ZÁPAS
05.09.19 | 2. kolo | Yshai Oliel | Gilad Tamar | 6-0, 2-0, - skreč | M15 Sajur | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yshai Oliel | Gilad Tamar | |
1. podanie % | 13/18 (72%) | 17/25 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 11/13 (85%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/5 (100%) | 0/8 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 18/25 (72%) | 2/18 (11%) |
Vyhrané body celkom | 34/43 (79%) | 9/43 (21%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
28.04.00, 23 rokov
28.04.00, 23 rokov
Yshai Oliel vs. Gilad Tamar - Vzájomné zápasy
05.09.19 | 2. kolo | Yshai Oliel | Gilad Tamar | 6-0, 2-0, Gilad Tamar - skreč | detail zápasu | M15 Sajur | tvrdý |
Yshai Oliel form & Gilad Tamar form
Yshai Oliel - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Stefan Palosi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Andrea Gola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Daniele Rapagnetta | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 štvrťfinále | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Jakub Mensik | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Jules Marie | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Orel Kimhi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Amit Vales | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Gilad Tamar - posledné zápasy
M25 Netanya - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | detail zápasu |