Izrael
25.11.99, 24 rokov
25.11.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
02.07.01, 22 rokov
02.07.01, 22 rokov
Yaron Guberman vs. Eduardo Cohen - Vzájomné zápasy
26.08.19 | 1. kolo kval. | Yaron Guberman | Eduardo Cohen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Kiryat | tvrdý |
Yaron Guberman form & Eduardo Cohen form
Yaron Guberman - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Martin Breysach | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Matteo De Vincentis | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Joshua Paris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Liam Day | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.21 kvalifik. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Toby Martin | 6-1, 4-1, Toby Martin - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Takashi Saito | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Jesse Ross | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 7-66, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Or Ram-Harel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Tom Hands | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Eduardo Cohen - posledné zápasy
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyran Magimay | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Maceo Simpson | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Oryan Zohar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kfar - tvrdý | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Shay Bar Menahem | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-1, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
14.06.22 kvalifik. | vs. Mattias Southcombe | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 4-6, 16-14 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 4-6, 7-65, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Corban Crowther | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Zury Cohen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Lev Levyatov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Amit Shamash | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Jurriaan Bol | 7-5, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Dax Donders | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Constantinos Papavasiliou | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Preston Brown | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. James Markiewicz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 4-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Sean Kamyshev | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detail zápasu |