Argentina F10 (Villa 2017 live score, live výsledky

Argentina F10 (Villa del Dique) live, $25K

muži dvojhra antuka Argentina Argentina F10 (Villa sety 1 2 3 4 5
25.11.17
finále
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches 0 4 4
24.11.17
semifinále
Juan Ignacio Galarza 2 7 2 6
Gonzalo Villanueva 1 65 6 4
24.11.17
semifinále
Tomas Lipovsek Puches 2 7 6
Manuel Pena Lopez 0 5 2
23.11.17
štvrťfinále
Juan Ignacio Galarza 2 6 7
Geronimo Espin Busleiman 0 4 5
23.11.17
štvrťfinále
Tomas Lipovsek Puches 2 6 7
Valentin Florez 0 3 63
23.11.17
štvrťfinále
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Facundo Juarez 0 2 2
23.11.17
štvrťfinále
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Ignacio Monzon 0 1 4
22.11.17
2. kolo
Valentin Florez 2 6 7
Mateo Nicolas Martinez 0 1 5
22.11.17
2. kolo
Juan Ignacio Galarza 2 4 6 6
Lorenzo Gagliardo 1 6 2 4
22.11.17
2. kolo
Tomas Lipovsek Puches 2 6 6
Santiago Besada 0 2 3
22.11.17
2. kolo
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Juan Pablo Grassi Mazzuchi 0 2 0
22.11.17
2. kolo
Geronimo Espin Busleiman 2 6 6
Gabriel Alejandro Hidalgo 0 4 3
22.11.17
2. kolo
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Alejo Vilaro 0 1 1
22.11.17
2. kolo
Ignacio Monzon 2 2 6 7
Juan Pablo Paz 1 6 1 65
22.11.17
2. kolo
Facundo Juarez 2 6 6
Franco Emanuel Egea 0 1 4
20.11.17
1. kolo
Gonzalo Villanueva 2 6 7
Juan Bautista Otegui 0 4 61
20.11.17
1. kolo
Ignacio Monzon 2 6 4 6
Federico Moreno 1 2 6 3
22.11.17
1. kolo
Valentin Florez 2 4 6 6
Alexis Gurmendi 1 6 3 2
22.11.17
1. kolo
Gabriel Alejandro Hidalgo 2 6 7
Facundo Diaz Acosta 0 2 64
22.11.17
1. kolo
Mateo Nicolas Martinez 2 6 7
Dante Gennaro 0 4 63
22.11.17
1. kolo
Juan Ignacio Galarza 2 7 7
Ignacio Carou 0 5 63
22.11.17
1. kolo
Tomas Lipovsek Puches 2 6 6
Tomas Reche 0 2 1
22.11.17
1. kolo
Juan Pablo Paz 2 6 6
Franco David Aubone 0 1 1
22.11.17
1. kolo
Franco Emanuel Egea 2 6 6
Nicolas Ferrando 0 1 0
22.11.17
1. kolo
Geronimo Espin Busleiman 2 7 2 6
David Souto 1 5 6 3
22.11.17
1. kolo
Manuel Pena Lopez 2 6 6
Lucas Farfan 0 1 0
22.11.17
1. kolo
Alejo Vilaro 2 3 6 6
Francisco Comesana 1 6 3 4
22.11.17
1. kolo
Facundo Juarez 2 6 6
Fernando Sierra 0 0 2
22.11.17
1. kolo
Santiago Besada 2 6 1 6
Facundo Jofre 1 0 6 2
22.11.17
1. kolo
Juan Pablo Grassi Mazzuchi 2 6 6
Alan Kohen 0 3 3
22.11.17
1. kolo
Lorenzo Gagliardo 2 6 2 6
Tiago Seweryniak 1 4 6 2
20.11.17
kvalifik.
Valentin Florez 2 2 6 6
Patricio Gabriel Manzotti 1 6 3 1
20.11.17
kvalifik.
Facundo Jofre 2 6 6
Nicolas Ferrando 0 4 2
20.11.17
kvalifik.
Lucas Farfan 2 6 6
Gaston Ezequiel Cantero 0 2 4
20.11.17
kvalifik.
Ignacio Carou 2 6 2 6
Alejo Prado 1 4 6 3
20.11.17
kvalifik.
Alexis Gurmendi 2 6 6
Ignacio Cuzzani 0 2 3
20.11.17
kvalifik.
Lorenzo Gagliardo 2 5 6 6
Nicolas Bacella 1 7 4 2
20.11.17
kvalifik.
Francisco Comesana 2 6 6
Luciano Tacchi 0 4 2
20.11.17
kvalifik.
Facundo Diaz Acosta 2 6 6 6
Marco Saffratti 1 2 74 1
20.11.17
2. kolo kval.
Valentin Florez 2 6 6
Nicolas Fernandez Vina 0 2 0
20.11.17
2. kolo kval.
Alejo Prado 2 6 6
Hugo Jorge Suarez 0 0 1
20.11.17
2. kolo kval.
Facundo Jofre 2 6 6
Gian Matias Di Natale 0 2 3
20.11.17
2. kolo kval.
Nicolas Ferrando 2 6 6
Lucas Luini 0 4 3
20.11.17
2. kolo kval.
Lucas Farfan 2 6 4 6
Marcos Felice 1 2 6 2
20.11.17
2. kolo kval.
Ignacio Carou 2 6 6
Lautaro Agustin Falabella 0 3 3
20.11.17
2. kolo kval.
Nicolas Bacella 2 6 6
Martin Capdevilla 0 2 4
20.11.17
2. kolo kval.
Alexis Gurmendi 2 6 6
Nahuel Tassi 0 3 3
20.11.17
2. kolo kval.
Gaston Ezequiel Cantero 2 6 3 6
Justo Villanueva 1 2 6 1
20.11.17
2. kolo kval.
Lorenzo Gagliardo 2 7 6
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 0 63 3
20.11.17
2. kolo kval.
Francisco Comesana 2 6 6
Maximiliano Rivas 0 4 3
20.11.17
2. kolo kval.
Marco Saffratti 1 4 6 4
Enzo Do Porto skreč 0 6 4 1
20.11.17
2. kolo kval.
Ignacio Cuzzani 2 6 6
Alan Astudillo 0 0 3
20.11.17
2. kolo kval.
Patricio Gabriel Manzotti 2 6 6
Matias Riva 0 3 3
20.11.17
2. kolo kval.
Facundo Diaz Acosta 2 6 7
Pablo Ignacio Moine 0 1 5
20.11.17
2. kolo kval.
Luciano Tacchi 2 6 6
Marco Pairetti 0 2 2
20.11.17
1. kolo kval.
Alejo Prado 1 6
Jeremias Rocco skreč 0 1
20.11.17
1. kolo kval.
Enzo Do Porto 2 6 6
Joaquin Gonzalez Goytia 0 0 1
20.11.17
1. kolo kval.
Facundo Jofre 2 6 6
Esteban Djinbachian 0 0 2
20.11.17
1. kolo kval.
Marcos Felice 2 6 6
Alejo Michaux 0 3 3
20.11.17
1. kolo kval.
Martin Capdevilla 2 6 6
Tomas Basail 0 1 2
20.11.17
1. kolo kval.
Pablo Ignacio Moine 2 5 6 6
Federico Tomas Hrynkiewicz 1 7 4 3
20.11.17
1. kolo kval.
Marco Pairetti 2 6 6
Juan Ignacio Alcalde 0 1 4
20.11.17
1. kolo kval.
Lucas Farfan 2 7 6
Cristian Luciano Pastore 0 5 3
20.11.17
1. kolo kval.
Justo Villanueva 2 6 6
Javier Roldan 0 4 1
20.11.17
1. kolo kval.
Maximiliano Rivas 2 7 6
Gaston Erhardt 0 64 3
20.11.17
1. kolo kval.
Hugo Jorge Suarez 2 6 6
Francisco Aranguren 0 1 2
20.11.17
1. kolo kval.
Lucas Luini 2 6 6
Oliver Zarate Rodriguez 0 4 2
20.11.17
1. kolo kval.
Nahuel Tassi 2 6 6
Benjamin Denis Alarcon 0 3 4
20.11.17
1. kolo kval.
Lautaro Agustin Falabella 2 6 4 6
Alan Postay 1 3 6 3
20.11.17
1. kolo kval.
Alexis Gurmendi 2 3 6 6
Gaston Tonello 1 6 0 2
20.11.17
1. kolo kval.
Gian Matias Di Natale 2 7 6
Martin Groppo 0 66 2
20.11.17
1. kolo kval.
Lorenzo Gagliardo 1 w/o
Manuel Barros 0
20.11.17
1. kolo kval.
Marco Saffratti 2 6 6
Franco Javier Carrasco 0 0 0
20.11.17
1. kolo kval.
Matias Riva 2 6 6 6
Francisco Lanusse 1 74 0 0
20.11.17
1. kolo kval.
Nicolas Fernandez Vina 2 6 6
Mariano David Cassan 0 3 1
20.11.17
1. kolo kval.
Ignacio Cuzzani 2 7 7
Nicolas Zaidman 0 64 67
20.11.17
1. kolo kval.
Patricio Gabriel Manzotti 2 6 6
Franco Viu 0 1 2
20.11.17
1. kolo kval.
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 6 7
Agustin Federico Gherro 0 0 5
20.11.17
1. kolo kval.
Luciano Tacchi 2 6 6
Luciano Sabelli 0 2 2
muži štvorhra antuka Argentina Argentina F10 (Villa sety 1 2 3 4 5
20.11.17
finále
Franco Emanuel Egea/David Souto 2 6 6
Juan Ignacio Galarza/Tomas Lipovsek Puches 0 2 3
20.11.17
semifinále
Juan Ignacio Galarza/Tomas Lipovsek Puches 2 6 6
Juan Pablo Grassi Mazzuchi/Alan Kohen 0 4 2
20.11.17
semifinále
Franco Emanuel Egea/David Souto 2 6 6
Franco David Aubone/Francisco Comesana 0 4 4
20.11.17
štvrťfinále
Juan Ignacio Galarza/Tomas Lipovsek Puches 2 6 6
Geronimo Espin Busleiman/Facundo Juarez 0 4 2
20.11.17
štvrťfinále
Juan Pablo Grassi Mazzuchi/Alan Kohen 2 6 3 10
Gabriel Alejandro Hidalgo/Federico Moreno 1 3 6 7
20.11.17
štvrťfinále
Franco Emanuel Egea/David Souto 2 6 7
Santiago Besada/Mateo Nicolas Martinez 0 4 5
20.11.17
štvrťfinále
Franco David Aubone/Francisco Comesana 2 2 7 10
Ignacio Monzon/Alejo Vilaro 1 6 64 5
20.11.17
1. kolo
Juan Ignacio Galarza/Tomas Lipovsek Puches 2 6 6
Facundo Diaz Acosta/Lorenzo Gagliardo 0 4 3
20.11.17
1. kolo
Gabriel Alejandro Hidalgo/Federico Moreno 2 7 7
Nicolas Bacella/Juan Bautista Otegui 0 64 68
20.11.17
1. kolo
Ignacio Monzon/Alejo Vilaro 2 6 6
Juan Pablo Paz/Manuel Pena Lopez 0 3 4
20.11.17
1. kolo
Geronimo Espin Busleiman/Facundo Juarez 2 3 6 10
Gabriel Alejandro Villanueva/Gonzalo Villanueva 1 6 2 2
20.11.17
1. kolo
Juan Pablo Grassi Mazzuchi/Alan Kohen 2 6 6
Fernando Sierra/Justo Villanueva 0 1 2
20.11.17
1. kolo
Franco Emanuel Egea/David Souto 2 6 6
Enzo Do Porto/Lautaro Agustin Falabella 0 1 0
20.11.17
1. kolo
Santiago Besada/Mateo Nicolas Martinez 2 6 6
Gaston Ezequiel Cantero/Marco Saffratti 0 1 2
20.11.17
1. kolo
Franco David Aubone/Francisco Comesana 2 5 6 12
Valentin Florez/Alejo Prado 1 7 3 10
<