Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra tvrdý I. USA Columbus Challenger sety 1 2 3 4 5
20.09.19
štvrťfinále
Emilio Gomez 2 7 7
Enzo Couacaud 0 5 64
20.09.19
štvrťfinále
Roberto Quiroz 2 7 7
Mikael Torpegaard 0 65 64
20.09.19
štvrťfinále
Peter Polansky 2 6 0 7
Thai Kwiatkowski 1 4 6 67
20.09.19
štvrťfinále
Jeff Wolf 2 4 6 6
Gabriel Petit 1 6 4 1
muži dvojhra tvrdý I. United Kingdom Glasgow Challenger sety 1 2 3 4 5
20.09.19
štvrťfinále
Alexandre Muller 2 3 7 6
Nicola Kuhn 1 6 5 4
20.09.19
štvrťfinále
Jurij Rodionov 2 6 6
Roberto Marcora 0 2 2
20.09.19
štvrťfinále
Ramkumar Ramanathan 2 7 7
Daniel Masur 0 5 64
20.09.19
štvrťfinále
Emil Ruusuvuori 2 6 6
Tobias Kamke 0 2 1
muži dvojhra antuka Argentina M15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
20.09.19
štvrťfinále
Maximiliano Estevez 2 6 7
Facundo Juarez 0 2 69
20.09.19
štvrťfinále
Gonzalo Villanueva 2 7 6
Facundo Diaz Acosta 0 5 1
20.09.19
štvrťfinále
Genaro Alberto Olivieri 2 6 6
Bastian Malla 0 4 3
20.09.19
štvrťfinále
Guido Ivan Justo 2 7 7
Martin Cuevas 0 5 5
muži dvojhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
20.09.19
štvrťfinále
Jack Findel-Hawkins 2 4 7 7
Jorge Brian Panta Herreros 1 6 65 67
20.09.19
štvrťfinále
Cristian Rodriguez 2 6 7
Tyler Mercier 0 3 5
20.09.19
štvrťfinále
Adam El Mihdawy 2 6 6
Alejandro Mendoza 0 0 0
20.09.19
štvrťfinále
Peter Bertran 2 6 6
Taha Baadi 0 3 2
muži dvojhra tvrdý USA M15 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
20.09.19
štvrťfinále
Nick Chappell 2 6 6
Trent Bryde 0 2 2
20.09.19
štvrťfinále
Carl Soderlund 2 6 6
Murkel Alejandro Dellien Velasco 0 3 1
20.09.19
štvrťfinále
Rinky Hijikata 2 6 6
Ivailo Keremedchiev 0 2 2
20.09.19
štvrťfinále
Takuto Niki 2 7 3 6
Oscar Mesquida Berg 1 65 6 4
muži dvojhra tvrdý USA M25 Houston sety 1 2 3 4 5
20.09.19
2. kolo
Alexander Sarkissian 1 5 6 2
Sam Riffice skreč 0 7 2 0
20.09.19
2. kolo
Ronald Hohmann 2 6 3 6
Axel Geller 1 2 6 3
20.09.19
2. kolo
Dragos Constantin Ignat 2 6 4 6
Andrew Watson 1 2 6 1
20.09.19
2. kolo
Liam Caruana 2 6 6
Tadeas Paroulek 0 1 1
20.09.19
2. kolo
Oliver Crawford 2 3 7 7
Ricardo Rodriguez-Pace 1 6 62 66
20.09.19
2. kolo
Austin Rapp 2 7 7
Connor Farren 0 5 62
20.09.19
2. kolo
Lukas Greif 2 6 6
Harrison Adams 0 3 3
20.09.19
2. kolo
Hugo Gaston 2 6 7
Alex Rybakov 0 3 64
muži dvojhra tvrdý I. France Metz sety 1 2 3 4 5
20.09.19
štvrťfinále
Aljaz Bedene 2 6 7
Pablo Carreno-Busta 0 4 5
20.09.19
štvrťfinále
Benoit Paire 2 7 6
Gregoire Barrere 0 64 4
20.09.19
štvrťfinále
Lucas Pouille 2 4 7 6
Filip Krajinovic 1 6 5 2
20.09.19
štvrťfinále
Jo-Wilfried Tsonga 1 5 6 4
Nikoloz Basilashvili skreč 0 7 3 1
muži dvojhra antuka Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
20.09.19
štvrťfinále
Jelle Sels 2 6 6
Vaclav Safranek 0 2 2
20.09.19
štvrťfinále
Christopher O'Connell 2 7 6
Vit Kopriva 0 5 3
20.09.19
štvrťfinále
Danilo Petrovic 2 6 7
Laurent Lokoli 0 4 63
20.09.19
štvrťfinále
Alex Molcan 2 6 6 6
Blaz Rola 1 4 74 4
muži dvojhra tvrdý I. Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
20.09.19
štvrťfinále
Borna Coric 2 3 7 6
Casper Ruud 1 6 5 3
20.09.19
štvrťfinále
Joao Sousa 2 7 6
Mikhail Kukushkin 0 68 2
20.09.19
štvrťfinále
Egor Gerasimov 2 7 7
Matteo Berrettini 0 65 63
20.09.19
štvrťfinále
Daniil Medvedev 2 6 7
Andrey Rublev 0 4 5
muži štvorhra tvrdý I. USA Columbus Challenger sety 1 2 3 4 5
20.09.19
semifinále
Martin Redlicki/Jack Withrow 2 0 7 10
Alex Lawson/Donald Young 1 6 63 3
20.09.19
semifinále
Nathan Pasha/Max Jacob Schnur 2 3 6 10
Enzo Couacaud/Treat Conrad Huey 1 6 3 5
muži štvorhra tvrdý I. United Kingdom Glasgow Challenger sety 1 2 3 4 5
20.09.19
štvrťfinále
Jamie Murray/John-Patrick Smith 2 6 6
Altug Celikbilek/Cem Ilkel 0 3 4
20.09.19
štvrťfinále
Ruben Bemelmans/Daniel Masur 1 w/o
Nicola Kuhn/Jurij Rodionov 0
muži štvorhra tvrdý I. France Metz sety 1 2 3 4 5
20.09.19
semifinále
Robert Lindstedt/Jan-Lennard Struff 2 6 7
Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi 0 4 62
muži štvorhra antuka Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
20.09.19
semifinále
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 6 6 10
Pedro Martinez Portero/Sergio Martos Gornes 1 3 72 7
20.09.19
semifinále
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 2 2 7 10
Petr Nouza/Vaclav Safranek 1 6 62 8
muži štvorhra tvrdý I. Russia St. Petersburg sety 1 2 3 4 5
20.09.19
semifinále
Matteo Berrettini/Simone Bolelli 2 7 7
Sander Gille/Joran Vliegen 0 5 5
<