Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra koberec Italy Andria Challenger sety 1 2 3 4 5
00:00
kvalifik.
Constant Lestienne  
Giorgio Ricca  
00:00
kvalifik.
Christopher Heyman  
Denis Matsukevitch  
14:00
kvalifik.
Andrea Vavassori  
Riccardo Maiga  
15:30
kvalifik.
Gianluca Di Nicola  
Andrea Guerrieri  
muži dvojhra tvrdý India Bangalore Challenger sety 1 2 3 4 5
07:30
kvalifik.
N. Vijay Sundar Prashanth  
Shalva Dzhanashia  
07:30
kvalifik.
Antoine Escoffier  
Borna Gojo  
08:50
kvalifik.
Sidharth Rawat  
Timur Khabibulin  
muži dvojhra tvrdý I. Czech Republic Czech Republic F10 sety 1 2 3 4 5
13:00
finále
Marek Jaloviec [1]  
Marvin Moeller [JE]  
muži dvojhra tvrdý Egypt Egypt F34 (Sharm sety 1 2 3 4 5
14:30
finále
Cem Ilkel [1]  
Roman Safiullin  
muži dvojhra tvrdý Greece Greece F9 (Heraklion) sety 1 2 3 4 5
10:30
finále
Carlos Gomez-Herrera [1]  
Jakob Sude  
muži dvojhra tvrdý Thailand Hua Hin Challenger sety 1 2 3 4 5
05:00
2. kolo kval.
Hiroki Moriya  
Ryota Tanuma  
05:00
2. kolo kval.
Jack Withrow  
Cheong-Eui Kim  
05:00
2. kolo kval.
Pol Wattanakul  
Yunseong Chung  
05:00
2. kolo kval.
Marinko Matosevic  
Vadym Ursu  
06:20
2. kolo kval.
Philipp Davydenko  
Tobias Simon  
06:20
2. kolo kval.
Alexander Babanine  
Edward Bourchier  
06:20
2. kolo kval.
Vasko Mladenov  
Colin Sinclair  
06:30
2. kolo kval.
Stephane Robert  
Lukas Ollert  
muži dvojhra tvrdý Kuwait Kuwait F3 (Meshref) sety 1 2 3 4 5
12:30
finále
Baptiste Crepatte [3]  
Maximilian Neuchrist [2]  
muži dvojhra tvrdý Mexico Mexico F5 (Campeche) sety 1 2 3 4 5
01:00
semifinále
Jorge Brian Panta Herreros  
Manuel Sanchez [5]  
muži dvojhra antuka Brazil Rio De Janeiro sety 1 2 3 4 5
00:00
kvalifik.
Fernando Romboli  
Romain Arneodo  
00:00
kvalifik.
Peter Nagy  
Fabricio Neis  
14:00
kvalifik.
Roberto Carballes Baena  
Camilo Ugo Carabelli  
15:30
kvalifik.
Andre Ghem  
Fabiano De Paula  
muži dvojhra koberec Japan Toyota Challenger sety 1 2 3 4 5
05:00
finále
Calvin Hemery [7]  
Matthew Ebden [2]  
muži dvojhra antuka Tunisia Tunisia F35 (Hammamet) sety 1 2 3 4 5
09:30
semifinále
Marc Giner [4]  
Nikola Cacic  
09:30
semifinále
Nino Serdarusic [1]  
Carlos Boluda-Purkiss [3]  
muži dvojhra antuka Turkey Turkey F43 (Antalya) sety 1 2 3 4 5
08:40
finále
Riccardo Bonadio [5]  
Laurent Rochette [q]  
muži dvojhra tvrdý Vietnam Vietnam F2 (Thu sety 1 2 3 4 5
04:00
finále
Jonathan Gray  
Nam Hoang Ly [6]  
muži štvorhra koberec Italy Brescia Challenger sety 1 2 3 4 5
15:00
finále
Sander Arends/Sander Gille [1]  
Luca Margaroli/Tristan-Samuel Weissborn [2]  
muži štvorhra tvrdý I. United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
16:30
finále
Henri Kontinen/John Peers  
Lukasz Kubot/Marcelo Melo  
<