Argentina Argentina F14 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
16:30
semifinále
Tomas Lipovsek Puches [1]
Juan Pablo Ficovich
18:00
semifinále
Juan Pablo Paz [3]
Ryusei Makiguchi [6]
Austria Austria F8 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
11:00
štvrťfinále
Riccardo Bellotti [4]
Young Seok Kim
13:00
štvrťfinále
Dennis Novak [1]
Christian Trubrig
14:00
štvrťfinále
Filip Brtnicky [q]
Michal Konecny [2]
15:00
štvrťfinále
Patrick Ofner [5]
Mario Haider-Maurer
Belarus Belarus F2 / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
10:00
semifinále
Yaraslau Shyla
Dzmitry Zhyrmont
10:00
semifinále
Artur Dubinski [WC]
Dane Propoggia [5]
Belgium Belgium F12 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
15:30
semifinále
Jan Choinski [SE]
Omar Salman [WC]
17:30
semifinále
Germain Gigounon [1WC]
Julien Cagnina [4]
Brazil Brazil F8 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
20:30
semifinále
Jorge Aguilar [8]
Bruno Sant'Anna [5]
20:30
semifinále
Andre Miele
Pedro Sakamoto [7]
Canada Canada F8 / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
00:10
2. kolo
Liam Broady [4]
Kevin Kylar [WC]
16:00
2. kolo
Frederik Nielsen
Mitchell Krueger [8]
16:00
2. kolo
Philip Bester
Greg Jones
16:00
2. kolo
Luke Bambridge
Marcus Daniell
Colombia Colombia F3 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
17:00
semifinále
Marcelo Arevalo [7]
Facundo Mena [8Q]
18:20
semifinále
Carlos Salamanca [4]
Juan-Carlos Spir [6]
Croatia Croatia F14 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
13:20
semifinále
Mike Urbanija [4]
Enzo Couacaud [2]
14:40
semifinále
Franjo Raspudic
Peter Heller [7]
Ecuador Ecuador F3 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
18:00
semifinále
Federico Zeballos
Gonzalo Escobar [4]
19:30
semifinále
Rodrigo Banzer [q]
Jean-Yves Aubone [5]
Finland Finland F3 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
10:00
štvrťfinále
Juho Paukku [q]
Maxime Tabatruong
10:00
štvrťfinále
Micke Kontinen [1]
Jeremy Jahn [8]
11:30
štvrťfinále
Bowen Ouyang
Peter Goldsteiner
11:30
štvrťfinále
Alexander Vasilenko [6]
Romain Arneodo [2]
Gabon Gabon F1 / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
12:00
semifinále
Jeevan Nedunchezhiyan [1]
Arthur Surreaux [4]
12:00
semifinále
Ruan Roelofse [3]
Sam Barry [2]
Germany Germany F13 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
12:30
štvrťfinále
Florian Fallert [8]
Moritz Baumann [4]
14:30
štvrťfinále
Kevin Krawietz [6]
Nils Langer [2]
15:00
štvrťfinále
Sandro Ehrat [3]
Maximilian Marterer [5]
17:00
štvrťfinále
Bastian Trinker [1]
Evgeny Korolev [7WC]
Italy Italy F28 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
15:00
semifinále
Tomislav Brkic
Walter Trusendi
16:20
semifinále
Tristan Lamasine [4]
Francesco Picco
Mexico Mexico F9 / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
00:00
štvrťfinále
Luis Patino [8]
Christopher Diaz-Figueroa [2]
00:00
štvrťfinále
Mico Santiago
Daniel Garza [4]
00:00
štvrťfinále
Evan Song [3]
Miguel Gallardo-Valles [6WC]
23:00
štvrťfinále
Tigre Hank [1]
Ben Mclachlan
Holland Netherlands F5 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
11:00
štvrťfinále
Alexander Lazov [8]
Julien Obry [4]
12:20
štvrťfinále
Niels Lootsma
Robert Constantinovici [WC]
13:40
štvrťfinále
Constant Lestienne [5]
Alban Meuffels
14:00
štvrťfinále
Arthur De Greef [1]
Simone Vagnozzi [6]
Poland Poland F5 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
13:00
štvrťfinále
Michal Schmid [6]
Adrian Sikora [2]
13:00
štvrťfinále
Piotr Gadomski [7]
Piotr Lomacki
14:30
štvrťfinále
Hubert Hurkacz [WC]
Blazej Koniusz
16:00
štvrťfinále
Viktor Kostin [q]
Grzegorz Panfil [5]
Romania Romania F2 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
09:00
štvrťfinále
Jan Satral [8]
Andrei Ciumac
10:30
štvrťfinále
Stefano Napolitano [3]
Pietro Rondoni [7]
10:40
štvrťfinále
Frederico Ferreira Silva [1]
Dragos Dima
Russia Russia F8 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
08:00
semifinále
Philipp Davydenko [4]
Evgeny Karlovskiy [7]
08:00
semifinále
Victor Baluda [5]
Vladimir Ivanov [3]
Serbia Serbia F10 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
10:00
štvrťfinále
Miljan Zekic [8Q]
Marko Tepavac [4]
10:00
štvrťfinále
Miljan Zekic [8Q]
Marko Tepavac [4]
10:00
štvrťfinále
Gleb Sakharov [3]
Danilo Petrovic [7]
10:00
štvrťfinále
Gleb Sakharov [3]
Danilo Petrovic [7]
11:30
štvrťfinále
Antun Pehar [LL]
Tim Nekic
11:30
štvrťfinále
Antun Pehar [LL]
Tim Nekic
13:00
štvrťfinále
Ivan Bjelica
Marko Djokovic [WC]
13:00
štvrťfinále
Ivan Bjelica
Marko Djokovic [WC]
Spain Spain F23 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
16:00
semifinále
Mateo Nicolas Martinez [5]
Oriol Roca Batalla [2]
16:00
semifinále
Eduard Esteve Lobato [8]
Juan-Samuel Arauzo-Martinez [3]
Switzerland Switzerland F4 / muži dvojhra / antuka sety 1 2 3 4 5
14:00
semifinále
Andrea Basso [7]
Adrien Bossel [2]
16:00
semifinále
Johan Nikles [WC]
Elie Rousset
Turkey Turkey F28 / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
14:00
štvrťfinále
Yannick Jankovits [3]
Alexios Halebian
14:00
štvrťfinále
Fedor Chervyakov
Cem Ilkel [5]
14:00
štvrťfinále
Marat Deviatiarov [7]
Baris Erguden [4]
15:00
štvrťfinále
Matija Pecotic [8]
Dimitar Kuzmanov [2]
USA New York / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
17:00
kvalifik.
Oscar Hernandez
Niels Desein
17:00
kvalifik.
Illya Marchenko
Di Wu
17:00
kvalifik.
Peter Polansky
Taro Daniel
17:00
kvalifik.
Peter Gojowczyk
Aljaz Bedene
17:00
kvalifik.
Facundo Bagnis
Ernesto Escobedo
19:00
kvalifik.
Jimmy Wang
Borna Coric
19:00
kvalifik.
Marco Chiudinelli
Hiroki Moriya
19:00
kvalifik.
Steve Darcis
Emilio Gomez
19:00
kvalifik.
Yuichi Sugita
Matthias Bachinger
19:00
kvalifik.
Ze Zhang
James Mcgee
19:00
kvalifik.
Filip Krajinovic
Juan Ignacio Londero
21:00
kvalifik.
James Ward
Radu Albot
21:00
kvalifik.
Tatsuma Ito
Michal Przysiezny
21:00
kvalifik.
Richard Berankis
Alexander Kudryavtsev
21:00
kvalifik.
Yoshihito Nishioka
Marsel Ilhan
23:00
kvalifik.
Andreas Beck
Rajeev Ram
USA Winston-Salem / muži dvojhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
21:00
semifinále
Lukas Rosol [7]
Yen-Hsun Lu [9]
USA Winston-Salem / muži štvorhra / tvrdý sety 1 2 3 4 5
18:00
semifinále
Florin Mergea/Joao Sousa [ALT]
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah