Yuta Shimizu vs. Alexander Erler 10.08.2018

Yuta Shimizu vs. Alexander Erler 10.08.2018 - Austria F6 (Innsbruck) - porovnanie

ZÁPAS

10.08.18semifináleYuta Shimizu Alexander Erler 6-0, 6-2 Austria Austria F6 antuka

ŠTATISTIKY

Yuta ShimizuAlexander Erler
1. podanie %26/38 (68%)20/45 (44%)
Vyhrané body z 1.podania19/26 (73%)9/20 (45%)
Vyhrané body z 2.podania8/12 (67%)8/25 (32%)
Vyhrané break-bally6/7 (86%)1/1 (100%)
Vyhrané body z returnu28/45 (62%)11/38 (29%)
Vyhrané body celkom55/83 (66%)28/83 (34%)
Dvojchyby24
Esá01

ŠTATISTIKY

1
Yuta Shimizu Yuta Shimizu podáva0-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
1-0Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Yuta Shimizu Yuta Shimizu podáva2-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
3-0Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Yuta Shimizu Yuta Shimizu podáva4-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
5-0Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
6-0
2
Yuta Shimizu Yuta Shimizu podáva0-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
1-0Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Yuta Shimizu Yuta Shimizu podáva2-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
3-0Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A
3-1Alexander Erler Alexander Erler podáva
3-2Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
4-2Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP]
5-2Alexander Erler Alexander Erler podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
6-2

Yuta Shimizu
Japonsko
09.06.99, 19 rokov




486
13
26 829 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
27.10.97, 21 rokov




597
3
30 117 $
Alexander Erler
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Yuta Shimizu vs. Alexander Erler - Vzájomné zápasy

10.08.18semifináleYuta ShimizuAlexander Erler6-0, 6-2 detail zápasuAustria Austria F6 antuka

Yuta Shimizu - posledné zápasy

Vietnam Da Nang - tvrdý
06.01.19
1. kolo
vs. Shinji Hazawa4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Japan Kobe Challenger - tvrdý I.
14.11.18
2. kolo
vs. Tatsuma Ito6-76, 1-6 prehradetail zápasu
13.11.18
1. kolo
vs. Ze Zhang6-1, 7-5 výhradetail zápasu
China Ningboo Challenger - tvrdý
15.10.18
kvalifik.
vs. Viktor Durasovic3-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Kaito Uesugi3-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Australia F6 - tvrdý
30.09.18
finále
vs. Evan Hoyt7-66, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
29.09.18
semifinále
vs. Jacob Grills4-6, 3-1, Jacob Grills - skrečvýhradetail zápasu
27.09.18
štvrťfinále
vs. Lucas Vuradin6-2, 6-2 výhradetail zápasu
26.09.18
2. kolo
vs. Connor Farren6-2, 6-2 výhradetail zápasu
25.09.18
1. kolo
vs. David Barclay6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger - tvrdý I.
17.09.18
kvalifik.
vs. Soon-Woo Kwon6-3, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Yan Bai3-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Kaza Vinayak Sharma6-1, 6-1 výhradetail zápasu
China Shanghai Challenger - tvrdý
09.09.18
2. kolo kval.
vs. Viktor Durasovic3-6, 4-6 prehradetail zápasu
08.09.18
1. kolo kval.
vs. Yusuke Takahashi3-6, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
China Zhangjiagang Challenger - tvrdý
05.09.18
1. kolo
vs. Jason Jung4-6, 3-6 prehradetail zápasu
04.09.18
kvalifik.
vs. Yusuke Takahashi6-4, 6-2 výhradetail zápasu
03.09.18
2. kolo kval.
vs. Di Wu6-73, 6-3, 4-1, Di Wu - skrečvýhradetail zápasu
02.09.18
1. kolo kval.
vs. Viktor Durasovic7-61, 6-1 výhradetail zápasu
Austria Austria F6 - antuka
11.08.18
finále
vs. Alessandro Petrone6-2, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
10.08.18
semifinále
vs. Alexander Erler6-0, 6-2 výhradetail zápasu
09.08.18
štvrťfinále
vs. Jonas Trinker6-3, 6-0 výhradetail zápasu
08.08.18
2. kolo
vs. Fermin Tenti6-3, 6-3 výhradetail zápasu
06.08.18
1. kolo
vs. Sandro Kopp4-6, 7-64, 6-4 výhradetail zápasu
Austria Austria F5 - antuka
04.08.18
semifinále
vs. Matias Zukas6-4, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
03.08.18
štvrťfinále
vs. Alexandar Lazarov3-6, 7-5, 4-0, Alexandar Lazarov - skrečvýhradetail zápasu
02.08.18
1. kolo
vs. Edward Hubner5-4, Edward Hubner - skrečvýhradetail zápasu
02.08.18
2. kolo
vs. Franjo Raspudic6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Austria Austria F4 - antuka
28.07.18
semifinále
vs. Peter Heller4-6, 6-74 prehradetail zápasu
26.07.18
štvrťfinále
vs. Bogdan Borza6-3, 6-2 výhradetail zápasu

Alexander Erler - posledné zápasy

Tunisia Tunisia F45 - tvrdý
19.12.18
1. kolo
vs. Walter Trusendi0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia Tunisia F44 - tvrdý
11.12.18
1. kolo
vs. Stefan Palosi1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Italy Andria Challenger - koberec
20.11.18
1. kolo
vs. Liam Caruana1-6, 7-65, 5-7 prehradetail zápasu
19.11.18
kvalifik.
vs. Lorenzo Frigerio4-6, 1-6 prehradetail zápasu
18.11.18
2. kolo kval.
vs. Mirko Cutuli6-4, 5-7, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F25 - tvrdý
01.11.18
2. kolo
vs. Mason Recci6-3, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
31.10.18
1. kolo
vs. Anatoliy Petrenko6-0, 7-66 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F24 - tvrdý
28.10.18
finále
vs. Karim-Mohamed Maamoun6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.10.18
semifinále
vs. Adam Moundir7-64, 4-6, 7-61 výhradetail zápasu
26.10.18
štvrťfinále
vs. Alexey Zakharov6-4, 7-5 výhradetail zápasu
25.10.18
2. kolo
vs. Joy Vigani6-3, 6-4 výhradetail zápasu
24.10.18
1. kolo
vs. Taha Kapadia6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
17.10.18
1. kolo
vs. Lukas Klein3-6, 4-6 prehradetail zápasu
15.10.18
kvalifik.
vs. Hugo Voljacques4-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Tobias Simon7-65, 4-6, 7-61 výhradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Elmar Ejupovic6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Ortisei Challenger - tvrdý I.
08.10.18
kvalifik.
vs. Benjamin Hassan6-74, 4-6 prehradetail zápasu
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Benjamin Bonzi7-64, 6-3 výhradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Michael Kerschbaumer7-61, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F20 - antuka
30.09.18
finále
vs. Dante Gennaro6-4, 6-1 výhradetail zápasu
29.09.18
semifinále
vs. Jordan Correia Passos Do Carmo7-63, 6-3 výhradetail zápasu
28.09.18
štvrťfinále
vs. Petr Hajek2-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
27.09.18
2. kolo
vs. Ondrej Krstev6-4, 6-4 výhradetail zápasu
25.09.18
1. kolo
vs. Anirudh Chandrasekar6-4, 7-62 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F19 - antuka
23.09.18
finále
vs. Jordan Correia Passos Do Carmo6-3, 6-1 výhradetail zápasu
22.09.18
semifinále
vs. Luca Prevosto4-6, 6-0, 6-3 výhradetail zápasu
21.09.18
štvrťfinále
vs. Simone Roncalli6-2, 6-4 výhradetail zápasu
20.09.18
2. kolo
vs. Nini Gabriel Dica6-1, 6-4 výhradetail zápasu
19.09.18
1. kolo
vs. Oleg Khotkov6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F18 - antuka
16.09.18
finále
vs. Simone Roncalli6-2, 7-5 výhradetail zápasu
<