ZÁPAS
19.07.17 | 1. kolo | Yuichiro Inui | Yannick Lenaerts | 6-3, 6-1 | Egypt F21 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yuichiro Inui | Yannick Lenaerts | |
1. podanie % | 31/41 (76%) | 31/56 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/31 (77%) | 22/31 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/10 (80%) | 6/25 (24%) |
Vyhrané body z returnu | 28/56 (50%) | 9/41 (22%) |
Vyhrané body celkom | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
29.06.96, 27 rokov
29.06.96, 27 rokov
Yuichiro Inui vs. Yannick Lenaerts - Vzájomné zápasy
19.07.17 | 1. kolo | Yuichiro Inui | Yannick Lenaerts | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Egypt F21 | tvrdý |
Yuichiro Inui form & Yannick Lenaerts form
Yuichiro Inui - posledné zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jagmeet Singh | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Hiroki Sakagawa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 kvalifik. | vs. Ryuhei Azuma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Yuta Tomida | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Manish Ganesh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Louis Wessels | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Shivank Bhatnagar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Blake Mott | 5-7, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jie Cui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yaojie Zeng | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 3-6, 6-710 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 0-3, - Yuichiro Inui - skreč | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 7-62, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-70, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Cihan Akay | 1-6, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Timothy Phung | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Anthony Susanto | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karuizawa - antuka | ||||
03.06.23 štvrťfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Lennon Roark Jones | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Ren Nakamura | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 1-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Hiroyasu Ehara | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Yannick Lenaerts - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Freddy Blaydes | 1-6, 2-4, - Yannick Lenaerts - skreč | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Andrew Rogers | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Thom Griffioen | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 1-6, 7-5, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Tommaso Vola | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Martin Katz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Charles Minc | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Olivier Rojas | 2-6, 0-3, - Yannick Lenaerts - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Preston Connor | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Stijn Pel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Paul-Georg Guenther | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Warren Sinius | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Benjamin Niv | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 0-5, - Yannick Lenaerts - skreč | detail zápasu | |
M15 Brussels - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Loic Cloes | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Federico Moreno | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Adham Gaber | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F26 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Taha Kapadia | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Belgium F8 - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Liam Dielen | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F7 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Karl William Wurth Mac-Leay | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belgium F6 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Raphael Lambling | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F5 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Angus Bradshaw | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu |