Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka China Baotou Challenger sety 1 2 3 4 5
04:00
1. kolo
Hong Chung [ALT]  
Ivan Nedelko  
04:00
1. kolo
Jacob Grills  
Di Wu  
04:00
1. kolo
Jumpei Yamasaki  
Evan Zhu  
04:00
1. kolo
Chun Hsin Tseng [17]  
Chuhan Wang [WC]  
05:00
1. kolo
Huixin Wang [WC]  
Arjun Kadhe  
05:00
1. kolo
Hanyi Liu [WC]  
Fajing Sun  
06:00
1. kolo
Lucas Catarina  
Maxime Hamou  
06:00
1. kolo
Jie Cui  
Sidharth Rawat  
07:00
1. kolo
Chukang Wang [WC]  
Zhizhen Zhang  
08:00
1. kolo
Min-Kyu Song  
Luke Saville  
muži dvojhra antuka Italy Como Challenger sety 1 2 3 4 5
10:00
kvalifik.
Gonzalo Escobar  
Fabien Reboul  
10:00
kvalifik.
Khumoun Sultanov  
Riccardo Balzerani  
11:00
1. kolo
Riccardo Bonadio [ALT]  
Alexandre Muller  
11:00
1. kolo
Federico Iannaccone [WC]  
Raul Brancaccio  
11:30
1. kolo
Peter Torebko  
Facundo Mena  
12:00
1. kolo
Francesco Forti [WC]  
Andrea Pellegrino  
12:30
1. kolo
Marcelo Tomas Barrios Vera  
Jan Choinski  
12:30
1. kolo
Alex Molcan  
Sandro Ehrat  
13:30
1. kolo
Jelle Sels  
Julian Lenz  
13:30
1. kolo
Marc-Andrea Huesler  
Johan Sebastien Tatlot  
15:30
1. kolo
Gianluigi Quinzi  
Markus Eriksson  
16:00
1. kolo
Francisco Cerundolo  
Daniel Altmaier [PR]  
18:00
1. kolo
Julian Ocleppo [WC]  
Lorenzo Musetti [WC]  
muži dvojhra tvrdý Spain Mallorca Challenger sety 1 2 3 4 5
11:00
1. kolo
Harri Heliovaara [ALT]  
Thiago Seyboth Wild  
11:00
1. kolo
Gerard Granollers [ALT]  
Blaz Kavcic  
11:00
1. kolo
Aaron Cohen [WC]  
Danilo Petrovic  
12:20
1. kolo
Roman Safiullin  
Pedro Vives Marcos [WC]  
12:20
1. kolo
Tim Van Rijthoven [ALT]  
Gleb Sakharov  
12:20
1. kolo
Felipe Meligeni Rodrigues Alves [ALT]  
Illya Marchenko [ALT]  
13:50
1. kolo
Jeremy Jahn  
Botic Van De Zandschulp  
13:50
1. kolo
Carlos Gimeno Valero [WC]  
Uladzimir Ignatik  
15:20
1. kolo
Frederico Gil  
Matteo Viola  
15:20
1. kolo
Jurij Rodionov  
Carlos Alcaraz Garfia [WC]  
muži dvojhra tvrdý USA New York sety 1 2 3 4 5
17:00
1. kolo
Tomas Berdych  
Jenson Brooksby [q]  
17:00
1. kolo
Steve Darcis  
Dusan Lajovic [27]  
17:00
1. kolo
Marco Trungelliti [q]  
Kei Nishikori [7]  
17:00
1. kolo
Denis Kudla  
Janko Tipsarevic  
17:00
1. kolo
Marton Fucsovics  
Nikoloz Basilashvili [17]  
17:00
1. kolo
Thiago Moura Monteiro  
Bradley Klahn  
17:00
1. kolo
Christian Garin [31]  
Christopher Eubanks [WC]  
19:00
1. kolo
Fabio Fognini [11]  
Reilly Opelka  
19:00
1. kolo
Adrian Mannarino  
Daniel Evans  
19:00
1. kolo
Prajnesh Gunneswaran  
Daniil Medvedev [5]  
19:00
1. kolo
Pierre-Hugues Herbert  
Alex De Minaur  
19:00
1. kolo
Soon-Woo Kwon [q]  
Hugo Dellien  
20:00
1. kolo
Novak Djokovic [1]  
Roberto Carballes Baena  
20:30
1. kolo
Guido Pella [19]  
Pablo Carreno-Busta  
20:30
1. kolo
Richard Berankis  
Jiri Vesely [q]  
20:30
1. kolo
Yoshihito Nishioka  
Marcos Giron [WC]  
20:30
1. kolo
Hubert Hurkacz  
Jeremy Chardy  
20:30
1. kolo
Nicolas Jarry  
Milos Raonic [21]  
20:30
1. kolo
Elliot Benchetrit [q]  
Damir Dzumhur  
21:00
1. kolo
Philipp Kohlschreiber  
Lucas Pouille [25]  
21:00
1. kolo
Andreas Seppi  
Grigor Dimitrov  
21:00
1. kolo
Sam Querrey  
Juan Ignacio Londero  
21:00
1. kolo
Gregoire Barrere [q]  
Cameron Norrie  
21:00
1. kolo
Laslo Djere  
Miomir Kecmanovic  
21:00
1. kolo
Borna Coric [12]  
Evgeny Donskoy [q]  
21:00
1. kolo
Dominik Koepfer [q]  
Jaume Antoni Munar Clar  
21:00
1. kolo
Corentin Moutet  
David Goffin [15]  
21:00
1. kolo
Zachary Svajda [WC]  
Paolo Lorenzi [LL]  
21:30
1. kolo
Jack Sock [WC]  
Pablo Cuevas  
23:00
1. kolo
Taylor Harry Fritz [26]  
Feliciano Lopez  
muži štvorhra antuka China Baotou Challenger sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Jacob Grills/Aleksandar Vukic  
Luca Castelnuovo/Baptiste Crepatte  
00:00
1. kolo
John-Paul Fruttero/Arjun Kadhe [3]  
Teimuraz Gabashvili/Sasi Kumar Mukund  
00:00
1. kolo
Ivan Nedelko/Kento Takeuchi  
Hanyi Liu/Chukang Wang [WC]  
00:00
1. kolo
YiXin Gao/Huixin Wang [WC]  
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song [2]  
muži štvorhra antuka Italy Como Challenger sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Fabricio Neis/Pedro Sousa  
Sergio Galdos/Andrej Martin  
00:00
1. kolo
Ante Pavic/Blaz Rola  
Andrea Arnaboldi/Federico Arnaboldi [WC]  
00:00
1. kolo
Andre Begemann/Florin Mergea  
Salvatore Caruso/Alessandro Giannessi  
00:00
1. kolo
Riccardo Balzerani/Francesco Forti [WC]  
Filippo Baldi/Stefano Travaglia  
00:00
1. kolo
Simone Bolelli/Andrea Pellegrino  
Andrea Vavassori/David Vega Hernandez [4]  
00:00
1. kolo
Marc-Andrea Huesler/Hans Podlipnik-Castillo [3]  
Facundo Bagnis/Fernando Romboli  
00:00
1. kolo
Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn [1]  
Daniel Gimeno-Traver/Stephane Robert [WC]  
00:00
1. kolo
Romain Arneodo/Julian Ocleppo  
Ariel Behar/Gonzalo Escobar [2]  
muži štvorhra tvrdý Spain Mallorca Challenger sety 1 2 3 4 5
00:00
1. kolo
Inigo Cervantes/Gerard Granollers [PR]  
Sergiy Stakhovsky/Andrei Vasilevski [2]  
00:00
1. kolo
Sander Arends/David Pel [1]  
Peter Gojowczyk/Daniel Masur  
00:00
1. kolo
Quentin Halys/Gleb Sakharov  
Uladzimir Ignatik/Roman Safiullin  
00:00
1. kolo
Harri Heliovaara/Emil Ruusuvuori  
Altug Celikbilek/Cem Ilkel [WC]  
00:00
1. kolo
Sergio Martos Gornes/Pedro Vives Marcos [WC]  
Scott Clayton/Lloyd Glasspool  
00:00
1. kolo
Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves [4]  
Adrian Menendez-Maceiras/Dudi Sela  
00:00
1. kolo
Aaron Cohen/Imran Sibille [WC]  
Lucas Miedler/Danilo Petrovic  
00:00
1. kolo
Alejandro Davidovich Fokina/Enrique Lopez-Perez  
Karol Drzewiecki/Szymon Walkow [3]  
<