Izrael
17.03.97, 27 rokov
17 050 $
17.03.97, 27 rokov
17 050 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
25.11.99, 24 rokov
25.11.99, 24 rokov
Yannai Barkai vs. Yaron Guberman - Vzájomné zápasy
12.06.17 | 2. kolo kval. | Yannai Barkai | Yaron Guberman | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Israel F10 | tvrdý |
22.05.17 | kvalifik. | Yannai Barkai | Yaron Guberman | 6-1, 7-68 | detail zápasu | Israel F8 | tvrdý |
Yannai Barkai form & Yaron Guberman form
Yannai Barkai - posledné zápasy
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
14.10.18 kvalifik. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.18 1. kolo | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.18 1. kolo | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
16.08.18 štvrťfinále | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
29.06.18 štvrťfinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.18 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.18 1. kolo | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
08.03.18 štvrťfinále | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Yaron Guberman - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Martin Breysach | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Matteo De Vincentis | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Joshua Paris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Liam Day | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.21 kvalifik. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Toby Martin | 6-1, 4-1, Toby Martin - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Takashi Saito | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Jesse Ross | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 7-66, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Or Ram-Harel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Tom Hands | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 0-6 | detail zápasu |