ZÁPAS
18.10.20 | 1. kolo kval. | Yurii Dzhavakian | Leonid Sheyngezikht | 7-65, 3-6, 10-6 | M15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yurii Dzhavakian vs. Leonid Sheyngezikht - Vzájomné zápasy
18.10.20 | 1. kolo kval. | Yurii Dzhavakian | Leonid Sheyngezikht | 7-65, 3-6, 10-6 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Yurii Dzhavakian form & Leonid Sheyngezikht form
Yurii Dzhavakian - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Vadym Ursu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Federico Bondioli | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Yousef Khamis | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Thomas Drayton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Yuquan Jin | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zekai Li | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evgeny Donskoy | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-74, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Millen Hurrion | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Julian Desousa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Fabio Nestola | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Jiri Barnat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Grigory Shebekin | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Vadym Ursu | 7-62, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Bor Artnak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Leonid Sheyngezikht - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu |