Izrael
17.03.97, 27 rokov
17 050 $
17.03.97, 27 rokov
17 050 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
28.04.00, 23 rokov
28.04.00, 23 rokov
Yannai Barkai vs. Gilad Tamar - Vzájomné zápasy
03.03.18 | 2. kolo kval. | Yannai Barkai | Gilad Tamar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Israel F1 | tvrdý |
28.11.16 | 2. kolo kval. | Yannai Barkai | Gilad Tamar | 5-7, 7-61, 6-2 | detail zápasu | Israel F16 | tvrdý |
30.11.15 | 2. kolo kval. | Yannai Barkai | Gilad Tamar | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Israel F17 | tvrdý |
Yannai Barkai form & Gilad Tamar form
Yannai Barkai - posledné zápasy
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
14.10.18 kvalifik. | vs. Amaury Delmas | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Eytan Michaeli | 6-73, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.18 1. kolo | vs. Oz Daniel | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ram Kapach | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.18 1. kolo | vs. Mikhail Kniazeu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
16.08.18 štvrťfinále | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.18 2. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. George Tsivadze | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
29.06.18 štvrťfinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.18 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Dor Wertheimer | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Alon Elia | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Mor Bulis | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.18 1. kolo | vs. Edan Bakshi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Motvey Radionov | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
08.03.18 štvrťfinále | vs. Yannick Vandenbulcke | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Gilad Tamar - posledné zápasy
M25 Netanya - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | detail zápasu |