Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Zdenek Kolar [9]  
Blaz Rola [3]  
19.07.19
10:00
štvrťfinále
Daniel Masur [11]  
Kimmer Coppejans [2]  
19.07.19
10:00
štvrťfinále
Pedro Martinez Portero [1]  
Mats Moraing [5]  
muži dvojhra tvrdý Canada Gatineau Challenger sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:30
3. kolo
Alexis Galarneau [WC]  
Duckhee Lee [16]  
muži dvojhra tráva USA Newport sety 1 2 3 4 5
19.07.19
17:00
štvrťfinále
John Isner [1WC]  
Matthew Ebden  
19.07.19
17:00
štvrťfinále
Ugo Humbert [4]  
Ilya Ivashka  
muži dvojhra antuka Austria M15 Kramsach sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Bart Van Den Berg  
David Pichler [2]  
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Sebastian Prechtel  
Edoardo Lavagno [q]  
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Mick Veldheer  
Sandro Kopp [WC]  
muži dvojhra antuka Slovakia M15 Piestany sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Martins Podzus [6]  
Fabian Marozsan  
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Lukas Klein [1]  
Petr Nouza [8]  
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Vit Kopriva [3]  
Marko Miladinovic [7]  
muži dvojhra antuka Tunisia M15 Tabarka sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Simone Roncalli [3]  
Nicolas Alberto Arreche [5]  
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Enrico Dalla Valle [1WC]  
Duje Ajdukovic [8]  
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Alexander Weis [7]  
Sebastian Baez [2]  
muži dvojhra antuka Morocco M15 Tanger sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Jose Fco. Vidal Azorin [5]  
Kristian Lozan [4]  
muži dvojhra antuka Georgia M15 Telavi sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Saida'Lo Saidkarimov [3]  
Yan Bondarevskiy [8]  
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Alexey Zakharov [5]  
Djurabeck Karimov  
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Eric Vanshelboim [7]  
Yan Sabanin  
19.07.19
08:00
štvrťfinále
David Poljak [1]  
George Tsivadze  
muži dvojhra antuka France M15 Uriage sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Ivan Davydov  
Alexis Gautier  
muži dvojhra tvrdý Taipei (CHN) M25 Taipei sety 1 2 3 4 5
19.07.19
04:00
štvrťfinále
Yan Bai [1]  
Sora Fukuda  
19.07.19
04:00
štvrťfinále
Jesse Delaney [q]  
Cheng-Yu Yu  
19.07.19
04:00
štvrťfinále
Yu Hsiou Hsu  
Shao-Fan Liu [q]  
19.07.19
04:00
štvrťfinále
Taisei Ichikawa [q]  
Rio Noguchi [7]  
muži dvojhra antuka Germany M25+H Kassel sety 1 2 3 4 5
19.07.19
00:00
štvrťfinále
Sadio Doumbia [1]  
Valentin Guenther [q]  
19.07.19
10:00
štvrťfinále
Lucas Gerch [7]  
Matej Vocel  
19.07.19
10:00
štvrťfinále
Louis Wessels [6]  
Chun Hsin Tseng [2]  
muži dvojhra tvrdý Kazakhstan Nur Sultan Challenger sety 1 2 3 4 5
19.07.19
07:00
štvrťfinále
Matteo Viola [10]  
Sebastian Korda  
19.07.19
08:00
štvrťfinále
Yunseong Chung [8]  
Aleksandar Vukic [14]  
19.07.19
09:00
štvrťfinále
Egor Gerasimov [4]  
Khumoun Sultanov  
19.07.19
10:00
štvrťfinále
Evgeny Donskoy [1]  
Gastao Elias  
muži dvojhra antuka Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
19.07.19
16:00
štvrťfinále
Stefano Travaglia  
Attila Balazs [q]  
19.07.19
16:00
štvrťfinále
Laslo Djere [3]  
Leonardo Mayer [8]  
muži dvojhra antuka Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
19.07.19
11:00
štvrťfinále
Jeremy Chardy  
Nicolas Jarry [5]  
19.07.19
11:00
štvrťfinále
Federico Delbonis  
Joao Sousa [8]  
19.07.19
11:00
štvrťfinále
Roberto Carballes Baena  
Albert Ramos-Vinolas  
muži štvorhra antuka Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
19.07.19
10:00
štvrťfinále
Jesper De Jong/Ryan Nijboer [WC]  
Uladzimir Ignatik/Blaz Rola  
<