Rusko
07.04.98, 26 rokov
07.04.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
11.10.00, 23 rokov
11.10.00, 23 rokov
Zakhar Trapeznikov vs. Tom Pisane - Vzájomné zápasy
22.04.19 | kvalifik. | Zakhar Trapeznikov | Tom Pisane | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Zakhar Trapeznikov form & Tom Pisane form
Zakhar Trapeznikov - posledné zápasy
M25 Sion - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Carlo Venturini | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ronan Jachuck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Renlong Pang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Sierre - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Ilias Zimmermann | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Benjamin Ginefri | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.22 kvalifik. | vs. Benjamin Ginefri | 4-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.22 kvalifik. | vs. Carles Hernandez | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Jay Dylan Hara Friend | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Federico Campana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Brian Campos Barrios | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-71, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |
Tom Pisane - posledné zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-76, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Aguiard | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 6-1, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Lars Johann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mao Poels | 2-6, 6-3, 14-12 | detail zápasu | |
M25 Agadir - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Benito Massacri | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Leo Doukhan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Clement Chidekh | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Vasco Leote Prata | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Simon Freund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Dian Nedev | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Manasov | 7-5, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Albert Roglan | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-2, 6-4 | detail zápasu |