ZÁPAS
06.06.19 | 2. kolo | Yuta Shimizu | Hong Kit Wong | 6-1, 6-3 | M25 Hong | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yuta Shimizu | Hong Kit Wong | |
1. podanie % | 28/43 (65%) | 33/50 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/28 (75%) | 20/33 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/15 (73%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 25/50 (50%) | 11/43 (26%) |
Vyhrané body celkom | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Hong Kit Wong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-1 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Hong Kit Wong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yuta Shimizu vs. Hong Kit Wong - Vzájomné zápasy
06.06.19 | 2. kolo | Yuta Shimizu | Hong Kit Wong | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M25 Hong | tvrdý |
30.05.18 | 2. kolo | Yuta Shimizu | Hong Kit Wong | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Singapore F3 | tvrdý |
Yuta Shimizu form & Hong Kit Wong form
Yuta Shimizu - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 finále | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 štvrťfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Hong Kit Wong - posledné zápasy
M15 Hinode - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hiromasa Koyama | 6-75, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kazushi Idogaki | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuta Tomida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 kvalifik. | vs. Shu Muto | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Chia-Fan Tsao | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Robert Strombachs | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Ye Cong Mo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Jin Gu | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 0-6, 1-3, - Hong Kit Wong - skreč | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Stylianos Christodoulou | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ariel Meshulam | 6-0, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Dolce | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Zelimir Rudan | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Siddharth Vishwakarma | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 6-3, 7-63 | detail zápasu |