ZÁPAS
05.06.19 | 1. kolo | Yuta Shimizu | Ching-Mou Yu | 6-2, 6-1 | M25 Hong | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yuta Shimizu | Ching-Mou Yu | |
1. podanie % | 19/37 (51%) | 27/44 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/19 (95%) | 18/27 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/18 (56%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané body z returnu | 22/44 (50%) | 9/37 (24%) |
Vyhrané body celkom | 50/81 (62%) | 31/81 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 1 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuta Shimizu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ching-Mou Yu | |
0-0 | ||
Yuta Shimizu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Ching-Mou Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yuta Shimizu vs. Ching-Mou Yu - Vzájomné zápasy
05.06.19 | 1. kolo | Yuta Shimizu | Ching-Mou Yu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M25 Hong | tvrdý |
Yuta Shimizu form & Ching-Mou Yu form
Yuta Shimizu - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 finále | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 štvrťfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Ching-Mou Yu - posledné zápasy
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Parth Aggarwal | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Cing-Yang Meng | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Rishiraj Shekhawat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 7-5, 1-3, - Ching-Mou Yu - skreč | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | - Ching-Mou Yu - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Yamato Sueoka | 5-7, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Gunawan Trismuwantara | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Liu Hui Retallick | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Seremban - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Jie Cui | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Jose Statham | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-3, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Chiang - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Artur Soghoyan | 6-1, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 3-6, 7-5, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 6-4, 2-6, 1-3, - Ching-Mou Yu - skreč | detail zápasu |