ZÁPAS
26.09.17 | 1. kolo | Zhe Li | Scott Puodziunas | 6-3, 6-4 | Australia F5 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Zhe Li | Scott Puodziunas | |
1. podanie % | 29/52 (56%) | 46/73 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/29 (86%) | 28/46 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/23 (61%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/73 (44%) | 13/52 (25%) |
Vyhrané body celkom | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 3 | 5 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Zhe Li vs. Scott Puodziunas - Vzájomné zápasy
26.09.17 | 1. kolo | Zhe Li | Scott Puodziunas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Australia F5 | tvrdý |
Zhe Li form & Scott Puodziunas form
Zhe Li - posledné zápasy
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
25.08.23 semifinále | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.23 štvrťfinále | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
09.07.23 finále | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - skreč | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - skreč | detail zápasu |
Scott Puodziunas - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Edward Winter | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Edward Winter | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Jayden Court | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Chen Dong | 6-74, 7-63, 5-10 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 5-7, - Scott Puodziunas - skreč | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 7-66, 10-11 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Casey Hoole | 6-3, 5-4 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-5 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-72, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Rio Noguchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.20 2. kolo | vs. Luke Saville | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. James Ibrahim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Blazo N Djurovic | 7-64, 6-73, 10-4 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Matthew Scheers | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Tai Sach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. James Ibrahim | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Ryan Laubser | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Schoolkate | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Matej Sabanov | 7-66, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Albury - tráva | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Michael Look | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.19 kvalifik. | vs. David Barclay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.19 1. kolo kval. | vs. Edward Bourchier | 7-62, 7-66 | detail zápasu |