Česká republika
21.08.95, 28 rokov
10 765 $
21.08.95, 28 rokov
10 765 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
11.03.91, 33 rokov
11.03.91, 33 rokov
Yvo Panak vs. Philipp Dittmer - Vzájomné zápasy
20.03.17 | 1. kolo kval. | Yvo Panak | Philipp Dittmer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Egypt F10 | tvrdý |
18.08.14 | 1. kolo kval. | Philipp Dittmer | Yvo Panak | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Germany F13 | antuka |
Yvo Panak form & Philipp Dittmer form
Yvo Panak - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 7-65, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Heinonen | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Rob Van Den Berg | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Iannis Miletich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 7-63, 6-710 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Rik Muller | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Joris Moret | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cian Maguire | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Amaury Raynel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-63, 7-5 | detail zápasu |
Philipp Dittmer - posledné zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Volodymyr Zakharov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Karlo Kranic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 0-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. William Ma | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Hasan Ibrahim | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Michael Cech | 5-7, 1-4, - Philipp Dittmer - skreč | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Cheruiyot | 5-7, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Adan Freire Da Silva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Blokhin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Ilia Tarsunov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F39 - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Boris Fassbender | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lamberti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury De Beer | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Michael Geerts | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Edoardo Lamberti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Florentin Garstenauer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Daniil Strelchenko | 6-74, 5-7 | detail zápasu |