Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý I. France Brest Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Evgeny Donskoy 2 7 6
Roberto Carballes Baena 0 67 4
25.10.19
štvrťfinále
Norbert Gombos 2 6 6
Illya Marchenko 0 4 2
25.10.19
štvrťfinále
Lloyd Harris 2 6 7
Corentin Denolly 0 3 62
25.10.19
štvrťfinále
Ugo Humbert 2 6 4 7
Antoine Hoang 1 4 6 5
muži dvojhra tvrdý I. Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Gael Monfils 2 7 6
Aljaz Bedene 0 5 1
25.10.19
štvrťfinále
Diego Sebastian Schwartzman 2 7 6
Karen Khachanov 0 66 2
25.10.19
štvrťfinále
Dominic Thiem 1 5
Pablo Carreno-Busta skreč 0 0
25.10.19
štvrťfinále
Matteo Berrettini 2 7 7
Andrey Rublev 0 5 64
muži dvojhra tvrdý I. Germany Hamburg Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Salvatore Caruso 2 6 6
Federico Gaio 0 3 2
25.10.19
štvrťfinále
Botic Van De Zandschulp 2 6 7
Cedrik-Marcel Stebe 0 2 5
25.10.19
štvrťfinále
Elias Ymer 2 4 6 7
Daniel Altmaier 1 6 3 67
25.10.19
štvrťfinále
Bernabe Zapata Miralles 2 7 6
Altug Celikbilek 0 67 4
muži dvojhra antuka Peru Lima Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Facundo Bagnis 2 6 6
Daniel Elahi Galan 0 4 2
25.10.19
štvrťfinále
Thiago Moura Monteiro 2 7 6
Juan Pablo Ficovich 0 5 3
25.10.19
štvrťfinále
Federico Coria 2 6 3 6
Joao Menezes 1 4 6 3
25.10.19
štvrťfinále
Juan Pablo Varillas 2 7 7
Thiago Seyboth Wild 0 5 5
muži dvojhra tvrdý China Liuzhou Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Denis Istomin 2 6 6
Tung-Lin Wu 0 2 3
25.10.19
štvrťfinále
Danilo Petrovic 2 6 6
Zhe Li 0 4 4
25.10.19
štvrťfinále
Borna Gojo 2 7 6
Jason Jung 0 64 1
25.10.19
štvrťfinále
Alejandro Davidovich Fokina 2 5 6 6
Yuta Shimizu 1 7 3 1
muži dvojhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Peter Heller 2 7 6
Ljubomir Celebic 0 5 2
25.10.19
štvrťfinále
Julien Cagnina 2 6 6
Michael Vrbensky 0 2 4
25.10.19
štvrťfinále
Ronald Slobodchikov 2 6 6
Arnaud Bovy 0 1 1
25.10.19
štvrťfinále
Lorenzo Musetti 2 6 6
Marsel Ilhan 0 2 1
muži dvojhra antuka Spain M15 Benicarlo sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Alexander Zhurbin 2 7 7
Pablo Llamas Ruiz 0 5 69
25.10.19
štvrťfinále
Alvaro Lopez San Martin 2 4 7 6
Johan Nikles 1 6 5 0
25.10.19
štvrťfinále
Carlos Gimeno Valero 2 6 5 6
Carlos Sanchez Jover 1 2 7 4
25.10.19
štvrťfinále
Francisco Andreu Garcia 2 7 6
Matthew Mendez 0 5 0
muži dvojhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Cristian Rodriguez 2 7 6
Luca Keist 0 5 3
25.10.19
štvrťfinále
Maximiliano Estevez 2 6 6
Juan Sebastian Gomez 0 3 3
25.10.19
štvrťfinále
Mariano Kestelboim 2 4 6 6
Tigre Hank 1 6 1 2
25.10.19
štvrťfinále
Mwendwa Mbithi 2 6 6
Gerardo Lopez Villasenor 0 1 3
muži dvojhra tvrdý Qatar M15 Doha sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Tobias Simon 2 4 6 6
Karl Friberg 1 6 4 1
25.10.19
štvrťfinále
Marat Deviatiarov 2 6 6
Chukang Wang 0 3 1
25.10.19
štvrťfinále
Gustav Hansson 2 7 6
Yurii Dzhavakian 0 5 2
25.10.19
štvrťfinále
Adam Moundir 2 6 7
Tom Kocevar-Desman 0 2 5
muži dvojhra antuka Argentina M15 Junin sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Juan Ignacio Galarza 2 6 6
Alejo Vilaro 0 1 4
25.10.19
štvrťfinále
Hernan Casanova 2 6 6
Guido Ivan Justo 0 3 3
25.10.19
semifinále
Hernan Casanova 2 6 6
Juan Ignacio Galarza 0 3 4
25.10.19
štvrťfinále
Franco Emanuel Egea 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 4 3
25.10.19
štvrťfinále
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Gabriel Alejandro Hidalgo 0 3 1
25.10.19
semifinále
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Franco Emanuel Egea 0 3 1
muži dvojhra koberec Czech Republic M15 Liberec sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Petr Michnev 2 6 3 7
Adrian Bodmer 1 3 6 65
25.10.19
štvrťfinále
Christian Samuelsson 2 7 6 7
Vaclav Safranek 1 5 75 65
25.10.19
štvrťfinále
Michal Dembek 2 7 7
Uladzimir Ignatik 0 69 63
25.10.19
štvrťfinále
Andrew Paulson 2 3 6 7
Michal Konecny 1 6 4 5
muži dvojhra tvrdý Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 6
Marco Mosciatti 0 2 2
25.10.19
štvrťfinále
Pablo Vivero Gonzalez 2 6 0 6
Daniel Michalski 1 2 6 1
25.10.19
štvrťfinále
Julian Ocleppo 2 7 4 7
Billy Harris 1 60 6 62
25.10.19
štvrťfinále
Kyrian Jacquet 2 6 6
Vladyslav Manafov 0 3 3
muži dvojhra tvrdý USA M25 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Michael Redlicki 2 6 6
Jacob Dunbar 0 3 2
25.10.19
štvrťfinále
Roberto Cid 2 6 4 6
Haru Inoue 1 4 6 3
25.10.19
štvrťfinále
Nicolas Mejia 2 7 6
Matej Vocel 0 65 4
25.10.19
štvrťfinále
Aleksandar Kovacevic 2 6 6
Dominik Kellovsky 0 3 4
muži dvojhra tvrdý USA M25 Fort Worth sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Ryan Peniston 2 6 6
Jacob Fearnley 0 2 2
25.10.19
2. kolo
Hendrik Jebens 2 6 1 6
Gijs Brouwer 1 3 6 1
25.10.19
2. kolo
Nathan Ponwith 2 6 6
Jack Draper 0 3 4
25.10.19
2. kolo
Tadeas Paroulek 2 7 6
Valentin Vacherot 0 63 4
25.10.19
štvrťfinále
Jesper De Jong 2 6 7
Hendrik Jebens 0 4 62
muži dvojhra tvrdý Tunisia M25 Monastir sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Roberto Ortega-Olmedo 2 6 6
Filip Bergevi 0 3 3
25.10.19
štvrťfinále
Majed Kilani 2 6 1 7
Matteo Martineau 1 2 6 5
25.10.19
štvrťfinále
Petros Chrysochos 2 6 6
Quentin Robert (1994) 0 3 1
25.10.19
štvrťfinále
Alexis Gautier 2 6 4 6
Markus Eriksson 1 4 6 4
muži dvojhra tvrdý I. Switzerland Basel sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Roger Federer 1 w/o
Stan Wawrinka 0
25.10.19
štvrťfinále
Reilly Opelka 2 6 3 6
Roberto Bautista Agut 1 3 6 3
25.10.19
štvrťfinále
Stefanos Tsitsipas 2 3 6 6
Filip Krajinovic 1 6 4 4
25.10.19
štvrťfinále
Alex De Minaur 2 6 7
Jan-Lennard Struff 0 4 64
muži dvojhra tvrdý Australia Traralgon Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Tatsuma Ito 2 7 6
Max Purcell 0 5 1
25.10.19
štvrťfinále
Hiroki Moriya 1 6 3
Yasutaka Uchiyama skreč 0 3 0
25.10.19
štvrťfinále
Andrew Harris 2 6 6
James Duckworth 0 3 3
25.10.19
štvrťfinále
Marc Polmans 2 6 7
Alejandro Tabilo 0 1 5
muži štvorhra tvrdý I. France Brest Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Roman Jebavy/Igor Zelenay 2 3 7 10
Dan Added/Albano Olivetti 1 6 5 4
25.10.19
semifinále
Andrea Vavassori/David Vega Hernandez 2 6 7
Marek Gengel/Zdenek Kolar 0 4 64
muži štvorhra tvrdý I. Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
25.10.19
semifinále
Rajeev Ram/Joe Salisbury 2 6 3 10
Marcus Daniell/Philipp Oswald 1 4 6 6
muži štvorhra tvrdý I. Germany Hamburg Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Ken Skupski/John-Patrick Smith 2 6 7
Altug Celikbilek/Cem Ilkel 0 2 5
25.10.19
štvrťfinále
James Cerretani/Maxime Cressy 2 7 7
Ruben Bemelmans/Daniel Masur 0 67 65
muži štvorhra antuka Peru Lima Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
semifinále
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 6 6
Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto 0 3 1
25.10.19
semifinále
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves 2 3 6 10
Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli 1 6 1 5
muži štvorhra tvrdý China Liuzhou Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
semifinále
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 2 6 6
Yan Bai/Yunseong Chung 0 3 4
muži štvorhra tvrdý I. Switzerland Basel sety 1 2 3 4 5
25.10.19
štvrťfinále
Ivan Dodig/Filip Polasek 2 7 6
Raven Klaasen/Michael Venus 0 68 4
muži štvorhra tvrdý Australia Traralgon Challenger sety 1 2 3 4 5
25.10.19
semifinále
Max Purcell/Luke Saville 2 6 6
Calum Puttergill/Brandon Walkin 0 2 4
25.10.19
semifinále
Brydan Klein/Scott Puodziunas 2 6 6
Thomas Fancutt/Bradley Mousley 0 4 4
<