ZÁPAS
10.04.19 | 1. kolo | Yshai Oliel | Juan Ignacio Batalla | 6-1, 6-3 | M15 Cancun | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yshai Oliel | Juan Ignacio Batalla | |
1. podanie % | 32/46 (70%) | 27/44 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/32 (72%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/14 (64%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/44 (55%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkom | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Juan Ignacio Batalla | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yshai Oliel | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Juan Ignacio Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yshai Oliel | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Juan Ignacio Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yshai Oliel | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Juan Ignacio Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Yshai Oliel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Juan Ignacio Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yshai Oliel | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Juan Ignacio Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yshai Oliel | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Juan Ignacio Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yshai Oliel | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Juan Ignacio Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yshai Oliel | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Mexiko
10.08.99, 24 rokov
10.08.99, 24 rokov
Yshai Oliel vs. Juan Ignacio Batalla - Vzájomné zápasy
10.04.19 | 1. kolo | Yshai Oliel | Juan Ignacio Batalla | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Cancun | tvrdý |
Yshai Oliel form & Juan Ignacio Batalla form
Yshai Oliel - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Daniele Rapagnetta | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 štvrťfinále | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Jakub Mensik | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Jules Marie | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Orel Kimhi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 2. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Amit Vales | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Niels Visker | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | Adrian Bodmer - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Louis Dussin | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-75 | detail zápasu |
Juan Ignacio Batalla - posledné zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.12.19 2. kolo kval. | vs. Jordan Benjamin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
27.07.19 1. kolo kval. | vs. Maxime Janvier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Luis Patino | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Joshua Ortlip | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Santiago Salazar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Nicolas Mejia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Alexander Jhun | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Anas Abdelouahid | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 7-5, 3-6, 3-5, - Juan Ignacio Batalla - skreč | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Carlos Andres Sepulveda Navarro | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Dominican Republic - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Panama F4 - antuka | ||||
19.11.18 1. kolo | vs. Jose Daniel Bendeck | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
USA F32 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Maxime Lapraille | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Conner Mcmann | 5-7, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
USA F30 - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Pierre Luquet | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
26.10.18 | vs. Gregor Ramskogler | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Fausto Tabacco | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Sven Kurandt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F33 - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Vasko Mladenov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F32 - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F31 - tvrdý | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Luke Jacob Gamble | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Jung-Woong Na | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F5 - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ecuador F2 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Juan Rafael Bisono | 2-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
Ecuador F1 - tvrdý | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Tyler Mercier | 4-6, 7-66, 6-71 | detail zápasu |