ZÁPAS
25.12.18 | 2. kolo | Xin Gao | Pak Long Yeung | 6-2, 6-0 | Hong Kong | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Xin Gao | Pak Long Yeung | |
1. podanie % | 28/46 (61%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/28 (75%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/18 (61%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/44 (59%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkom | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 5 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xin Gao | 1-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Xin Gao | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xin Gao | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Pak Long Yeung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-2 | Pak Long Yeung | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Xin Gao | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Xin Gao | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xin Gao | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Pak Long Yeung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Hongkong
14.02.95, 29 rokov
22 104 $
14.02.95, 29 rokov
22 104 $
Xin Gao vs. Pak Long Yeung - Vzájomné zápasy
25.12.18 | 2. kolo | Xin Gao | Pak Long Yeung | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
Xin Gao form & Pak Long Yeung form
Xin Gao - posledné zápasy
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | - | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jiayang Dong | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Anro Nel | 4-6, 0-3, - Xin Gao - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Erik Arutiunian | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Danila Budov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 0-3, - Xin Gao - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Maximus Jones | 6-1, 4-6, - Xin Gao - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Jordan Smith | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Egor Tsarapkin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Max Benaim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Jake Bhangdia | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Bruno Sant'Anna | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexei Popyrin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Yecong He | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Donostia - antuka | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 1-6, 6-74 | detail zápasu |
Pak Long Yeung - posledné zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
06.03.20 | vs. Jerzy Janowicz | 7-65, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 7-65, 1-6, 7-64 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Daniele Pasini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Goran Duquesne | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Thomas Laurent | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.20 štvrťfinále | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 4-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Skander Ben Fraj | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Simon Freund | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Jirat Navasirisomboon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Yacoub Makzoume | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Xiaoyang Zhang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
14.09.19 | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Justin Barki | 7-64, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sergey Shipilov | 6-4, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Jeremy Nahor | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Rhett Purcell | 3-6, 5-7 | detail zápasu |