Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý I. France Brest Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
10:00
2. kolo
Paolo Lorenzi [10]  
Zdenek Kolar  
23.10.19
10:00
2. kolo
Nino Serdarusic  
Yuichi Sugita [13]  
23.10.19
10:00
2. kolo
Ugo Humbert [1SE]  
Maxime Janvier  
muži dvojhra tvrdý I. Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
23.10.19
13:00
1. kolo
Sam Querrey  
Adrian Mannarino [SE]  
23.10.19
13:00
1. kolo
Mikhail Kukushkin  
Borna Coric [8]  
23.10.19
13:00
1. kolo
Pablo Carreno-Busta  
Denis Shapovalov  
23.10.19
13:00
1. kolo
Dennis Novak [WC]  
Gael Monfils [4]  
23.10.19
13:00
1. kolo
Andrey Rublev  
Felix Auger Aliassime [6]  
muži dvojhra tvrdý I. Germany Hamburg Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
10:00
2. kolo
Ruben Bemelmans  
Elias Ymer [2]  
23.10.19
10:00
2. kolo
Nikola Milojevic [11]  
Tobias Kamke  
muži dvojhra tvrdý China Liuzhou Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
04:00
2. kolo
Denis Istomin [9]  
Makoto Ochi  
23.10.19
04:00
2. kolo
Denis Yevseyev  
Steven Diez [5]  
23.10.19
04:00
2. kolo
Frederico Ferreira Silva [12]  
Rio Noguchi  
23.10.19
04:00
2. kolo
Yunseong Chung  
Alejandro Davidovich Fokina [2]  
23.10.19
04:00
2. kolo
Yuta Shimizu  
Mohamed Safwat [10]  
muži dvojhra tvrdý Qatar M15 Doha sety 1 2 3 4 5
23.10.19
09:00
1. kolo
Gustav Hansson  
Ricardo Rodriguez-Pace [3]  
23.10.19
09:00
1. kolo
Jean Thirouin [7]  
Sandro Kopp  
23.10.19
09:00
1. kolo
Antoine Bellier [6]  
Adrian Obert  
23.10.19
09:00
1. kolo
Valentin Guenther  
Peter Goldsteiner  
23.10.19
09:00
1. kolo
Kasidit Samrej [JR]  
Mick Veldheer [5]  
muži dvojhra tvrdý USA M25 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
23.10.19
17:00
1. kolo
Ruan Roelofse  
Austin Rapp  
23.10.19
17:00
1. kolo
Nick Chappell  
Liam Caruana [7]  
23.10.19
17:00
1. kolo
Roberto Cid [1]  
Jack Findel-Hawkins  
23.10.19
17:00
1. kolo
Justin Butsch  
Connor Farren  
23.10.19
17:00
1. kolo
Peter Bothwell  
Michael Redlicki [2]  
23.10.19
17:00
1. kolo
Justin Roberts  
Haru Inoue  
23.10.19
17:00
1. kolo
Nicolas Mejia [3]  
Joshua Howard-Tripp [WC]  
23.10.19
17:00
1. kolo
Felix Corwin  
Aleksandar Kovacevic  
23.10.19
17:00
1. kolo
Jacob Dunbar  
Vasil Kirkov [WC]  
23.10.19
17:00
1. kolo
Alexandre Reco [WC]  
Matej Vocel  
muži dvojhra tvrdý I. Switzerland Basel sety 1 2 3 4 5
23.10.19
12:00
1. kolo
Pablo Cuevas  
Stan Wawrinka [7]  
23.10.19
12:00
1. kolo
Richard Berankis [q]  
Pablo Andujar  
23.10.19
12:00
1. kolo
David Goffin [6]  
Marin Cilic  
23.10.19
12:00
1. kolo
Laslo Djere  
Filip Krajinovic [SE]  
23.10.19
12:00
1. kolo
Frances Tiafoe  
Daniel Evans  
muži dvojhra tvrdý Australia Traralgon Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
01:00
2. kolo
Yasutaka Uchiyama [1]  
Luca Castelnuovo  
23.10.19
01:00
2. kolo
Andrew Harris [6]  
Lucas Gerch  
23.10.19
01:00
2. kolo
Bradley Mousley [PR]  
Tatsuma Ito [2]  
23.10.19
01:00
2. kolo
Dane Sweeny [WC]  
Max Purcell [9]  
muži štvorhra tvrdý I. France Brest Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
10:00
1. kolo
Roman Jebavy/Igor Zelenay [1]  
Teimuraz Gabashvili/Pavel Kotov  
23.10.19
10:00
1. kolo
Tomislav Brkic/Ante Pavic  
Elliot Benchetrit/Manuel Guinard  
23.10.19
10:00
1. kolo
Hugo Grenier/Maxime Janvier  
Benjamin Bonzi/Antoine Hoang  
23.10.19
10:00
1. kolo
Marek Gengel/Zdenek Kolar  
Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe [4]  
muži štvorhra tvrdý I. Austria Vienna sety 1 2 3 4 5
23.10.19
13:00
1. kolo
Oliver Marach/Jurgen Melzer  
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov  
23.10.19
13:00
1. kolo
Henri Kontinen/John Peers  
Mate Pavic/Bruno Soares [2]  
23.10.19
13:00
1. kolo
Marcus Daniell/Philipp Oswald [WC]  
Sander Gille/Joran Vliegen  
muži štvorhra tvrdý China Liuzhou Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
04:00
1. kolo
Sadio Doumbia/Fabien Reboul [4]  
Toshihide Matsui/Vishnu Vardhan  
23.10.19
04:00
1. kolo
Andre Goransson/Christopher Rungkat [1]  
Fajing Sun/Hao Wu [WC]  
23.10.19
04:00
1. kolo
Nicolas Barrientos/Zhe Li  
Xin Gao/Aoran Wang [WC]  
23.10.19
04:00
1. kolo
Huixin Wang/Linang Xiao [WC]  
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song [3]  
23.10.19
04:00
1. kolo
Duckhee Lee/Goncalo Oliveira  
Yan Bai/Yunseong Chung  
muži štvorhra tvrdý I. Switzerland Basel sety 1 2 3 4 5
23.10.19
12:00
1. kolo
Kevin Krawietz/Andreas Mies [3]  
Jeremy Chardy/Fabrice Martin  
23.10.19
13:00
1. kolo
Marcel Granollers/Horacio Zeballos [1]  
Richard Gasquet/Edouard Roger-Vasselin  
muži štvorhra tvrdý Australia Traralgon Challenger sety 1 2 3 4 5
23.10.19
01:00
1. kolo
Calum Puttergill/Brandon Walkin [WC]  
Ruben Gonzales/Aleksandar Vukic  
23.10.19
01:00
1. kolo
Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo  
Evan King/Marc Polmans [2]  
23.10.19
01:00
1. kolo
Alex Bolt/Matt Reid [3]  
Hiroki Moriya/Yosuke Watanuki  
23.10.19
01:00
1. kolo
Luca Castelnuovo/Harri Heliovaara  
Andrew Harris/Akira Santillan  
23.10.19
01:00
1. kolo
Jay Clarke/Jacob Grills  
Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana [4]  
23.10.19
01:00
1. kolo
Thomas Fancutt/Bradley Mousley [PR]  
Maverick Banes/Harry Bourchier  
<