ZÁPAS
19.02.20 | 1. kolo | Pavel Verbin | Yan Bondarevskiy | 6-0, 6-4 | M15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Pavel Verbin | Yan Bondarevskiy | |
1. podanie % | 42/53 (79%) | 29/52 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/42 (64%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/11 (36%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/52 (63%) | 22/53 (42%) |
Vyhrané body celkom | 64/105 (61%) | 41/105 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Pavel Verbin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Pavel Verbin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pavel Verbin | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
Pavel Verbin | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Yan Bondarevskiy | |
Pavel Verbin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pavel Verbin | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pavel Verbin | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-4 | Yan Bondarevskiy | |
0-0 | ||
Pavel Verbin | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
Rusko
18.10.01, 22 rokov
18.10.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Pavel Verbin vs. Yan Bondarevskiy - Vzájomné zápasy
19.02.20 | 1. kolo | Pavel Verbin | Yan Bondarevskiy | 6-0, 6-4 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Pavel Verbin form & Yan Bondarevskiy form
Pavel Verbin - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Alexandr Binda | 5-7, 0-3, - Pavel Verbin - skreč | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Sergio Badini | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Yanick Schneider | 7-63, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Niels Visker | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Jaycer Lyeons | 6-3, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Miko Wassermann | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 2-6, 1-4, - Pavel Verbin - skreč | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 7-64, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Razvan Baiant | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Aleksei Mokrov | 6-75, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Artak Bunoyan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 1-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Borrelli | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Loann Massard | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-75, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Daniil Piatrouski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jonathan Backman | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Ron Ellouck | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Andreja Petrovic | 6-4, 7-66 | detail zápasu |
Yan Bondarevskiy - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Islam Orynbasar | 1-6, 0-4, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.23 semifinále | vs. David Perez Sanz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.23 štvrťfinále | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Marco De Rossi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-78, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Anthony Wright | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
09.09.22 štvrťfinále | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-72, 7-67, 1-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Marfia | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
29.04.22 štvrťfinále | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 3-6 | detail zápasu |