0 0 0
21.09.15
1. kolo kval.
Kevin Deich 2 6 7
Martin Facundo Carrizo 0 1 5
21.09.15
1. kolo kval.
Julian Caceres 2 3 6 6
Sasha Supruniuk 1 6 4 4
21.09.15
1. kolo kval.
Agustin Adrian Madrid Rocca 2 6 6
Andres Ariel Fernandez Lopez 0 0 1
21.09.15
1. kolo kval.
Gaston Itquin 2 6 6
Gabriel Perez (ARG) 0 1 0
21.09.15
1. kolo kval.
Jeff Guerrero 2 7 6
Juan Ignacio Araoz 0 63 3
21.09.15
1. kolo kval.
Oscar Gabriel Ortiz 2 6 6
Ramiro Pioli Tizon 0 0 0
21.09.15
1. kolo kval.
Ulises Blanch 1 4
Luis Federico Nani skreč 0 1
21.09.15
1. kolo kval.
Adrian Esteban Grimolizzi 2 6 6
Facundo Jain 0 0 1
21.09.15
1. kolo kval.
Tomas Rengel Sierra 2 2 6 6
Bruno Avila 1 6 1 4
21.09.15
1. kolo kval.
Gonzalo Bancalari 2 6 6
Luciano Bastias 0 1 2
21.09.15
1. kolo kval.
Tomas Reche 2 6 6
Ignacio Agustin Blanco Perez 0 4 3
21.09.15
1. kolo kval.
Lucas Farfan 2 6 7
Santiago Sarudiansky 0 4 62
21.09.15
1. kolo kval.
Ignacio Carou 2 6 6
Matias Ezequiel Vitola 0 3 2
21.09.15
1. kolo kval.
Lucas Aranguren 2 6 6
Patricio Mercuri 0 1 4
21.09.15
1. kolo kval.
Juan Ignacio Alcalde 2 7 6
Tomas Coronel 0 5 1
21.09.15
1. kolo kval.
Brian Valdemar Molina 2 7 3 6
Franco David Aubone 1 5 6 3
21.09.15
1. kolo kval.
Federico Guillermo Gomez 2 6 6
Ignacio Mercado 0 0 0
21.09.15
1. kolo kval.
Francisco Bastias 2 6 6 6
Emiliano Suarez 1 0 73 1
21.09.15
1. kolo kval.
Felipe Acosta (ARG) 2 6 6
Martin Varas Valdes 0 0 1
muži štvorhra antuka Argentina Argentina F13 sety 1 2 3 4 5
21.09.15
finále
Hernan Casanova/Eduardo Agustin Torre 2 6 4 10
Nicolas Alberto Arreche/Gabriel Alejandro Hidalgo 1 3 6 8
21.09.15
semifinále
Hernan Casanova/Eduardo Agustin Torre 2 6 6
Mariano Kestelboim/Matias Zukas 0 0 3
21.09.15
semifinále
Nicolas Alberto Arreche/Gabriel Alejandro Hidalgo 2 6 6
Dante Gennaro/Juan Pablo Paz 0 4 0
21.09.15
štvrťfinále
Dante Gennaro/Juan Pablo Paz 2 7 6
Luciano Doria/Brian Orradre 0 5 2
21.09.15
štvrťfinále
Mariano Kestelboim/Matias Zukas 2 7 6
Franco Agamenone/Franco Emanuel Egea 0 64 1
21.09.15
štvrťfinále
Hernan Casanova/Eduardo Agustin Torre 2 6 6
Luciano Betella/Gonzalo Villanueva 0 3 4
21.09.15
štvrťfinále
Nicolas Alberto Arreche/Gabriel Alejandro Hidalgo 1 w/o
Juan Pablo Ficovich/Sebastian Exequiel Pini 0
21.09.15
1. kolo
Dante Gennaro/Juan Pablo Paz 2 6 6
Jeff Guerrero/Oscar Gabriel Ortiz 0 4 2
21.09.15
1. kolo
Mariano Kestelboim/Matias Zukas 2 6 6
Lautaro Rodrigo Ferreira/Rene Yegros Codiani 0 1 3
21.09.15
1. kolo
Hernan Casanova/Eduardo Agustin Torre 2 6 5 10
Franco Capalbo/Geronimo Espin Busleiman 1 4 7 4
21.09.15
1. kolo
Franco Agamenone/Franco Emanuel Egea 2 6 6
Juan Cruz Moncada/Tomas Rengel Sierra 0 4 0
21.09.15
1. kolo
Luciano Betella/Gonzalo Villanueva 2 6 6
Lucas Aranguren/Agustin Suarez Gonzalez 0 4 0
21.09.15
1. kolo
Nicolas Alberto Arreche/Gabriel Alejandro Hidalgo 2 7 6
Maximiliano Estevez/Juan-Manuel Romanazzi 0 65 4
21.09.15
1. kolo
Juan Pablo Ficovich/Sebastian Exequiel Pini 2 6 6
Leonardo Aboian/Tomas Reche 0 4 3
21.09.15
1. kolo
Luciano Doria/Brian Orradre 2 6 7
Juan Ignacio Iliev/Santiago Maresca 0 2 64
<