Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Holland Amersfoort Challenger sety 1 2 3 4 5
16:00
2. kolo
Dimitar Kuzmanov Dimitar Kuzmanov podáva 1 3 6 1 40
Kimmer Coppejans [2] 1 6 1 5 A
muži dvojhra tvrdý Canada Gatineau Challenger sety 1 2 3 4 5
16:00
2. kolo
Ernesto Escobedo Ernesto Escobedo podáva 1 4 6 5 40
Duckhee Lee [16] 1 6 4 5 30
16:00
2. kolo
Jeff Wolf 1 3 6 5 0
Marc Polmans [11] Marc Polmans podáva 1 6 4 4 0
muži dvojhra tráva USA Newport sety 1 2 3 4 5
17:00
1. kolo
Alexander Bublik [7] 1 6 2 2 15
Alex Bolt [q] Alex Bolt podáva 1 4 6 2 0
17:00
1. kolo
Denis Kudla Denis Kudla podáva 1 6 4 40
Bradley Klahn [8] 0 4 3 A
17:00
1. kolo
Matthew Ebden 1 6 2 2 30
Brayden Schnur Brayden Schnur podáva 1 1 6 2 0
muži dvojhra tvrdý Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
16:20
1. kolo
Jean Thirouin Jean Thirouin podáva 0 0 30
Maximiliano Estevez [4] 0 0 15
17:00
1. kolo
Rikhardt Bierman [WC] Rikhardt Bierman podáva 0 4 30
Mikal Statham 0 5 40
muži dvojhra tvrdý Portugal M15 Castelo Branco sety 1 2 3 4 5
14:10
1. kolo
Luis Faria 0 6 6 5
Marat Deviatiarov [PR] Marat Deviatiarov podáva 1 75 6 2
17:20
1. kolo
Alexis Canter 0 2 0
Andrej Glvac [PR] Andrej Glvac podáva 0 2 0
17:10
1. kolo
Pavel Shumeiko [JR] Pavel Shumeiko podáva 0 3 3 0
Francisco Dias [WC] 1 6 3 0
muži dvojhra antuka Italy M15 Gubbio sety 1 2 3 4 5
17:50
1. kolo
Luca Prevosto 0 2 40
Facundo Diaz Acosta [4] Facundo Diaz Acosta podáva 0 1 40
muži dvojhra antuka Austria M15 Kramsach sety 1 2 3 4 5
15:00
1. kolo
Sandro Kopp [WC] Sandro Kopp podáva 0 4 3 30
Alessandro Petrone [3] 1 6 1 15
muži dvojhra antuka Spain M25 Gandia sety 1 2 3 4 5
16:10
1. kolo
Hugo Gaston [1] 0 2 0
Dante Gennaro 0 1 0
16:00
1. kolo
Albert Alcaraz Ivorra 1 6 5 1 0
Albert Roglan Albert Roglan podáva 1 3 7 1 15
16:00
1. kolo
Cayetano March [IR] 0 4 6 3
Alejandro Garcia [WC] Alejandro Garcia podáva 1 6 6 6
muži dvojhra tvrdý USA M25 Iowa City sety 1 2 3 4 5
18:00
kvalifik.
Alexander Brown Alexander Brown podáva 1 6 1 0
Ian Chadwell 0 4 2 0
18:00
kvalifik.
Alexander Lebedev Alexander Lebedev podáva 1 6 2 0
Alexandre Rotsaert 0 4 3 0
18:00
kvalifik.
Aron Hiltzik 0 3 3 15
Gianni Ross Gianni Ross podáva 1 6 2 0
18:00
kvalifik.
Joshua Peck 0 4 1 0
Vuk Budic Vuk Budic podáva 1 6 0 0
muži dvojhra antuka Peru M25 Lima sety 1 2 3 4 5
14:10
kvalifik.
Anatoliy Petrenko 1 4 7 0 8
Gaston Erhardt Gaston Erhardt podáva 1 6 5 0 9
18:30
kvalifik.
Agustin Maria Gascia Agustin Maria Gascia podáva 0 2 0
Alberto Odiseo Alvarado Berrospi 0 3 0
18:30
kvalifik.
Facundo Arias Bisso 0 5 0
Charles Force Charles Force podáva 0 4 0
muži dvojhra antuka Germany M25+H Kassel sety 1 2 3 4 5
17:30
1. kolo
Niklas Schell [WC] 0 0 0
Chun Hsin Tseng [2] 0 4 0
muži dvojhra antuka Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
16:00
1. kolo
Martin Klizan [7] Martin Klizan podáva 1 6 3 5 30
Facundo Bagnis 1 4 6 3 40
16:00
1. kolo
Peter Torebko [q] Peter Torebko podáva 1 7 4 2 0
Paolo Lorenzi 1 5 6 1 0
muži štvorhra antuka Croatia Umag sety 1 2 3 4 5
18:00
1. kolo
Ariel Behar/Nathaniel Lammons Ariel Behar/Nathaniel Lammons podáva 0 5 30
Nikola Cacic/Dusan Lajovic 0 5 0
muži dvojhra antuka Italy San Benedetto Challenger sety 1 2 3 4 5
16:30
2. kolo
Santiago Giraldo [11] Santiago Giraldo podáva 2 6 6
Juan Pablo Varillas 0 4 2
17:00
2. kolo
Andrej Martin [1] Andrej Martin podáva 1 6 3 0
Jeroen Vanneste [ITF] 0 2 2 0
muži štvorhra antuka Italy San Benedetto Challenger sety 1 2 3 4 5
15.07.19
18:10
1. kolo
Daniel Elahi Galan/Santiago Giraldo Daniel Elahi Galan/Santiago Giraldo podáva 0 0 0
Matias Franco Descotte/Tung-Lin Wu 0 0 0
muži dvojhra antuka Sweden Bastad sety 1 2 3 4 5
17:00
1. kolo
Federico Delbonis 1 7 3 3 40
Bernabe Zapata Miralles [q] Bernabe Zapata Miralles podáva 1 5 6 2 30
17:30
1. kolo
Jozef Kovalik [PR] 0 4 0
Joao Sousa [8] Joao Sousa podáva 0 3 30
muži dvojhra antuka Italy M15 Gubbio sety 1 2 3 4 5
12:30
kvalifik.
prerušené
Maurizio Speziali Maurizio Speziali podáva 1 6 6 0 0
Alessandro Procopio 1 4 73 0 0
<