ZÁPAS
26.02.20 | 1. kolo | Yshai Oliel | Yunseong Chung | 6-2, 6-4 | M25 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Yshai Oliel | Yunseong Chung | |
1. podanie % | 42/64 (66%) | 40/62 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/42 (76%) | 20/40 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/22 (50%) | 13/22 (59%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 0/10 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/62 (47%) | 21/64 (33%) |
Vyhrané body celkom | 72/126 (57%) | 54/126 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Yshai Oliel | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Yunseong Chung | |
0-0 | ||
Yshai Oliel | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
5-1 | Yunseong Chung | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40 | ||
Yshai Oliel | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Yshai Oliel | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Yshai Oliel | 2-3 | |
0-0, 15-0 | ||
3-3 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-4 | Yunseong Chung | |
0-0 | ||
Yshai Oliel | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yshai Oliel vs. Yunseong Chung - Vzájomné zápasy
26.02.20 | 1. kolo | Yshai Oliel | Yunseong Chung | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Antalya | antuka |
08.07.18 | 2. kolo kval. | Yunseong Chung | Yshai Oliel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Winnipeg Challenger | tvrdý |
Yshai Oliel form & Yunseong Chung form
Yshai Oliel - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Daniele Rapagnetta | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 štvrťfinále | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Jakub Mensik | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Jules Marie | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Orel Kimhi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 2. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Amit Vales | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Niels Visker | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | Adrian Bodmer - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Louis Dussin | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-75 | detail zápasu |
Yunseong Chung - posledné zápasy
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Shunsuke Mitsui | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Dong Ju Kim | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Jae Myeong Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-2, 6-2 | detail zápasu |