INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Yanais Laurent vs. Florent Diep - Vzájomné zápasy
20.04.15 | 1. kolo | Yanais Laurent | Florent Diep | 7-5, 6-1 | detail zápasu | France F8 | antuka |
Yanais Laurent form & Florent Diep form
Yanais Laurent - posledné zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.04.21 kvalifik. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Stylianos Poutis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Ragazzi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-66, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Maikel De Boes | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ahmed Borai | 3-6, 7-67, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.21 štvrťfinále | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.21 2. kolo | vs. Natan Rodrigues | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Antonio Campo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Julien Penzlin | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Savva Polukhin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Antonio Campo | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Stuart Parker | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 0-1, - Yanais Laurent - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.21 kvalifik. | vs. Constant De La Bassetiere | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.20 kvalifik. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
13.12.20 2. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Florent Diep - posledné zápasy
M15 Uriage - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
13.04.19 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Christian Lindell | 6-78, 6-77 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.03.19 štvrťfinále | vs. Pierre Delage | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
28.03.19 2. kolo | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-3, 5-2, Moez Echargui - skreč | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 6-3, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.03.19 semifinále | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.19 štvrťfinále | vs. Paul Woerner | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.19 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Matias Zukas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.02.19 kvalifik. | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.02.19 1. kolo | vs. Wilson Leite | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Miguel Semmler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.19 1. kolo | vs. Barney Fitzpatrick | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Mick Lescure | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.19 1. kolo | vs. Amaury Delmas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-1, 7-65 | detail zápasu |