Austrália
02.09.88, 35 rokov
13 063 $
02.09.88, 35 rokov
13 063 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Zach Itzstein vs. Cing-Yang Meng - Vzájomné zápasy
20.06.16 | 1. kolo kval. | Zach Itzstein | Cing-Yang Meng | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
Zach Itzstein form & Cing-Yang Meng form
Zach Itzstein - posledné zápasy
Australia F4 - tvrdý | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Blake Ellis | 6-2, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zimbabwe F3 - tvrdý | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Sajid Ur Rahman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Warren Kuhn | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Zimbabwe F2 - tvrdý | ||||
22.06.17 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.06.17 1. kolo | vs. Franco Feitt | 6-3, 5-4, Franco Feitt - skreč | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Kunal Vazirani | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Zimbabwe F1 - tvrdý | ||||
15.06.17 2. kolo | vs. Jonathan Kanar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.17 1. kolo | vs. Dhruv Sunish | 6-79, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Brandon Levendale | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Sheil Kotecha | 5-7, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
05.02.17 kvalifik. | vs. Tsung-Hua Yang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.17 2. kolo kval. | vs. Issei Okamura | 3-6, 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
04.02.17 1. kolo kval. | vs. Danut Cuc | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
28.01.17 1. kolo kval. | vs. Jacob Grills | 1-6, 7-69, 3-6 | detail zápasu | |
Indonesia F6 - tvrdý | ||||
15.12.16 2. kolo | vs. Jake Delaney | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.16 1. kolo | vs. Anthony Susanto | 6-74, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.16 kvalifik. | vs. Cheong Hwi Kim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Indonesia F5 - tvrdý | ||||
05.12.16 kvalifik. | vs. Francis Casey Alcantara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Daniel Kossek | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Chinese Taipei - tvrdý | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Shao-Fan Liu | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Michael Commings | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Wei Seem Lee | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Chinese Taipei - tvrdý | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Ti Chen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
20.06.16 kvalifik. | vs. Jumpei Yamasaki | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Jake Delaney | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Australia F2 - tráva | ||||
02.03.16 1. kolo | vs. Brendan Moore | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Cing-Yang Meng - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Leonardo Borrelli | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ties De Regt | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 7-610, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Dominic Ducariu | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Pranav Karthik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Vidunov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Fabio Nestola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 6-78, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Zhao Zhao | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Xirui Han | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Ching-Mou Yu | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Hong Kit Wong | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Nahor | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Claudio Renardi Lumanau | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Zaki | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Jesse De Jager | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-4, 6-4 | detail zápasu |