ZÁPAS
12.03.18 | 1. kolo | Yuuya Kibi | Ryota Tanuma | 6-2, 2-6, 7-5 | Japan F2 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yuuya Kibi | Ryota Tanuma | |
1. podanie % | 55/94 (59%) | 58/85 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/55 (56%) | 36/58 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/39 (41%) | 5/27 (19%) |
Vyhrané break-bally | 8/15 (53%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 44/85 (52%) | 47/94 (50%) |
Vyhrané body celkom | 91/179 (51%) | 88/179 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yuuya Kibi vs. Ryota Tanuma - Vzájomné zápasy
12.03.18 | 1. kolo | Yuuya Kibi | Ryota Tanuma | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | Japan F2 | tvrdý |
05.04.16 | 1. kolo | Yuuya Kibi | Ryota Tanuma | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Japan F5 | tvrdý |
09.03.16 | 1. kolo | Yuuya Kibi | Ryota Tanuma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Japan F1 | tvrdý |
Yuuya Kibi form & Ryota Tanuma form
Yuuya Kibi - posledné zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Ji Hoon Son | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 6-2, 2-0, Yaraslav Shyla - skreč | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Sabanov | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Runhao Hua | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
China F10 - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Rigele Te | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
China F9 - tvrdý | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Min-Kyu Song | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Japan F8 - koberec | ||||
14.06.18 štvrťfinále | vs. Gengo Kikuchi | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.18 2. kolo | vs. Yunosuke Tanaka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.18 1. kolo | vs. Kenta Kurita | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
Japan F6 - tvrdý | ||||
09.04.18 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-713, 1-6 | detail zápasu | |
Japan F5 - tvrdý | ||||
02.04.18 1. kolo | vs. Zhe Li | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Japan F4 - tvrdý | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Tamaki Yamao | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Japan F2 - tvrdý | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Daniel Nguyen | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Japan F1 - tvrdý | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Takuto Niki | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.18 1. kolo | vs. Kaito Uesugi | 7-67, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kyoto Challenger - koberec | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.18 kvalifik. | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Mats Moraing | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.18 kvalifik. | vs. Daniiar Duldaev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 3-6, 7-68, 2-0, Cheng-Peng Hsieh - skreč | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
31.12.17 2. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
18.11.17 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Toyota Challenger - koberec | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.17 kvalifik. | vs. Jack Withrow | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Ryota Tanuma - posledné zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |