ZÁPAS
04.12.19 | 1. kolo | Yshai Oliel | Alexander Lebedev | 6-2, 7-64 | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Yshai Oliel | Alexander Lebedev | |
1. podanie % | 46/56 (82%) | 42/60 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/46 (72%) | 28/42 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/10 (90%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 23/60 (38%) | 14/56 (25%) |
Vyhrané body celkom | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
2 | ||
Yshai Oliel | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Alexander Lebedev | |
Yshai Oliel | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Alexander Lebedev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yshai Oliel | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Alexander Lebedev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yshai Oliel | 5-4 | |
0-0, 0-30 | ||
6-6 | Alexander Lebedev | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yshai Oliel vs. Alexander Lebedev - Vzájomné zápasy
04.12.19 | 1. kolo | Yshai Oliel | Alexander Lebedev | 6-2, 7-64 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Yshai Oliel form & Alexander Lebedev form
Yshai Oliel - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Daniele Rapagnetta | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 štvrťfinále | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Jakub Mensik | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Jules Marie | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Orel Kimhi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Amit Vales | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Niels Visker | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | Adrian Bodmer - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Louis Dussin | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-75 | detail zápasu |
Alexander Lebedev - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Gage Brymer | 6-3, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Alexander Erler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 0-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Omar Giacalone | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Ajeet Rai | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-0, Tommaso Carnevale-Miino - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Murphy Cassone | 6-3, 7-613 | detail zápasu | |
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikolay Sysoev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rancho - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Connor Farren | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
07.01.20 kvalifik. | vs. Austin Rapp | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Smola | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | detail zápasu |