ZÁPAS
21.08.19 | 1. kolo | Yannik Reuter | Paul Cayre | 7-64, 6-2 | M15 Lambermont | antuka |
ŠTATISTIKY
Yannik Reuter | Paul Cayre | |
1. podanie % | 33/69 (48%) | 33/66 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/33 (73%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/36 (44%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 36/66 (55%) | 29/69 (42%) |
Vyhrané body celkom | 76/135 (56%) | 59/135 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 5 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Yannik Reuter | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Paul Cayre | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yannik Reuter | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Paul Cayre | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Yannik Reuter | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Paul Cayre | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Yannik Reuter | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
5-6 | Paul Cayre | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP] | ||
Yannik Reuter | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Yannik Reuter | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Yannik Reuter | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Paul Cayre | |
Yannik Reuter | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
Yannik Reuter | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Paul Cayre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Yannik Reuter | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yannik Reuter vs. Paul Cayre - Vzájomné zápasy
21.08.19 | 1. kolo | Yannik Reuter | Paul Cayre | 7-64, 6-2 | detail zápasu | M15 Lambermont | antuka |
Yannik Reuter form & Paul Cayre form
Yannik Reuter - posledné zápasy
M25 Eupen - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Dan Added | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Paul Cayre | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Liam Dielen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Theo Van De Weghe | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Belgium F9 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Leonard Von Hindte | 1-3, - Yannik Reuter - skreč | detail zápasu | |
Belgium F7 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Alban Meuffels | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Belgium F2 - antuka | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Belgium F1 - antuka | ||||
22.06.18 štvrťfinále | vs. Clement Geens | 2-6, 0-2, - Yannik Reuter - skreč | detail zápasu | |
21.06.18 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-3, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.18 1. kolo | vs. Constant De La Bassetiere | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
France F4 - tvrdý I. | ||||
05.03.18 1. kolo | vs. Romain Barbosa | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
17.02.18 štvrťfinále | vs. Jordi Samper-Montana | 6-3, 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
15.02.18 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.18 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Germany F3 - koberec | ||||
01.02.18 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.18 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Mikael Ymer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Adrien Bossel | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
08.11.17 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Tommy Robredo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Yannick Vandenbulcke | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.17 2. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 6-70, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Joffrey De Schepper | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Marius Copil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Hugo Nys | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.17 2. kolo kval. | vs. Yann Marti | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Paul Cayre - posledné zápasy
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Matteo Rocci | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 7-67, 6-76, 10-6 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 6-0, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Hillhouse | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Rudy Ceccon | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Charlie Robertson | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Aoran Wang | 6-0, 2-1, Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Thibault Verdier | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Tristan Dumas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.23 štvrťfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Louis Dussin | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu |