ZÁPAS
25.07.18 | 2. kolo | Yuta Shimizu | Edward Hubner | 6-0, 6-2 | Austria F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Yuta Shimizu | Edward Hubner | |
1. podanie % | 25/49 (51%) | 28/55 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/25 (68%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/24 (46%) | 5/27 (19%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 36/55 (65%) | 21/49 (43%) |
Vyhrané body celkom | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Edward Hubner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-0 | |
Yuta Shimizu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Edward Hubner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Edward Hubner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Edward Hubner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Edward Hubner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Edward Hubner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Edward Hubner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
27.04.98, 25 rokov
27.04.98, 25 rokov
Yuta Shimizu vs. Edward Hubner - Vzájomné zápasy
02.08.18 | 1. kolo | Yuta Shimizu | Edward Hubner | 5-4, Edward Hubner - skreč | detail zápasu | Austria F5 | antuka |
25.07.18 | 2. kolo | Yuta Shimizu | Edward Hubner | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Austria F4 | antuka |
Yuta Shimizu form & Edward Hubner form
Yuta Shimizu - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 finále | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 štvrťfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Edward Hubner - posledné zápasy
M15 Warmbad - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Lucas Krainer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Maximilian Homberg | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-71, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Botond Kisantal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 1-4, - Edward Hubner - skreč | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Michel Vernier | 7-5, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-75, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Peter Fajta | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Nad | 6-4, 6-75, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.21 2. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Nicolae Frunza | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 6-1 | detail zápasu |